InventHelp Inventor لوازم جانبی نظافت برای قسمت عقب سگ را توسعه می دهد (SFO-695)

پیتسبورگ، 21 دسامبر 2020 / PRNewswire / – یک مخترع ، از دانویل ، کالیفرنیا “من فکر کردم یک راه ساده برای ایمن سازی دم در هنگام نظافت وجود دارد ، بنابراین HOLD THE WAG را اختراع کردم. طراحی من مانع از تداخل یک دم تکان دهنده در روند نظافت می شود.”

اخبار مرتبط  Mile High Labs مفتخر به نوشیدنیهای تزریقی CBD جدید CarryOn ™ است

اختراع در انتظار ثبت اختراع روشی م effectiveثر برای جلوگیری از دم سگ هنگام نظافت ناحیه عقب است. با این کار نیاز به نگه داشتن مداوم دم را از بین می برد. در نتیجه ، راحتی و راحتی را افزایش می دهد و استرس را بر روی حیوان کاهش می دهد. این اختراع دارای یک طراحی عملی است که به راحتی قابل اتصال و استفاده است بنابراین برای آرایشگران حرفه ای حیوانات خانگی و صاحبان سگ ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است.

اخبار مرتبط  Nantucket Whaler به مناسبت تعطیلات فروشگاه پاپ آپ را در West Palm Beach ، فلوریدا ، افتتاح می کند

طرح اصلی به سانفرانسیسکو دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-SFO-695 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. در مورد خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  تخفیف نادولا جمعه سیاه 2020 تا 46٪

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com