Melaleuca گسترش می یابد ، در میسوری سرمایه گذاری می کند

“ما مفتخریم که از Melaleuca استقبال می کنیم میسوری،” فرماندار مایک پارسون گفت وی افزود: “ایجاد بیش از 200 شغل توسط این شركت برای كشور ما بسیار مناسب است و تقدیر از آن برای سلامتی و سلامتی در زمانی كه شهروندان ما بیشترین نیاز را به آن دارند ، قابل تقدیر است. ما مشتاقانه منتظر رشد ملایكو هستیم و می توانیم پیشرفت رو به جلو را داشته باشیم.”

“ملایلوکا از گسترش یافتن به وجد آمده است شهر کانزاس به چند دلیل ، “مدیر عامل شرکت Melaleuca Frank VanderSloot گفت “این یک محیط تجاری مناسب است ؛ یک نیروی کار با تحصیلات ، سخت کوش و با استعداد ، تخصص صنعت تولید پیشرفته و یک موقعیت استراتژیک در مرکز کشور است. این شهر کانزاس نیروگاه مکمل 1.3 میلیون فوت مربع فضا است که در حال حاضر ملائلوکا کار می کند. با این امکانات جدید و هیجان انگیز ، محصولات ما سریعتر از همیشه به آستان مشتریان ما خواهند رسید. ”

اخبار مرتبط  گروه منارینی یک سال عملکرد کارآمد را کامل می کند

Melaleuca بیش از 450 محصول بهداشتی و سلامتی منحصر به فرد را در گروه های تغذیه ، مراقبت شخصی ، نظافت منزل و مواد آرایشی به مشتریان ارائه می دهد. اخیراً ، این شرکت توسط مجله Forbes به عنوان یکی از بهترین کارفرمایان آمریکا رتبه بندی شده است. Melaleuca پیش بینی می کند این مرکز توزیع جدید نه تنها سرعت تحویل آنلاین برای مشتریان در سراسر غرب میانه را تسریع می کند ، بلکه حمل و نقل سریعتر تجارت الکترونیکی را در سراسر کشور امکان پذیر می کند. ملایوکا انتظار جدید دارد میسوری امکانات در اوایل سال 2022 آماده می شود.

اخبار مرتبط  Lion Brand تم آگاهی از بهداشت روان را برای ژانویه در سری زنده فیس بوک "The Shi Show" اعلام کرد

چندین میسوری سازمان ها برای کمک به Melaleuca در گسترش آن همکاری کردند ، از جمله شورای توسعه منطقه کانزاس سیتی ، مشارکت میسوری ، ایالت میسوری، شهر کانزاس سیتی ، میسوری، شرکت توسعه اقتصادی از کانزاس سیتی ، میسوری، شورای توسعه اقتصادی شهرستان پلات و KC SmartPort.

“ما از استقبال گرم بسیاری تحت تأثیر قرار گرفته ایم شهر کانزاس رهبران نشان داده اند ، و ما مشتاقانه منتظر ادغام در این جامعه و انجام سهم خود در جهت ارتقا این شهر قابل توجه هستیم. ”

اخبار مرتبط  رون سیمون و همکاران پرونده اولین دادخواست سیکلوسپورا در آیووا در برابر اکسپرس تازه و Hy-Vee در گسترش شیوع سیکلوسپورا

میسوری موقعیت در مرکز ایالات متحده این کشور را به مقصد اصلی برای شرکت هایی که در مکان های جدید برای مراکز توزیع خود جستجو می کنند ، تبدیل می کند. فقط در 6 ماه گذشته ، میسوری از چندین شرکت مانند Chewy ، Inc. ، BoxyCharm و Kenco Logistics Services ، Inc استقبال کرده است که در مجموع بیش از 225 میلیون دلار در سرمایه گذاری جدید سرمایه گذاری و ایجاد نزدیک به 2000 شغل جدید در این ایالت.

مخاطب:
ژانل هیگینز
(314) 541-4911
[email protected]

منبع مشارکت میسوری

لینک های مربوطه

www.missouripartnership.com