کیپ مورس ، رهبر دیرینه و باتجربه دفتر بهتر کسب و کار ، به عنوان رئیس IABBB

رئیس هیئت مدیره IABBB گفت: “تعهد کیپ به BBB و مأموریت اعتماد بازار به او هسته اصلی زندگی حرفه ای او بوده است.” جیم هگارتی، رئیس و مدیر عامل BBB مستقر در اوماها ، نبراسکا. “وی از سال 1989 با BBB ، از سال 2000 مدیرعامل بوده و بهبود و گسترش برنامه های مهم BBB متمرکز بر اعتماد ، شخصیت و اخلاق را رهبری یا پشتیبانی کرده است.” Hegarty توصیف کرد مورس به عنوان “یک رهبر گرم ، مشارکت و متمرکز برای کارکنان حرفه ای ما ، و همچنین یک رهبر پرشور و بینش از نام تجاری و ماموریت ما.”

مورس اوهایو همکاران با این ارزیابی موافقت می کنند. “برای 29 سال ، Kip یک رهبر خادم اختصاص داده شده در مأموریت BBB در پیشبرد اعتماد به جامعه ما بوده است” سارا گوردون، رئیس هیئت مدیره BBB از اوهایو مرکزی و معاون بازاریابی در Scotts ‘Miracle-Gro Company ، یک تجارت معتبر BBB. “چشم انداز وی به رشد نام تجاری BBB کمک کرده و از استانداردهای بالای اخلاق شخصیت در میان مشاغل و سازمانهای شریک در این کشور الهام گرفته است اوهایو مرکزی. این کار با Kip یک امتیاز بوده است و من بسیار خوشحالم که او از بینش ، خلاقیت و علاقه خود به ماموریت BBB در هدایت IABBB از BBB های محلی استفاده خواهد کرد آمریکای شمالی

اخبار مرتبط  Hisense به و پاری سن ژرمن همکاری جهانی را اعلام کردند

پس از چندین سال با BBB در جکسونویل ، فلوریدا، مورس به BBB پیوست اوهایو مرکزی در سال 1992 و به عنوان مدیرعامل در سال 2000 منصوب شد. وی در طول مدت مسئولیت خود ، سازمان را از 1900 عضو تجارت معتبر (AB) ، 12 کارمند و یک عضو رشد داد. 500000 دلار بودجه به 5300 ABS ، 29 کارمند ، و یک 3.6 میلیون دلار بودجه. او جوایز یکپارچگی تجارت را راه اندازی کرد ، که منجر به توسعه جوایز BBB مشعل برای اخلاق شد که 50 دفتر محلی کسب و کار بهتر در سراسر آمریکای شمالی اکنون سالانه ارائه می شود. او همچنین در توسعه مرکز اخلاق شخصیت BBB ، جوایز BBB Spark برای کارآفرینان و BBB TrustScore ، ارزیابی اعتماد کارکنان نقش مهمی داشت. وی سمت های زیادی را در BBB از جمله پنج سال در هیئت مدیره شورای دفاتر تجارت بهتر (CBBB) ، سازمان پیشین IABBB ، و به مدت هفت سال در هیئت مدیره بنیاد BBB ، موسسه BBB برای اعتماد به بازار ، عهده دار شده است.

کمیته جستجو از رهبران BBB تشکیل شده بود و ریاست آن را بر عهده داشت جی نیومن از BBB مستقر در دالاس، نایب رئیس هیئت مدیره IABBB. این کمیته توسط Koya Partners ، متخصص در خدمات رسانی به مشتریان مأموریت محور با یک پروسه استخدام دقیق و غربالگری ، کمک کرد. کویا بر شناسایی و استخدام رهبران قوی با تجربه متنوع در بخشهای خصوصی و غیرانتفاعی معروف به ریسک پذیری جسورانه و رهبری نوآورانه تمرکز داشت. آنها قبل از معرفی قوی ترین نامزدها به کمیته جستجو ، از بیش از 600 رهبر درخواست ارجاع کردند و تقریباً با 50 نفر مصاحبه کردند.

اخبار مرتبط  Yahyn فناوری تغییر بازی را به سیستم عامل خود معرفی می کند

مورس جانشین مدیر اجرایی موقت IABBB خواهد شد کالین رودیو، بنیانگذار توسعه تجارت Cascadia ، یک تجارت معتبر BBB مستقر در میسولا ، مونتانا، که متخصص کمک به سازمانهای در حال گذار است.

هگارتي از رديو براي رهبري خود در دوره انتقالي كه با تغيير ساختار CBBB سابق در سال 2019 آغاز شد ، تقدير كرد: “من مي خواهم از كولين به دليل حمايت باورنكردني و انرژي ناخوشایند وي در 20 ماه گذشته كه ما اين انجمن را ايجاد و راه اندازي كرده ايم تشكر كنم. با تشكر به سازمان و رهبری کالین در دوره گذار ما ، Kip قادر خواهد بود زمین را هدف قرار دهد. “

مورس دارای B.A. در عدالت کیفری از دانشگاه ایالتی کنت و در اوهایو جامعه اجرای قانون به عنوان بنیانگذار و رئیس گروه مشاوره تقلب در مصرف کنندگان (دادستان کل ، اجرای قانون اجرای قانون ایالتی و محلی و دفاتر منطقه ای FBI ، کمیسیون تجارت فدرال و وزارت امنیت داخلی). از جمله افتخارات و افتخارات بسیاری که وی دریافت کرده است ، جایزه ملی آزادی جان تمپلتون در اخلاق است

اخبار مرتبط  انتظار می رود که بازار جهانی Racking Warehouse با رشد 1.35 میلیارد دلار در طی سالهای 2020-2024 و در CAGR 5٪ در دوره پیش بینی شده پیشرفت کند

او و لسلی ، همسر 33 ساله وی ، دارای سه دختر بزرگ هستند. آنها در کلمبوس جامعه ، به ویژه با علل مرتبط با اوتیسم و ​​سندرم داون ، که خانواده آنها را تحت تأثیر قرار داده است. IABBB در مستقر است آرلینگتون ، ویرجینیا، اما کارکنان آن کاملاً از 17 ایالت دور هستند ، اجازه می دهد مورس برای ماندن در کلمبوس همانطور که رهبری انجمن را بر عهده می گیرد 11 ژانویه 2021.

درباره BBB: بیش از 100 سال است که دفتر Better Business Bureau به افراد کمک می کند تا مشاغل ، مارک ها و موسسات خیریه مورد اعتماد خود را پیدا کنند. در سال 2019 ، مردم بیش از 183 میلیون بار برای پروفایل های تجاری BBB در تقریبا 5.8 میلیون کسب و کار و گزارش های خیریه در مورد 11000 موسسه خیریه به BBB مراجعه کرده اند ، همه به صورت رایگان در BBB.org.

منبع IABBB

لینک های مربوطه

http://www.bbb.org