Honeywell و به تیم کمک کنید تا راه حل های یکپارچه برای روشنایی برای بهبود تجربه کارمندان به کار گیرد

آتلانتا و EINDHOVERN ، هلند، 21 دسامبر 2020 / PRNewswire / – هانی ول (نیویورک: هون) ، یک رهبر جهانی در ساختمانهای متصل ، و Signify (Euronext: LIGHT) ، رهبر جهان در زمینه روشنایی ، امروز یک اتحاد استراتژیک برای استقرار یکپارچه و راه حل های روشنایی هوشمند برای ساختمانهای تجاری را اعلام کرد. این شرکت ها با هم هدف بهبود تجربه سرنشینان – تمرکز بر بهره وری و رفاه – و کاهش مصرف انرژی هستند.

این همکاری سیستم و نرم افزار روشنایی متصل Interact و روشنایی ضد عفونی کننده UV-C آن را با سیستم های مدیریت ساختمان Honeywell و سیستم عامل عملکرد سازمانی Honeywell Forge ادغام می کند. این پیشنهادات ترکیبی ضمن داشتن فاکتور در اشغال همراه با شاخص های کیفیت هوا مانند دما و رطوبت ، مصرف انرژی را مدیریت خواهند کرد. راه حل های روشنایی Signify * مکمل راه حل های کیفیت هوا Honeywell’s Healthy Buildings در اوایل سال 2021 خواهد بود و می توان آنها را از طریق داشبورد Healthy Buildings کنترل ، اندازه گیری و کنترل کرد تا از انطباق و معیارهای تمیز کردن هوا و سطح مطلع شوید.

Signify عناصر اضافی را برای بهبود بهره وری و رفاه ارائه می دهد. این عناصر شامل روشنایی انسان محور ، مانند NatureConnect ، و نور ضد عفونی کننده UV-C. UV-C باعث تجزیه DNA یا RNA میکرو ارگانیسم ها از جمله ویروس ها و باکتری ها می شود و آنها را بی خطر می کند. در تست های آزمایشگاهی ، منابع نوری UV-C Signify باعث کاهش عفونت ویروس SARS-CoV-2 در سطحی در کمتر از 9 ثانیه به زیر سطح قابل تشخیص شد.1

علاوه بر این ، مالکان و بهره برداران ساختمان ها می توانند سیستم های روشنایی و بهره وری انرژی را با سیستم های هوشمند LED روشنایی مدیریت کنند. مطابق نظرسنجی مصرف انرژی ساختمانهای تجاری ، روشنایی 17٪ از کل برق مورد استفاده در ساختمانهای تجاری ایالات متحده را نشان می دهد ،2 آن را به بیشترین مصرف نهایی برق در ساختمان تبدیل می کند. نرخ استفاده مشابه در سطح جهانی دیده می شود.3

سیستم روشنایی LED متصل به سیگنال ، دفتر تعامل می تواند تا 70٪ از انرژی مورد استفاده برای روشنایی را ذخیره کند4 و استفاده از کنترل های پیشرفته ساختمان و سنجش ، مانند مواردی که از شرکت هانیول انجام می شود ، می تواند تا 30٪ در هزینه های انرژی تأسیسات صرفه جویی کند.5

وی افزود: “به طور فزاینده ای شاهد هستیم كه سیستم های روشنایی برای بهبود آسایش ، رفاه و بهره وری سرنشینان و همچنین برای دستیابی به اهداف صرفه جویی در انرژی ، نقشی اساسی در ساختمان ها بازی می كنند. ما پیش بینی می كنیم كه این روند به رشد خود ادامه دهد.” ویمال کاپور، رئیس و مدیرعامل ، Honeywell Building Technologies. “همکاری ما با Signify به ما امکان می دهد تا مشتریان خود را قادر به پیاده سازی راه حل های روشنایی یکپارچه کنیم که به بهبود تجربه سرنشین با گزینه های شخصی سازی و نورپردازی شخصی که می توانند در سیستم عامل های Honeywell Forge و Building Building ما یکپارچه شوند ، کمک می کنند.”

اخبار مرتبط  StorageMart از امکانات جدید خود ذخیره سازی با نام تجاری جدید در فردریگزبورگ ، وا.

