InventHelp مخترع در زمینه بهبود چمدان برای مسافران (SFO-670)

پیتسبورگ، 21 دسامبر 2020 / PRNewswire / – یک مخترع گفت: “من سالها پیش در سفر با چمدان مشکل داشتم.” کوتاتی ، کالیفرنیا “من می خواستم راهی برای جلوگیری از اتهام بیش از حد کیف و گم شدن چمدان ایجاد کنم ، بنابراین SMART LUGAGE را اختراع کردم. طراحی من جایگزینی بهتر برای چمدان ها و گزینه های چمدان سنتی ارائه می دهد.”

اخبار مرتبط  Clorox افزایش سود سهام سه ماهه 5٪ به 1.11 $ در هر سهم

اختراع در انتظار ثبت اختراع راهی آسان و آسان برای توزین چمدان را ارائه می دهد. با این کار به جلوگیری از اضافه وزن چمدان و هزینه های مربوطه کمک می کند. همچنین کاربر را قادر می سازد تا چمدان های گمشده یا دزدیده شده را به راحتی پیدا کند و هنگام مسافرت راحتی و آرامش بیشتری را فراهم می کند. این اختراع از طراحی م effectiveثر و همه کاره ای برخوردار است که استفاده از آن آسان است ، بنابراین برای مسافران ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است.

اخبار مرتبط  AAXLL به دادخواست علامت تجاری در مورد شبکه شارلوت پاسخ می دهد

طرح اصلی به سانفرانسیسکو دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-SFO-670 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. در مورد خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  رشد 186٪ از فروش شاهد و تراشه و Pretzels شاهد

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com