NEXE هیئت مشورتی را برای تکمیل هیئت مدیره تقویت می کند

ونکوور ، قبل از میلاد ، 21 دسامبر 2020 / PRNewswire / – INC نوآوری های بعدی (TSXV: NEXE) (“شرکت” یا “NEXE”) خوشحال است که اعلام می کند هیئت مشاوره خود را با تعیین مشاوران بازاریابی ، اتوماسیون و مالی فصلی برای تکمیل هیئت مدیره ، تقویت کرده است. این شرکت یک شرکت مواد پیشرفته است که از نظر تجاری یک غلاف قهوه تک سرو کاملاً قابل کمپوست (گیاهی) برای استفاده در Keurig Brewing Systems تولید کرده است و با ایجاد سایر محصولات گیاهی با ارزش بالا با پایداری به عنوان استراتژی نوآوری خود ، استراتژی نوآوری خود را ادامه خواهد داد. تمرکز.

“NEXE از آغاز کار چندین مرحله رشد را پشت سر گذاشته است ، اما مرحله ای بزرگتر از انتقال ما به تجاری سازی به عنوان یک شرکت عمومی وجود ندارد. با سرعت گرفتن نرخ رشد در تجارت اصلی ما ، نیاز به جذب استعدادهای عالی یک نیاز اصلی در ارزش گذاری برای سهامداران ما. در میان بزرگترین سهامداران شرکت ، مدیریت ، هیئت مدیره و هیئت مشاوره کاملاً مطابق با منافع سرمایه گذاران ما هستند و کاملاً به “بهترین نژاد” در همه جنبه های تجاری متعهد هستند. ما معتقدیم که در حال حاضر NEXE ترکیبی مناسب از اعضای هیئت مدیره باتجربه و مستقل را برای راهنمایی ، شکل دهی و پشتیبانی از استراتژی در اختیار شما قرار می دهد ، همه اینها ضمن اطمینان از اجرای محکم است. ما می خواهیم از همه بخاطر تعهدشان در این مورد تشکر کنیم و معتقدیم که بهترین ها به زودی انجام می شود ، ” گفت Ash Guglani ، بنیانگذار ، مدیر و رئیس جمهور.

هیئت مدیره ، افسران و تیم مشاوره از اعضای زیر تشکیل شده است:

دارن پوتز، مدیر عامل ، مدیر ، بنیانگذار

آقای فوتز که یک کارآفرین زنجیره ای است ، رئیس جمهور گذشته است قهوه جزیره گرانویل، شرکتی که او در مدت 5 سال از یک رستوران کوچک صنعتگر به یک مارک ملی ساخت. او ذهن نوآورانه 100٪ NEXE POD گیاهی و کاملاً قابل کمپوست است. تخصص ، فداکاری و ایده های پیشگام او ستون فقرات سازمان ماست.

راجوانت کانگ، CPA ، CMA ، مدیر ارشد مالی و دبیر شرکت

آقای کانگ بیش از 25 سال سابقه حسابداری و مالی با شرکتهای دولتی دارد و بنیانگذار و رئیس شرکت RSK Management Consulting Inc است که یک شرکت ارائه دهنده خدمات مدیریت است. وی دانش کاملی از بازارهای سرمایه ، جمع آوری سرمایه ، M&A و تنظیم مقررات شرکتی شرکت های دارای لیست عمومی دارد.

اشوانی گوگلانی، رئیس جمهور ، مدیر ، بنیانگذار همکار

آقای گوگلانی 12 سال را در بازار سرمایه با یک بانک سرمایه گذاری ملی در آنجا گذراند ونکوور. وی به عنوان بنیانگذار اصلی NEXE ، نقش اساسی در كمك به NEXE در تمام ظرفیت های تأمین مالی (دولتی ، خصوصی و دولتی) ، عملیات و بازاریابی دارد.

هایتام هودالی، مدیر مستقل

اخبار مرتبط  PrimoHoagies به مشتریان از حادثه امنیت داده خبر می دهد

آقای هودالی در حال حاضر معاون ارشد رئیس شرکت توسعه فلزات گرانبهای ویتون است و بیش از 23 سال تجربه در تجزیه و تحلیل فرصت های استخراج با خود به همراه دارد. آقای هودالی پیش از پیوستن به فلزات گرانبهای Wheaton ، بیش از 16 سال را در صنعت اوراق بهادار آمریکای شمالی گذرانده بود ، اخیراً به عنوان مدیر و تحلیلگر معدن ، تحقیقات معدنکاری جهانی ، در RBC Capital Markets. آقای هودالی مهندسی با لیسانس علمی کاربردی در مهندسی معدن و فرآوری مواد معدنی و کارشناسی ارشد مهندسی ، متخصص در اقتصاد معدنی است ، هر دو از دانشگاه بریتیش کلمبیا.

