پوستی گلدن استیت دو مکان جدید در منطقه خلیج سانفرانسیسکو را اعلام کرد

PLEASANTON ، کالیفرنیا، 21 دسامبر 2020 / PRNewswire / – پوست دولت گلدن استیت (GSD) خوشحال است که اعلام می کند مین دنگ، M.D. ، F.A.A.D. و تیم او به پوست پوست گلدن استیت پیوسته اند.

Golden State Dermatology پیشرفته ترین پوست ، مواد آرایشی ، جراحی Mohs برای سرطان پوست ، آسیب شناسی و جراحی پلاستیک را ارائه می دهد. این گروه طی چند سال اخیر به سرعت رشد کرده است ، در سال 2019 هشت مکان جدید و در سال 2020 هشت مکان اضافه شده است. این دومین مکان گروه در Pleasanton و مکان دوم در تریسی.

دکتر. مین دنگ یک متخصص پوست ، متخصص و معتبر در هیئت مدیره در منطقه خلیج است. وی که از سال 2001 در تمرین خصوصی بوده است ، در عمل خود بیش از 60،000 بیمار را مراقبت کرده است. او متخصص مراقبت از پوست ، جراحی و بازسازی ، به ویژه جراحی میکروگرافی Mohs است. وی همچنین در زمینه پوست و زیبایی فعالیت می کند. کلینیک های دکتر دانگ در 6155 Stoneridge Dr.، Ste واقع شده اند. 150 ، Pleasanton ، کالیفرنیا و 632 West 11th Street، Ste 219، تریسی ، کالیفرنیا

دکتر دانگ با تمایز از دانشگاه فارغ التحصیل شد. برکلی با مدرک زیست شناسی مولکولی. وی آموزش پزشکی را در دانشکده پزشکی UC Irvine به پایان رساند و در دانشکده به پایان رساند دانشگاه معبد دانشکده پزشکی ، جایی که وی جایزه رقابتی دانشجوی پزشکی پزشکی Bene را برای برتری در دانشگاهیان ، نگرش ، استعداد و در دسترس بودن کسب کرد.

اخبار مرتبط  Tanger Outlet با تعطیلات هفتگی و فروش هفتگی ، اوایل فصل تعطیلات را آغاز می کند

دکتر دانگ اقامت پوست خود را در کالج پزشکی توماس جفرسون گذراند و در آنجا جایزه معتبر را اهدا کرد هنری دبلیو استلواگن جایزه تحقیقات اصلی در پوست. پس از اخذ اقامت ، وی در کالج پزشکی توماس جفرسون به دنبال یک بورس تحصیلی دقیق جراحی میکروگرافی Mohs ادامه داد.

اخبار مرتبط  مهمانان می توانند از غذاهای سالم و بدون گلوتن در پیتزا فروشی Russo's New York Pizza و آشپزخانه ایتالیایی لذت ببرند

“من از پیوستن به گروهی از همکاران متخصص پوست متمرکز ، بیمار متمرکز در طیف وسیعی از فوق تخصص ها ، هیجان زده هستم. به عنوان بخشی از پوست طلایی ، تیم ما اکنون می تواند تمرکز بیشتری بر مراقبت از بیمار داشته و زمان کمتری را سپری کند. در مورد دولت “، دکتر دنگ را به اشتراک گذاشت.

علاوه بر موقعیت های مختلف مناسب در سراسر منطقه خلیج و دره مرکزی ، Golden State Dermatology انواع بیمه ها را نیز می پذیرد. برای تعیین وقت ملاقات در هر مکان ، بیماران می توانند به راحتی از طریق وب سایت Golden State Dermatology: www.goldenstatedermatology.com یا تماس با نزدیکترین کلینیک خود اقدام به رزرو کنند. از طریق شماره 925.251.9012 می توانید به کلینیک های دکتر دانگ مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  شرکت والنز اصلاحیه مجوز بهداشت کانادا را دریافت می کند تا عملیات را در دومین White Label و تأسیسات ساخت سفارشی در کلونا آغاز کند.

درباره پوست طلایی
در اواسط ادغام مراقبت های بهداشتی ، پوست دولت گلدن استیت برای حفظ یک مدل نسبتاً مستقل از عمل تاسیس شد. GSD تحت مالکیت و هدایت پزشک است و با 23 مکان و 60 پوند ارائه دهنده خدمات در حال رشد سریع است منطقه خلیج سانفرانسیسکو و کالیفرنیا دره مرکزی برنامه هایی برای ادامه رشد در این بازارها و بازارهای دیگر وجود دارد ایالات متحده غربی. GSD توسط تیمی از متخصصین پوست با مجوز هیئت مدیره با هدف ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و یک تجربه عالی بیمار ، ارائه دهنده و کارکنان هدایت می شود. خدمات GSD شامل پوست ، مواد آرایشی ، جراحی Mohs برای سرطان پوست ، آسیب شناسی و جراحی پلاستیک است.

منبع پوست دولت طلایی

لینک های مربوطه

https://www.goldenstatedermatology.com/