CBSA تحقیقات در مورد صندلی های داخلی روکش دار از چین و ویتنام را آغاز می کند

اتاوا ، روشن، 21 دسامبر 2020 / PRNewswire / – آژانس خدمات مرزی کانادا (CBSA) امروز اعلام کرد که در حال آغاز تحقیقات برای تعیین اینکه آیا برخی از صندلی های داخلی و روکش دار از چین و ویتنام با قیمت های ناعادلانه در فروخته می شود کانادا.

تحقیقات حاصل از شکایتی است که توسط Palliser Furniture Ltd. (وینیپگ ، مگابایت) ارائه شده و توسط Elran Furniture Ltd. (Pointe-Clair، QC) ، Jaymar Furniture Corp. (Terrebonne، QC) ، EQ3 Ltd. (Winnipeg، MB) و Fornirama Inc. (Montréal، QC). شاکی ادعا می کند که در نتیجه افزایش حجم واردات دامپینگ و یارانه ای از این کشورها ، صدمات اساسی به شکل از دست دادن سهم بازار ، از دست دادن فروش ، کاهش قیمت پایین ، کاهش قیمت ، کاهش عملکرد مالی و کاهش استفاده از ظرفیت.

اخبار مرتبط  الکترولوکس جاروبرقی ساخته شده از 100٪ مواد بازیافتی و استفاده مجدد را ارائه می دهد

CBSA و دادگاه تجارت بین المللی کانادا (CITT) هر یک در تحقیقات نقش دارند. CITT یک تحقیق مقدماتی را برای تعیین اینکه آیا واردات به تولیدکنندگان کانادایی آسیب می رساند آغاز می کند یا تا 19 فوریه 2021 تصمیمی را صادر می کند. همزمان ، CBSA بررسی خواهد کرد که آیا واردات در این کشور فروخته می شود کانادا با قیمت های ناعادلانه و / یا یارانه ای و تا 22 مارس 2021 تصمیمات اولیه را اتخاذ می کند.

در حال حاضر ، 125 اقدام ویژه برای واردات در حال اجرا است که شامل طیف گسترده ای از محصولات صنعتی و مصرفی ، از محصولات فولادی گرفته تا شکر تصفیه شده است. این اقدامات به طور مستقیم به محافظت از اقتصاد و مشاغل کانادا کمک کرده است.

اخبار مرتبط  هلندی سبز ارگانیک نتایج مالی سه ماهه سوم را منتشر می کند

حقایق فوری

  • کالاهای مورد نظر برخی از صندلی های داخلی مبلی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول ، لطفاً به آژانس خدمات مرزی کانادا مراجعه کنید: ضد دامپینگ و کنترل کالا.
  • بازار کانادا برای برخی از صندلی های داخلی مبلی در حدود تخمین زده شده است 675 میلیون دلار سالانه
  • نسخه ای از بیانیه دلایل ، که جزئیات بیشتری در مورد این تحقیقات را ارائه می دهد ، ظرف 15 روز در وب سایت CBSA در دسترس خواهد بود.
  • از همان زمان 31 دسامبر 2019، اقدامات ویژه واردات به طور مستقیم به محافظت از 34810 شغل کانادایی و 9.56 میلیارد دلار در تولید کانادا.
اخبار مرتبط  GODIVA Nurtac Ziyal Afridi را به عنوان مدیر عامل منصوب کرد ، دوره جدیدی از رشد و دسترسی یک مارک برجسته را رقم می زند

پیوندهای مرتبط

روند تحقیق و بازه های زمانی ویژه قانون اقدامات ویژه واردات (سیما)
مروری بر کانادا فرآیندهای تحقیقاتی ضد دامپینگ و خنثی کننده
آژانس خدمات مرزی کانادا: ضد دامپینگ و جبران خسارت
دادگاه تجارت بین المللی کانادا

ما را در توییتر دنبال کنید (CanBorder)، به ما بپیوندید در فیس بوک یا از ما دیدن کنید کانال یوتیوب.

SOURCE آژانس خدمات مرزی کانادا

لینک های مربوطه

http://www.cbsa-asfc.gc.ca/