کیلیان روبی، مدیر مستقل

آقای روبی رئیس و مدیر اجرایی شرکت مشاوران مالاسپینا در است ونکوور، و بر مشتریانی که در بخش عمومی و منابع عمومی هستند تمرکز دارد. آقای روبی در مورد امور مربوط به مدیریت مالی و گزارش شرکت های عمومی به مشتریان مشاوره می دهد و خصوصاً در رسیدگی به موضوعات پیچیده و ذینفعان متعدد با رویکرد مشترک و مبتنی بر تیم مهارت دارد. قبل از پیوستن به مالاسپینا ، آقای روبی یک شریک اطمینان در Wolrige Mahon LLP (اکنون Baker Tilly Canada) بود که عمدتا با منابع و سایر شرکت های عمومی جوان کار می کرد و قبلاً یک مدیر ارشد KPMG LLP بود که روی طیف وسیعی از شرکت های دولتی کار می کرد و گزارش می داد صادر کنندگان

گراهام گیلى، مدیر مستقل

آقای گیللی در حال حاضر مدیر مدیریت ریسک سازمانی و حفاظت از داده ها در مدرسه Mulgrave – مدرسه بین المللی ونکوور. وی طی 15 سال گذشته مسئولیت رهبری ، نوآوری ، حکمرانی و مدیریت خطرات عملیاتی ، مالی و استراتژیک مدرسه را بر عهده داشته است. وی با توسعه ابزارها ، شیوه ها و سیاست هایی که ریسک های شرکت را تحلیل و گزارش می کند ، توانسته است چارچوبی را برای مدیریت ریسک سازمانی مطابق با مقررات قابل اجرا و اولویت های استراتژیک ایجاد و پیاده سازی کند. پیش از این ، گراهام مدیر اجرایی ایده و توسعه با Cloud9 Secure Digital Services بود ، جایی که وی ایجاد برنامه هایی برای کمک به قدرت بانکداری آنلاین موبایل در بازار کانادا را بر عهده داشت.

آنتونی روزنفلد، مشاور

آنتونی 20 سال تجربه در زمینه بازاریابی ، استراتژی و توسعه تجارت دارد. او ملحق شد وگا جایی که او یک تیم 50 نفره ساخت که یک برنامه بازاریابی پیشرو را بر نظارت بر بازاریابی مصرف کننده ، تجارت ، روابط عمومی ، خلاقانه و دیجیتال ایجاد کرد.

پل بوگال، مشاور

پل بیش از 20 سال تجربه ساخت و اتوماسیون دارد. وی یک خانواده کوچک تشکیل داد همیلتونماشین آلات مستقر در یک ماشین آلات تولید / مونتاژ / آزمایش تولید ردیف 1 و 2 با دو مکان در انتاریو و یکی در سالتیلو ، مکزیک. Paul بر روی تعریف ، تأمین منابع و اجرای ظرفیت تولید در G-PAK متمرکز خواهد بود تا اطمینان حاصل شود که نیازهای مشتری را به موقع ، مقرون به صرفه و به کیفیت حساس تبدیل می کند.

اخبار مرتبط  در طول همه گیر ، La Granja قیمت های گوشت گاو را برای جامعه کم نگه می دارد و سود آن را برای مشتریان خود فدا می کند

دون چیشولم، مشاور

برای بیش از 30 سال ، دون چیشولم در تقاطع تجارت و طراحی کار کرده است. دون با داشتن مهارت منحصر به فرد که تعادل خلاقیت و نوآوری و استراتژی را با عملکردها متعادل می کند ، مشتاق همکاری نزدیک با کارآفرینان ، مدیران اجرایی و بازاریابان برای ایجاد تحول در کسب و کارها و ایجاد نتایج است.

لئونارد کلاف، مشاور

لئونارد کار خود را در RBC Dominion Securities در سال 1998 آغاز کرد و 13 سال را در مدیریت سرمایه گذاری گذراند. وی در سال 2013 ، Toro Pacific Management Inc را تاسیس کرد ، یک شرکت مشاوره ای در بازارهای سرمایه با تمرکز بر رشد بالا و شرکت های در مراحل اولیه که به دنبال دسترسی به بازارهای سرمایه کانادا هستند. آقای Clough دارای تجربه گسترده شرکت های عمومی است ، در نقش های مدیریت ارشد از جمله مدیر عامل شرکت کار کرده است ، به عنوان مدیر چندین شرکت دولتی خدمت کرده است ، معاملات ساختاری را انجام داده و چندین ماموریت تشکیل سرمایه را در بخشهای مختلف اجرا کرده است.

سرانجام ، تیم نوآوری های NEXE مایل است برای همه ذینفعان ، اعضای تیم و شرکای خود سلام و احوالپرسی فصل را ارائه دهد. این سال گذشته برای بسیاری سال سختی بوده است و ما آرزو داریم سال 2021 امن ، شاد و سرشار از سلامتی آرزو کنیم.

ما در هفته های آینده با به روزرسانی شرکت خود ابتکارات خود را به ذینفعان خود به روز می کنیم.

