BDR نگاه عمیقی به برنامه های آموزشی به روز شده 2021 می دهد

سیاتل، 21 دسامبر 2020 / PRNewswire / – منابع توسعه تجارت (BDR) ، مرجع آموزش حرفه ای های صنعت خدمات خانگی ، در ژانویه یک آموزش آنلاین رایگان برای توزیع کنندگان HVAC ارائه می دهد. رویداد رایگان سه ساعته BDR 2.0 ، برنامه ریزی شده برای 5 ژانویه، مروری بر کلاسها و برنامه های آموزشی به روز شده BDR برای سال 2021 و همچنین یک جلسه آموزش تأمین مالی مصرف کننده را ارائه می دهد.

گفت: “BDR 2.0 فرصتی برای دیدن ظاهر و احساس جدید کلاسهای ما است.” Candy Cunningham، متخصص روابط توزیع کننده برای BDR. “ما تغییرات بزرگی را برای سال 2021 برنامه ریزی کرده ایم و می خواهیم توزیع کنندگان ما نگاهی عمیق به همه موارد پیش رو داشته باشند. علاوه بر این ، آموزش هایی که ارائه می شود به تیم های آنها کمک می کند تا با فروشندگان کار کنند تا هنر تأمین مالی مصرف کننده را کامل کنند. ، یک موضوع مهم برای افزایش فروش توزیع. ”

اخبار مرتبط  بازار جهانی خنک کننده مرکز داده 2020-2025 با شرکت Vertiv ، اشنایدر الکتریک SE و STULZ GMBH سلطه

BDR 2.0 مقدمه ای در مورد 11 مربی BDR ، مروری بر پیشنهادات آموزشی BDR برای مدیران و نمایندگی های سرزمین و یک جلسه آموزشی جذاب به سبک کارگاه ارائه می دهد. این بسته در ارزش گذاری شده است 250 دلار برای هر شرکت کننده

دو جلسه BDR 2.0 در ارائه می شود 5 ژانویه.

کانینگام گفت: “مهمتر از هر زمان دیگری برای متخصصان خدمات به روز بودن استراتژی های خود و دانستن چگونگی اجرای برنامه های خود مهم است.” “این صنعت خیلی سریع در حال تغییر است ، و ما می خواهیم به پیمانکاران و توزیع کنندگان کمک کنیم تا درک کنند که تحول و چگونگی انطباق و رشد آنها. BDR 2.0 فرصتی برای ما است تا بتوانیم آموزش های ویژه ای را در مورد یک موضوع اصلی ارائه دهیم و همچنین اطلاعات مهمی در مورد چگونگی ما ارائه دهیم. می تواند در سال 2021 به آنها کمک کند. “

اخبار مرتبط  Vessl Enlists جایزه GRAMMY® جایزه هنرمند میگل به عنوان مشاور خلاق و سفیر پایداری

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد BDR و فرصت های آموزش آنلاین آن ، به https://www.bdrco.com مراجعه کنید.

درباره BDR
BDR (منابع توسعه تجارت) اولین ارائه دهنده آموزش و مربیگری تجارت به پیمانکاران و توزیع کنندگان HVAC است که در سال 1998 تاسیس شده است. برنامه BDR’s Profit Coach دارای 600 عضو پیمانکار پیشرو است. ده هزار متخصص HVAC در سراسر کشور آمریکای شمالی سالانه در دوره های آموزشی BDR شرکت کنید. تقریباً 1000 متخصص صنعت در کارگاه برنامه ریزی BDR ، Profit Launch شرکت می کنند. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.bdrco.com.

اخبار مرتبط  مخترعین InventHelp قالب ریزی و نصب آسان برای خانه ها را توسعه می دهند (TRO-243)

تماس با رسانه:
هدر ریپلی
روابط عمومی ریپلی
(865) 977-1973
[email protected]

منابع توسعه تجارت SOURCE (BDR)

لینک های مربوطه

http://www.bdrco.com