Harsh Chitale ، رهبر راه حل های دیجیتال Signify گفت: “مزایای شناخته شده ای در مورد چگونگی روشنایی می تواند باعث بهبود تجربه و رفاه سرنشین شود.” “بسیاری از مشتریان ما انتظار دارند که راه حل های ما ارزش فراتر از محدوده روشنایی را فراهم کنند. ما مشتاقانه منتظریم با بهره گیری از این همکاری با Honeywell به طور مشترک محصولات و سیستم هایی را تولید کنیم که ارزش بیشتری برای مشتریان ما داشته باشند. هدف ما ارائه مزایای کاربر نهایی به سرنشینان ساختمان ، از جمله افزایش رفاه و بهره وری ، در حالی که محصولات شرکای کانال را برای تهیه و نگهداری آسان تر می کنند. “

سیستم های یکپارچه ساختمان و روشنایی برای خدمات رسانی به بیماران در کلینیک های چشم مالزی

Honeywell و Signify پیشنهادات یکپارچه ای را در OPTIMAX Eye Specialists ، شبکه ای از کلینیک های برجسته متخصص چشم در مالزی، برای کمک به سازمان در بهبود کیفیت هوا و اقدامات ضد عفونی سطحی.

“Honeywell و Signify به کلینیک های ما یک راه حل کامل برای ضد عفونی هوا ، سطح و اجسام ارائه داده اند که به ما امکان می دهد نحوه کار برای حمایت از رفاه در فضاهای خود را به طور واضح با پزشکان ، کارکنان و بیماران خود در میان بگذاریم.” تان سری داتوقهوهای مایل به زرد، بنیانگذار ، مرکز متخصصان چشم OPTIMAX.

این کلینیک ها از روشنایی UV-C Signify در نورهای بالای هوا ، چرخ دستی های مستقل و در واحدهای فن کوئل کنترل شده توسط Honeywell استفاده می کنند تا با کمک به ضد عفونی هوا ، رفاه را افزایش دهند.± و سطوح§ در اتاقها داشبورد Honeywell’s Healthy Buildings فناوری های روشنایی Signify را در کلینیک ها کنترل و کنترل می کند.

محصولات یکپارچه Honeywell و Signify می توانند نیازهای هر ساختمان را پشتیبانی کنند و از راه حل های خاصی برای ساختمانهای تجاری برتر ، فرودگاهها ، مهمان نوازی ، مراقبت های بهداشتی ، آموزشی ، خرده فروشی و بخشهای استادیوم برخوردار هستند. Honeywell و Signify در حال حاضر در حال استقرار راه حل های یکپارچه از جمله چراغ های بالایی ضد عفونی کننده اشعه ماورا بنفش Philips از طریق Signify در چندین دفاتر جهانی Honeywell هستند.

اخبار مرتبط  ECOS® روز مادر را با مادربردهای منحصر به فرد مادر و کودک جشن می گیرد K کیت های پر کردن "کلیک کنید"

راه حل های Honeywell’s Healthy Buildings به مالکان ساختمان ها کمک می کند تا محیط ساختمان خود را بهبود بخشند ، با تمیزتر و ایمن تر عمل کنند ، سیاست های فاصله اجتماعی را رعایت کنند و به اطمینان خاطر از بازگشت ایمن به محل کار به سرنشینان کمک کنند. با تلفیق فن آوری های کیفیت هوا ، ایمنی و امنیت همراه با تجزیه و تحلیل پیشرفته ، راه حل های Honeywell’s Healthy Buildings برای کمک به مالکان ساختمانها با به کارگیری نظارت بر محیط ساختمان و رفتارهای ساکنان ساختمان ، به حداقل رساندن خطرات احتمالی آلودگی و بهبود تداوم تجارت کمک کرده است.

درباره Signify

Signify (Euronext: LIGHT) رهبر جهانی در زمینه روشنایی برای متخصصان و مصرف کنندگان و روشنایی برای اینترنت اشیا است. محصولات فیلیپس ، سیستم های روشنایی متصل به هم و تعامل و سرویس های مجهز به داده ، ارزش تجاری را ارائه می دهند و زندگی را در خانه ها ، ساختمانها و فضاهای عمومی دگرگون می کنند. با فروش 2019 از 6.2 میلیارد یورو، تقریباً 37000 کارمند داریم و در بیش از 70 کشور جهان حضور داریم. ما پتانسیل فوق العاده نور را برای زندگی روشن تر و دنیای بهتر باز می کنیم. ما در سال 2020 به بی طرفی کربن دست یافتیم ، از زمان IPO برای چهار سال متوالی در شاخص جهانی پایداری داو جونز قرار گرفتیم و در سال های 2017 ، 2018 و 2019 به عنوان رهبر صنعت معرفی شدیم. اخبار از Signify در اتاق خبر واقع شده است ، توییتر، لینکدین و اینستاگرام. اطلاعات مربوط به سرمایه گذاران را می توان در صفحه روابط سرمایه گذاران یافت.

