Aritzia برای انتشار نتایج مالی سه ماهه چهارم مالی 2020

VANCOUVER، 4 مه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت Aritzia (TSX: ATZ) پس از نزدیک شدن به بازار نتایج مالی سه ماهه چهارم مالی 2020 را منتشر خواهد کرد. پنج شنبه ، 28 مه 2020. فراخوان کنفرانس برای بحث در مورد نتایج درآمد و پاسخ شرکت مربوط به COVID-19 دنبال خواهد شد.

جزئیات تماس کنفرانس:

تاریخ: 28 مه 2020

زمان: 1:30 بعد از ظهر PT / 4:30 بعد از ظهر ET

برای شرکت در تماس کنفرانس ، لطفاً از اطلاعات شماره گیری زیر استفاده کنید:

  • 1-800-319-4610 (آمریکای شمالی بدون عوارض)
  • 1-416-915-3239 (تورنتو و مسافت طولانی در خارج از کشور)
اخبار مرتبط  InventHelp Inventor یک واحد ذخیره سازی بهتر (KSC-1516) ارائه می دهد

این تماس همچنین از طریق پخش اینترنتی در http://investors.aritzia.com/events-and-presentations/ قابل دسترسی است.

کمی ضبط پس از پایان تماس ، در دسترس خواهد بود. برای دسترسی به پخش مجدد ، لطفاً با شماره 1-855-669-9658 و کد دسترسی مجدد 4410 تماس بگیرید. بایگانی از پخش وب نیز در وب سایت Aritzia قابل دسترسی خواهد بود.

درباره Aritzia

Aritzia یک خانه طراحی خلاقانه و بوتیک مد است. ما مارک های مد را با عمق طراحی و کیفیتی که ارزش قانع کننده ای را ایجاد می کند ، ایجاد ، توسعه و خرده فروشی می کنیم. هر یک از مارک های اختصاصی ما دید خاص و دیدگاه زیبایی شناختی متمایز دارد. آنها به عنوان یک گروه ، با تعهد بی بدیل به پارچه های برتر ، ساخت و سازهای دقیق و طراحی مناسب و بی دردسر متحد می شوند.

اخبار مرتبط  ماجراهای بدون زباله را با تبلیغات #GivingT Tuesday از Tupperware و بنیاد پارک ملی پشتیبانی کنید

تأسیس شده توسط برایان هیل در سال 1984 ، Aritzia اکنون بیش از 95 مکان در شهرهای منتخب را دارد آمریکای شمالی، شامل ونکوور، تورنتو، مونترال، نیویورک، لس آنجلس، سانفرانسیسکو و شیکاگو. ما با ایجاد تمرکز بر ارائه تجربیات مشتری های خاطره انگیز در سطح جهانی ، با افتخار در ایجاد مقصد های خرید همهجانبه ، انسانی و بسیار شخصی ، چه در بوتیک های ما و چه در Aritzia.com افتخار می کنیم.

اخبار مرتبط  خرده فروش مستقل از طریق اقدامات مبتکرانه و همدلانه ، از ایجاد سیستم های پنوماتیک بدون تماس تا نمایشگرهای PPE هنرمندانه و کار با افراد غیرانتفاعی محلی ، در COVID Times رونق می یابد. Mix در حال تبدیل شدن به کسب و کار کوچک جمعه سیاه روشن است.

SOURCE Aritzia Inc.

لینک های مربوطه

http://www.aritzia.com