وینامیلک “ASEAN Asset Class” و شرکت برتر ویتنام برای حاکمیت شرکتی نام گرفته است

کارت امتیازی حاکمیت شرکتی ASEAN 2019 (“ACGS”) نتایج نزدیک به 600 شرکت در ASEAN را جمع آوری کرده است که 82 مورد از آنها نمایندگان ویتنام. در دور مقدماتی 35 شرکت با بالاترین امتیاز که توسط کارشناسان ویتنامی ارزیابی شده است ، ارائه شد. متعاقباً ، این 35 بنگاه اقتصادی برای اطمینان از شفافیت ، استقلال و عینیت توسط کارشناسان 5 کشور دیگر آسه آن مورد ارزیابی قرار گرفتند. وینامیلک اولین و تنها شرکت ویتنامی است که در گروه “ASEAN Asset Class” اعطا می شود. برای واجد شرایط بودن ، شرکت ها باید حداقل 75 درصد از حداکثر نمره قابل دستیابی به 130 را بدست آورند.

Mdm مای کیو Lien – عضو هیئت مدیره ، مدیر ارشد اجرایی Vinamilk به اشتراک گذاشت: “جهت استراتژیک Vinamilk نزدیک شدن فعالانه به استانداردهای بین المللی حاکمیت شرکتی است. علاوه بر همکاری قوی با تنظیم کننده های محلی مانند SSC ، HOSE ، VIOD و غیره ، Vinamilk بسیار قدردانی از کمک های سازمان های بین المللی و سرمایه گذاران ، مانند IFC ، Mobius Capital Partners ، Dragon Capital ، Genesis در کمک به Vinamilk برای دستیابی به نتایج امروز. “

اخبار مرتبط  بزرگترین مشاغل شاهدانه کالیفرنیا برای فروش | ژانویه 2021

وینامیلک با تلاش های برجسته در سال 2020 ، یک سال با عدم اطمینان زیاد ، چندین جایزه داخلی و منطقه ای را دریافت می کند. وینامیلک به طور مداوم شیوه های حاکمیت شرکتی خود را بهبود می بخشد ، در نتیجه از سال 2013 همیشه در 5 گزارش برتر حاکمیت شرکتی برای شرکت های بورسی بوده است و برای پنجمین سال متوالی 10 شرکت برتر توسعه پایدار در بخش تولید بوده است. علاوه بر این ، هت تریک کردن ویتنام جایزه اول بهترین حاکمیت شرکتی ، بهترین گزارش سالانه و بهترین گزارش پایداری ، آمادگی وینامیلک را برای جوایز منطقه ای بیشتر اثبات کرده است.

اخبار مرتبط  Celsius Holdings ، Inc. نتایج مالی سه ماهه سوم 2020 را در روز پنجشنبه ، 12 نوامبر 2020 منتشر می کند

از همان زمان بیست و یکم دسامبر ، ارزش بازار Vinamilk به بیش از رسیده است 10 میلیارد دلار. این تولید کننده لبنیات با بیش از 50٪ سهم بازار رهبر بازار محلی است و محصولات آن به بیش از 54 کشور و منطقه از جمله اعضای RCEP صادر شده است.

اخبار مرتبط  بازار ارزن اروپا در سال 2018 1،327.96 میلیون دلار ارزش داشته است و پیش بینی می شود از CAGR 5.4٪ از سال 2019 تا 2027 رشد یابد و تا سال 2027 به 2.132.00 میلیون دلار برسد.

براساس سازمان همکاری و توسعه اقتصادی – OECD ، نحوه ایجاد و اداره مشاغل برای توسعه اقتصادی یک کشور حیاتی است. حاکمیت شرکتی موثر به معنای استفاده کارآمدتر از منابع ، دسترسی بهتر به سرمایه ، فرصت های شغلی بهتر و فرصت ایجاد ثبات بیشتر در بازارهای ملی و منطقه ای است.

ارتباط با سرمایه گذاران:

آقای دونگ کوانگ ترونگ
+ 84-28-54-155-555
[email protected]

تماس با رسانه:

اماس. فام هانگ هان
+ 84-28-54-155-555
[email protected]

منبع Vinamilk