درباره فن آوری های ساختمانی Honeywell

Honeywell Building Technologies (HBT) یک تجارت جهانی با بیش از 20،000 کارمند است. HBT محصولات ، نرم افزارها و فن آوری هایی را که در بیش از 10 میلیون ساختمان در سراسر جهان یافت می شود ، ایجاد می کند. مالکان و ساکنان ساختمان های تجاری از فن آوری های ما برای اطمینان از ایمنی ، کم مصرف بودن انرژی ، پایداری و بهره وری از امکانات ما استفاده می کنند. برای دریافت اخبار و اطلاعات بیشتر در مورد فن آوری های ساختمانی Honeywell ، به http://www.honeywell.com/newsroom مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  Hormel Foods از تعهد الهام بخش برای حمایت از عدالت و آموزش خبر داد

Honeywell (www.honeywell.com) یک شرکت فناوری Fortune 100 است که راه حل های خاص صنعت را شامل محصولات و خدمات هوافضا ارائه می دهد. فن آوری های کنترل ساختمان و صنعت. و مواد عملکردی در سطح جهانی. فن آوری های ما به هواپیماها ، ساختمانها ، کارخانه های تولیدی ، زنجیره های تأمین و کارگران کمک می کند تا ارتباطات بیشتری برقرار کنند تا دنیای ما هوشمندتر ، ایمن تر و پایدارتر شود. برای دریافت اخبار و اطلاعات بیشتر در مورد هانیول ، به سایت www.honeywell.com/newsroom مراجعه کنید.

* محصولات Signify (شامل محصولات ضد عفونی کننده سطح هوا و اشعه ماورا بنفش آن) دستگاه پزشکی نیستند ، در هیچ حوزه قضایی مورد تأیید ، تأیید یا ثبت به عنوان دستگاه پزشکی نیستند و منظور آنها از Signify برای ضد عفونی دستگاه های پزشکی نیست. یا برای اهداف پزشکی دیگر.

effectiveness اثر میکروب کشی منابع نور UV-C متناسب با زمان قرار گرفتن در معرض میکروارگانیسم در برابر منبع نور UV-C و شدت منبع نور UV-C است. بنابراین ، برای عملکرد م ofثر محلول های روشنایی ضد عفونی کننده هوای فوقانی Signify’s ، جریان هوای کافی در اتاق (که ممکن است از طریق جریان هوای اجباری یا همرفت طبیعی حاصل شود) لازم است.

dis محصولات ضد عفونی کننده سطح UV-C Signify (مجهز به منابع نور UV-C Signify) به شرطی که دوز UV-C یکسان در هر ناحیه از سطح تحت تابش حاصل شود ، به همان میزان کاهش عفونت ویروس می رسند.

منابع

1 نادیا استورم و دیگران ، غیرفعال سازی سریع و کامل SARS-CoV-2 توسط اشعه ماورا بنفش-C ، 2020. با بررسی همکار و فقط به صورت پیش چاپ در https://www.researchsquare.com/article/rs- در دسترس است 65742 / v2. تابش اشعه ماورا بنفش -C استفاده شده در این مطالعه 0.849 mW / cm2 بود.
2 اداره اطلاعات انرژی ایالات متحده ، نتایج بررسی اولیه مصرف انرژی در ساختمانهای تجاری 2018 ، روند CBECS 2012 در زمینه روشنایی در ساختمان تجاری ، منتشر شد 17 مه 2017 [قابلدسترسیاست[Accessed6 دسامبر 2020]
3 مجله CIBSE ، ماژول 22: فن آوری ها و استراتژی های کنترل روشنایی برای کاهش مصرف انرژی ، منتشر شد نوامبر 2010 [قابلدسترسیاست[Accessed11 دسامبر 2020]
4 گروه اقلیمی ، انرژی دقیق تر: تسریع استفاده تجاری از روشنایی LED متصل به محیط داخلی ، 19 اکتبر 2020[قابلدسترسیاست[Accessed14 دسامبر 2020]
5 آزمایشگاه ملی شمال غربی اقیانوس آرام ، تأثیرات کنترل ساختمان تجاری بر صرفه جویی در انرژی و کاهش بار پیک ، مه 2017 [قابلدسترسیاست[Accessed17 نوامبر 2020]

منبع عزیزم

لینک های مربوطه

http://buildingsolutions.honeywell.com