نرم افزار NorthScope ERP به پردازنده غذاهای دریایی آلاسکا در سیاتل کمک می کند تا 5 گیاه جدید در میان فصل ادغام و 2020 ماهی آزاد اجرا کنند

REDMOND ، بشویید.، 21 دسامبر 2020 / PRNewswire / – در ژوئن سال 2020 ، دو نیروگاه پردازش غذاهای دریایی آلاسکا هنگامی که گرد هم آمدند سیاتلغذاهای دریایی Ocean Beauty و Icicle Seafoods مبتنی بر گیاهان ساحلی خود را ادغام کرده و OBI Seafoods، LLC را تشکیل دادند. در میان این ادغام ، که همزمان با فصل ماهی قزل آلا بود ، پنج گیاه Icicle که به پنج گیاه Ocean Ocean پیوستند ، NorthScope را پذیرفتند ، همان نرم افزار ERP که گیاهان Ocean Beauty قبلاً از آن استفاده می کردند و در مدت چهار ماه فعال و فعال بودند.

در طول یک سال غیر قابل پیش بینی ، بزرگترین نگرانی OBI برای اجرای این امر این بود که هرچه سریعتر و سریعتر ادغام در آغاز شلوغ ترین زمان سال خود انجام شود: فصل ماهی آزاد. با همکاری یکدیگر ، NorthScope و OBI Seafoods توانستند هر پنج کارخانه جدید و سه ایستگاه خرید جدید را به صورت یکپارچه و در مدت چهار ماه اجرا کنند. اکنون که تمام 10 کارخانه OBI Seafoods از NorthScope استفاده می کنند ، هر کارخانه دارای یک سیستم پیکربندی شده برای نیازهای منحصر به فرد خود بدون هزینه کد سفارشی است ، آنها اکنون می توانند پرداخت های ACH را به طور مستقیم به ماهیگیران پردازش کنند ، در وقت و هزینه نوشتن چک صرفه جویی کنند آنها می توانند بلیط ماهی خود را بجای ورود دستی وارد كنند ، و می توانند با پشتیبانی مداوم از نرم افزار قدیمی خود ، به نرم افزارهای مدرن و بروز شده اعتماد كنند. کارمندان آنها خوشحال ترند زیرا آنها می توانند با پشتیبانی از نرم افزار خود که کار آنها را درک می کند ، کار خود را با کارآیی بیشتری انجام دهند و خیالشان از این راحت است که ارائه دهنده نرم افزار آنها موفقیت کسب و کار خود را از اولویت های اصلی خود می داند.

اخبار مرتبط  Domino's® هنر D'Elia را به EVP و مدیر ارشد بازاریابی ارتقا می بخشد

بحث در مورد اجرای NorthScope در میان فصل ادغام و ماهی قزل آلا ، مدیر حسابداری OBI Seafoods ، استیو لیمن گفت: “NorthScope قبلاً بیشتر ویژگیهای مورد نیاز ما را داشت. همچنین بسیار قابل تنظیم بود که به ما امکان می داد نیازهای منحصر به فرد امکانات خود را بدون سفارشی سازی مدیریت کنیم. علاوه بر این ، دانش آن در صنعت ما پیاده سازی های ما را ساده تر می کند ، و ما توانستیم آنها با ما کار کردند تا به راه حلی برای ما برسند آلاسکا نیازهای حسابداری و ادامه همکاری نزدیک با ما در مورد بهبود مداوم. “

اخبار مرتبط  Trulieve روز پیشکسوتان نوامبر را با اهدا به برنامه های قدیمی ها جشن می گیرد

تمام کارخانه های OBI Seafoods با مناطق عملیاتی حسابداری ، مالی ، خرید و فروش Northwest Scope’s Fisherman پیاده سازی شده اند. قبل از ادغام ، Ocean Beauty Seafoods از سال 2018 از NorthScope استفاده می کرد. جزئیات اجرای حاصل از ادغام ثبت و در OBI Seafoods با موفقیت 5 گیاه جدید آلاسکا را در میان ادغام در فصل ماهی آزاد اجرا می کند مطالعه موردی در دسامبر سال 2020.

اخبار مرتبط  صدمین سالگرد نسخه محدود "YANAGIYA Pomade" در BEAM JAPAN راه اندازی شد

درباره NorthScope: NorthScope یک نرم افزار ERP برای تولیدکنندگان مواد غذایی است که توسط Northlake Partners (NLP) جهت پشتیبانی ویژه از پردازنده های غذاهای دریایی ، تولیدکنندگان مواد غذایی ، توزیع کنندگان مواد غذایی و پردازنده های کشاورزی ایجاد شده است.

تماس با رسانه:

تاتوم گارینو
425-949-3313 x115
[email protected]

پرونده های مرتبط

مطالعه موردی OBI. pdf

SOURCE Northlake Partners