Asurion Home + حفاظت و پشتیبانی فناوری اکنون در آمازون موجود است

NASHVILLE ، تن.، 21 دسامبر 2020 / PRNewswire / – به موقع خرید تعطیلات فناوری شما ، امروز شرکت مراقبت از فناوری جهانی Asurion اعلام کرد که Asurion Home + برنامه های پشتیبانی و پشتیبانی از خانه هوشمند اکنون در Amazon® در دسترس است.

Asurion Home + پوشش محافظت از فناوری را با پشتیبانی سریع و انعطاف پذیر از همه فناوری های خانگی مورد علاقه شما که اکنون یا در آینده مالک هستید ترکیبی می کند. وقتی فناوری شما بیشتر از همه کار کند ، متخصصان Asurion Home + آن را تعمیر یا تعویض می کنند – از جمله تلویزیون ، لپ تاپ ، تبلت ، ساعت هوشمند ، سیستم های بازی ، دستیار خانه هوشمند و موارد دیگر – بدون در نظر گرفتن مارک ، محل خرید یا خرید آن .

مشتریانی که در Asurion Home + در آمازون ثبت نام می کنند می توانند اشتراک خود را مستقیماً از طریق حساب آمازون موجود خود مدیریت کنند.

“مشتریان در Amazon.com در حال خرید فناوری خانه هستند ، بنابراین علاوه بر پوشش محافظت از دستگاه ما ، داشتن یک برنامه جامع Asurion Home + یک افزودنی عالی برای آنها است تا بتوانند به راحتی از تمام دستگاه های مورد علاقه خود محافظت کنند و به شبکه 10 هزار نفری ما ضربه بزنند کارشناسان به سرعت راه اندازی می شوند و به راحتی در ارتباط هستند. ” راب دیروکو، Asurion معاون ارشد خدمات و فروش مشتری. “مشتریان به ما گفته اند که آنها می خواهند یک گزینه محافظت و پشتیبانی از همه در یک مکان را در همان مکان خرید خود داشته باشند و ما این راحتی را ارائه می دهیم.”

اخبار مرتبط  فروش تعطیل فروشگاه Sur La Table در 17 مکان اضافی در سراسر ایالات متحده در حال انجام است.

فناوری خانه خود را متصل ، محافظت کرده و از آن لذت ببرید
متوسط ​​خانوار ایالات متحده تقریباً سرمایه گذاری کرده است 4000 دلار در فناوری متصل، طبق گزارشات صنعت با هزینه ماهانه کم 24.99 دلار، Asurion Home + از هزاران دلار سرمایه گذاری مشتری در فناوری خانه خود محافظت می کند. صرف نظر از ساخت و مدل ، مشتریان می توانند تقریباً از همه سرگرمی های خانگی ، دفتر کار خانگی و دستگاه های هوشمند ، پوشیدنی و موارد دیگر محافظت و پشتیبانی کنند.

وی افزود: “اکثر مردم سرمایه زیادی در فناوری خانه خود سرمایه گذاری کرده اند و جایگزینی برخی از آنها ممکن است بیش از هزار دلار هزینه داشته باشد.” مایک دولازال، Asurion معاون رئیس نوآوری در فناوری خانه. “ما آن را تحت پوشش قرار می دهیم – آنچه امروز دارید و آنچه را که در آینده می خریدید – تحت یک برنامه ساده و بدون نوار قرمز انجام می دهیم. با Asurion Home + ما شما را به سرعت احیا می کنیم.”

Asurion Home + با 25 سال تجربه حفاظت از فناوری Asurion در تعمیر و جایگزینی بیش از 90 میلیون دستگاه در سراسر کشور پشتیبانی می شود. متخصصان مفید این شرکت به بیش از 80 میلیون س supportال پشتیبانی فناوری پاسخ داده اند که به مشتریان کمک می کند تا از همه چیز ، از تنظیم دستگاه های جدید گرفته تا عیب یابی فناوری که دیروز کاملاً کار کرده اما به نظر نمی رسد امروز “متصل” باشد. این شرکت در سراسر جهان نزدیک به 300 میلیون مشتری دارد و در حال حاضر به بیش از 3.5 میلیون مشتری در فضای خانه متصل خدمات ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  Blinds.com مجموعه ای از سایه های سلولی سازگار با محیط زیست را که از بطری های پلاستیکی بازیافتی ساخته شده است ، اعلام می کند

خدمات شامل تعمیرات سریع و آسان است. 24/7 پشتیبانی فنی مبتنی بر تلفن از کارشناسان مستقر در ایالات متحده ؛ و کمک حضوری دوستانه در هر یک از نزدیک به 600 فروشگاه uBreakiFix در سراسر کشور و بدون هیچ گونه هزینه اضافی. اگر فناوری خانه شما خراب شود ، ما سریع آن را برطرف می کنیم ، تعمیر می کنیم یا بازپرداخت می کنیم.

اکنون در Amazon.com یا asurion.com/homeplus خرید کنید.

درباره Asurion
Asurion به افراد کمک می کند تا از آخرین فناوری ها محافظت ، اتصال و لذت ببرند – تا زندگی را کمی راحت تر کنند. هر روز تیم 10 هزار نفری متخصص ما به نزدیک 300 میلیون نفر در سراسر جهان کمک می کند تا رایج ترین و موارد غیر معمول فناوری را حل کنند. ما فقط برای برقراری تماس ، ضربه ، کلیک یا بازدید از همه چیز استفاده می کنیم ، از گرفتن تعویض تلفن هوشمند در همان روز ، تا کمک به شما برای پخش جریانی یا برقراری ارتباط بدون بافر ، ضربه و سرگردانی. ما فکر می کنیم شما باید در ارتباط باشید و از فناوری مورد علاقه خود بیشترین بهره را ببرید … فارغ از نوع فناوری یا مکانی که آن را خریداری کرده اید. در Asurion.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  نمایش هیچ نشانه ای از کند شدن ، فروش خرده فروشی مواد مخدر در ایالات متحده با سرعت 40٪ در سال 2020 افزایش می یابد

علائم تجاری Asurion و Asurion Home در مالکیت Asurion ، LLC است. آمازون یک علامت تجاری Amazon Services LLC و / یا شرکت های وابسته به آن است و Asurion با آمازون وابسته نیست ، توسط آن حمایت نمی شود یا مورد تأیید است.

Asurion Home +: آنچه پوشش داده شده است
تفریحات خانگی
تلویزیون ها
سیستم های بازی و از راه دور
هدفون برتر
پخش کننده های DVD و Blu-Ray
ساب ووفر ، تقویت کننده و تنظیم کننده
پخش جریانی دستگاه ها
بلندگوها
میله های صدا
هدست VR

محصولات دفتر خانگی
کامپیوترهای رومیزی
لپ تاپ ها
قرص
قرص های E-Reader
مانیتورهای خارجی
چاپگرها
هارد اکسترنال
روترها و مودم ها
ماوس و کیبورد

محصولات هوشمند و پوشیدنی
بلندگوهای هوشمند
ترموستات هوشمند
ردیاب های هوشمند دود و مونوکسید کربن
قفل درب هوشمند
زنگ های هوشمند ویدئویی
کم نور چراغ های هوشمند
دوربین های امنیتی خانه هوشمند
ساعتهای هوشمند
باندهای سلامت و تناسب اندام هوشمند

منبع Asurion

لینک های مربوطه

http://www.asurion.com