رستوران Pasta e Vino باسیلیکو در NewsBlaze از داستانهای میدان جنگ جمهوری مشروطه برخوردار است

آخرین داستان بلند “مینی نبرد برای جمهوری مشروطه امریکا” نوشته نوریت گرینگر است.

تقریباً یک سال پس از روان پریشی اجتماعی کرونا ویروس ، تصویر آمریکا به عنوان چراغ راه آزادی ، آزادی و جستجوی خوشبختی رنگ باخته است. آمریکا زمانی سرزمینی بود که مردم می توانستند رویاهای بزرگ آن را ببینند و با سخت کوشی و سرسختی می توان آن رویاها را محقق کرد. ایالات متحده یک کشور استثنایی ، حسادت جهان بود.

آن تصویر مات شده است. جزایر کوچک و جداگانه آزادی و آزادی جایگزین آن شده است.

همانطور که نوریت گرینگر نویسنده می گوید ، “یکی از مهمترین موارد برجسته در حال محو شدن فلسفه آمریکایی” Basilico’s Pasta e Vino “است ، یک رستوران عجیب ایتالیایی در ساحل هانتینگتون، جنوب کالیفرنیا، و مالک تونی رومن، یک میهن پرست آمریکایی. “

برای دیدن داستان کامل ، به NewsBlaze مراجعه کنید در:

اخبار مرتبط  iHerb مدیر جدید مالی را اعلام می کند

https://newsblaze.com/usnews/national/ Battletleground-citutional-republic-america_171802/

همانطور که گرینگر می نویسد ، “به محض اینكه مردم در هر سطحی ، با یك دستور دولتی كه موجب نقض حقوق مسلم آنها می شود ، عمل كنند ، آنها پرونده خود را در برابر مقامات از دست داده اند ، و این باعث می شود كه تونی برای حفظ آزادی بدون قید و شرط و كاملی این مبارزه را بكند. کشور بسیار دشوارتر است. وقتی صاحبان رستوران ، مثلاً فقط برای صرف غذا در فضای باز می جنگند ، به جای اینکه برای انجام کارهای استاندارد ، از جمله ناهار خوری ، با آنها غذا بخورند ، آنها موضع خود را به خطر می اندازند. آنها حتی در نیمه راه برای آنچه که مسلم آنها. “

داستان رئوس مطالب تونی رومن متعهد می شوید که از هدیه گرانبهای آزادی دفاع کنید ، نه اینکه آن و کسانی که آن را به مردم آمریکا اهدا کرده اند بی آبرو باشید.

اخبار مرتبط  مبارزه با هدر رفتن آب؟ دوش بیشتر!

تونی رومن پیام به آمریکایی ها ، و به ویژه صاحبان مشاغل این است: “سرنوشت خود را با توجه به آزادی های خود در دست دیگران نگذارید که آنها را از زیر شما به فروش می رسانند.”

درباره NewsBlaze

NewsBlaze در سال 2004 به عنوان یک روزنامه و پورتال اطلاع رسانی آنلاین مستقل تاسیس شد و با ناشران دیگر و خدمات سیم ارتباط برقرار کرد. NewsBlaze موضوعات گسترده مورد علاقه خوانندگان در سراسر جهان را پوشش می دهد ، که به ایجاد یک پیرو جهانی وفادار از خوانندگان ، به ویژه در ، کمک کرده است استرالیا، آمریکای شمالی، اروپا و آسیای جنوبی.

علاوه بر این ، NewsBlaze به عنوان شریک سندیکای اصلی شبکه جهانی مطبوعات جهان ، اخبار ، ویرایش و خدمات محتوا ، از جمله ویژگی های خبری را برای ناشران تشکیل دهنده شبکه جهانی مطبوعات جهان ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر به NewsBlaze.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  سانا خواب در کالیفرنیا راه اندازی می شود

نویسندگان NewsBlaze شامل روزنامه نگاران طولانی مدت هستند که کاری را که ما انجام می دهیم دوست دارند و به ما در آگاهی و سرگرمی خوانندگان خود کمک می کنند. ناشر و مدیر مسئول سازمان خبری NewsBlaze است آلن گری.

درباره نوریت گرینگر

Nurit Greenger از سال 2011 یکی از مشارکت کنندگان NewsBlaze بوده است اسرائيل و خبرنگار نوآوری در تجارت ، و همچنان به ارائه تفسیر انتقادی درباره امور روز و همچنین تجزیه و تحلیل اخبار مهم در آمریکا و سایر کشورهای جهان در زمینه تجارت ، انتخابات ، علوم ، آموزش و سایر زمینه ها می پردازد.

خطوط بین المللی Nurit Greenger را اینجا ببینید: https://newsblaze.com/author/nurg/

تماس با رسانه: آلن گری، [email protected]، +1 775 241 8446

منبع NewsBlaze

لینک های مربوطه

https://newsblaze.com