درباره NEXE Innovations Inc.

NEXE Innovations Inc. بودجه خوبی تأمین می شود ، بریتیش کلمبیاشرکت مواد پیشرفته مبتنی بر این که یک غلاف قهوه تک سرو کاملاً قابل کمپوست (گیاهی) برای استفاده در سیستم های تولید دم Keurig ایجاد کرده است. این شرکت تاسیسات خود را در سال ساری ، بریتیش کلمبیا در سال 2016. علاوه بر این ، شرکت اتوماسیون سفارشی را از طریق شرکای اروپایی و کانادایی خود توسعه داده است که این شرکت را قادر می سازد کپسول های اختصاصی خود را تجاری کند. این شرکت معتقد است که NEXE POD در نهایت می تواند زباله های ایجاد شده توسط کپسول های یکبار مصرف را ریشه کن کند. هدف این شرکت جذب و تداوم بخش قابل توجهی از بازار واحد خدمات است ، زیرا تقاضای فزاینده ای برای محصولات سازگار با محیط زیست و پایدار وجود دارد.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفا با ما تماس بگیرید:
آش گوگلانی ، رئیس جمهور در (604) 359-4725
یا بازدید کنید: nexeinnovations.com

یادداشت احتیاطی در مورد اظهارات آینده نگر

اظهارات خاصی در این نسخه اظهارات یا اطلاعات آینده نگر است که شامل استفاده پیشنهادی از عواید ، تجاری سازی NEXE POD ها و افزایش ظرفیت تولید ، ایجاد فرصت های بسته بندی قابل انعطاف پذیری سازگار با محیط زیست ، تاریخ معاملات سهام مشترک شرکت در تبادل ، توسعه فناوری ها ، پتانسیل فن آوری شرکت ، برنامه های آینده ، مصوبات نظارتی و سایر موارد. اظهارات رو به جلو متشکل از جملاتی است که صرفاً تاریخی نیستند ، از جمله هر گزاره ای در مورد اعتقادات ، برنامه ها ، انتظارات یا اهداف مربوط به آینده. چنین اطلاعاتی را می توان به طور کلی با استفاده از عباراتی مانند “ممکن است” ، “انتظار” ، “تخمین” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “باور” و “ادامه” یا منفی آن یا تغییرات مشابه شناسایی کرد. . خواننده هشدار می دهد که ممکن است نادرست بودن فرضیاتی که در تهیه هرگونه اطلاعات آینده نگر استفاده می شود ، باشد. رویدادها یا شرایط ممکن است باعث شود که نتایج واقعی از نتایج پیش بینی شده تفاوت اساسی داشته باشد ، در نتیجه خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت و سایر عوامل ، که بسیاری از آنها از کنترل شرکت خارج هستند ، از جمله تجارت ، اقتصادی و شرایط بازار سرمایه ، توانایی مدیریت هزینه های عملیاتی ، تقاضای مصرف کننده و احساسات نسبت به محصولات شرکت ، تهدیدهای امنیتی و وابستگی به پرسنل اصلی. این اظهارات و اطلاعات بر اساس پیش فرض های زیادی در مورد استراتژی های تجاری فعلی و آینده و محیطی که شرکت در آینده در آن فعالیت خواهد کرد ، شامل تقاضا برای محصولات خود ، هزینه های پیش بینی شده و توانایی دستیابی به اهداف است. عواملی که می توانند نتایج واقعی را با آنچه در گزاره های آینده نگر تفاوت دارد ، شامل ، عدم دستیابی به تأیید مقررات ، تداوم در دسترس بودن سرمایه و بودجه ، خرابی تجهیزات ، دادرسی ، افزایش هزینه های عملیاتی ، تأثیر Covid-19 یا ویروس ها و بیماری های دیگر بر روی توانایی شرکت برای فعالیت ، رقابت ، عدم انجام تعهدات قراردادی طرفین ، مقررات دولت ، از دست دادن کارمندان و مشاوران اصلی و شرایط عمومی اقتصادی ، بازار یا تجارت. اظهارات رو به جلو موجود در این خبرنامه صریحاً توسط این بیانیه احتیاط واجد شرایط است. به خواننده هشدار داده می شود كه به هیچ اطلاعات آینده نگر اعتماد بیجا نكند.

اخبار مرتبط  MikMak برای کمک به برندها در تسریع تجارت الکترونیکی در سطح جهانی در اروپا و کانادا راه اندازی می شود

اظهارات آینده نگرانه موجود در این خبر منتشر شده از تاریخ انتشار این خبر است. به استثنای قانون ، شرکت از هرگونه قصد خود صرف نظر می کند و هیچ تعهدی برای به روزرسانی یا اصلاح هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، متعهد نمی شود.

نه بورس سرمایه گذاری TSX و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم کننده آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های بورس سرمایه گذاری TSX تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را نمی پذیرند.

منبع Nexe Innovations Inc.