آبفای سوهو ، چشمه های جکسون را به منوی جایزه خود که برنده آبهای دارای منبع طبیعی است ، می افزاید

بروکلین ، نیویورک، 21 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Soho Waterworks Since از اوایل ماه جاری میلادی مورد علاقه شرکت های آب بطری منطقه ای قرار گرفته است که می خواهند از خدمات توزیع بازاریابی منحصر به فرد خود بهره مند شوند. جدیدترین جکسون اسپرینگز. Soho Waterworks آب بطری شده این شرکت را در سراسر خرده فروشان بازاریابی خواهد کرد ایالات متحده.

آب چشمه های جکسون ارزش پلت فرم Soho Waterworks نه تنها برای گسترش فروش با یک تیم فروش اختصاصی ، بلکه به عنوان شریکی که مأموریت خود را برای ارتقا the سطح بخش بازار آب خوب طبیعی به عهده دارد ، دید. خدمات ارتباطی بازاریابی یکپارچه سوهو از رسانه های اجتماعی گرفته تا روابط عمومی ، تا تبلیغات فروشگاهی ، منابع گسترده تری را به بطری کننده منطقه ای برای دسترسی بیشتر به مشتریان ارائه می دهد.

“ما می دانستیم که سوهو می تواند به ما کمک کند نام تجاری خود را گسترش دهیم ایالات متحده، “می گوید اشلی نیکل، مدیر بازاریابی برای آب چشمه های جکسون. “ما در سطح بین المللی به خوبی شناخته شده ایم ؛ پلت فرم فروش و بازاریابی سوهو صدای بزرگتری در بازار ایالات متحده به ما می دهد. آنها به آموزش مصرف کنندگان کمک می کنند که آب عالی با کیفیت عالی و کیفیت عالی را در برابر آب های بطری تجاری تجاری حاوی آب لوله کشی فرآوری شده ارائه می دهد. منبع طبیعی ما مشخصات معدنی منحصر به فرد چشمه آب کیفیت های برتر را ارائه می دهد که تجربه مشتری را در هنگام مصرف افزایش می دهد. ما از داشتن شریکی خوشحال هستیم که اشتیاق ما را برای آگاهی دادن به مصرف کنندگان در مورد مزایای آب خوب با منبع طبیعی ، به اشتراک می گذارد.

اخبار مرتبط  کار می کند! اعلام رکوردشکنی و اجاره جدید اجرایی

جکسون اسپرینگز آب از یک سفره آب خلوت احاطه شده توسط سه جنگل استانی در خارج از کشور تأمین می شود مانیتوبا ، کانادا. آب به طور طبیعی از طریق زمین سنگلاخی کانادا فیلتر می شود. قدمت این سفره آبخوان 13000 سال قبل و آخرین عصر یخبندان است. فیلتراسیون طبیعی به مواد معدنی غنی ، PH قلیایی و طعم و مزه برنده جایزه آب را به آب می بخشد. آن خصوصیات بدست آمده آب چشمه های جکسون مدال طلای معتبر بین المللی طعم آب برکلی اسپرینگ برای “بهترین آب مزه جهان” در سال 2012. در سال 2015 جکسون اسپرینگز واتر در جایگاه چهارم قرار گرفت و اخیراً مدال برنز “بهترین آب مزه جهان” را در سال 2018 کسب کرد.

اخبار مرتبط  توزیع کننده SteriClair ، شرکت Overland Ventures Inc. ، برای بهبود ایمنی هوای رستوران ، دستیابی به موفقیت ضدعفونی کننده هوا UV-C را در رستوران La Carreta مستقر می کند

این شرکت با شرکت Soho Waterworks همکاری کرد زیرا این دو مأموریت دارند آگاهی عمومی را در مورد کیفیت آبهای طبیعی تهیه کنند ، که به عنوان تغییر دهنده بازی در مصرف غذا و غذاخوری شناخته می شوند. برخلاف شرابهای خوب ، آبهای طبیعی دارای مشخصات منحصر به فرد خود هستند ، و آنها را برای جفت شدن با برخی از غذاها ایده آل می کند. در عین حال ، آنها به طور طبیعی مواد معدنی کمبود آب تجاری دارند که مزایای سلامتی بالاتری را برای مصرف کنندگان فراهم می کنند.

“ما خشنودیم آب چشمه های جکسون چشم انداز ما را برای بالا بردن رده آب خوب مشترک می کند “، می گوید آنجلا کوپر، بنیانگذار و مدیر اجرایی شرکت آبفای سوهو. “با پیوستن به لیست مشتریان ما ، جکسون اسپرینگز از کارزار ما برای آموزش میلیون ها مشتری در مورد ویژگی های برتر این محصولات و تأمین منابع افزایش فروش و رشد نام تجاری آنها بهره مند خواهد شد. “

اخبار مرتبط  Eurazeo سهام کل خود را در Farfetch می فروشد

درباره Soho Waterworks
Soho Waterworks یک آب به عنوان یک سرویس استTM شرکت (WaaS) ، با ارائه یک پلت فرم بازاریابی و توزیع یک نوع به مارک های منطقه ای کمک می کند تا رد پای خرده فروشی و سهم بازار خود را افزایش دهند. راه حل های فروش و بازاریابی سفارشی این شرکت این امکان را به بطری های آب طبیعی می دهد تا تصویر بزرگتری ارائه دهند و از طریق خدمات بازاریابی ، ارتباطات و فروش متناسب و یکپارچه به چشم اندازهای بیشتری برسند. به عنوان شرکتی که آرزو دارد پیشرو در فروش ، فروش و توزیع آب و بازاریابی در بازار باشد آمریکای شمالی، سوهو آبرسانی هدفی را برای تغییر نحوه تفکر مصرف کنندگان در مورد آب بطری تعیین کرده است. Soho Waterworks کاملا متعهد به شفافیت و پایداری در تهیه ، توسعه ، توزیع و بازاریابی آب بطری است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و خدمات این شرکت ، به وب سایت آنها www.sohowaterworks.com مراجعه کنید یا با شماره 1-800-432-0166 تماس بگیرید.

منبع آب سوهو

لینک های مربوطه

https://sohowaterworks.com