گروه حمام آمریکایی خرید DreamLine را به پایان رساند

آرلینگتون ، تگزاس، 21 دسامبر 2020 / PRNewswire / – American Bath Group، LLC (“ABG”) ، تولید کننده پیشرو دوش ، وان ، و لوازم جانبی مرتبط و یک شرکت نمونه کارها از Centerbridge Partners ، امروز از بسته شدن خرید DreamLine (“DreamLine” یا “شرکت”) از شرکتهای وابسته MPE Partners (“MPE” یا “Morgenthaler Private Equity”).

DreamLine پیشرو در ارائه درب های دوش شیشه ای ممتاز ، محفظه و لوازم جانبی تحت مارک های DreamLine و Arizona Shower Door است. این محصولات کاملاً با نمونه کارها و استراتژی ABG مکمل هستند. DreamLine به عنوان یک بخش از ABG کار خواهد کرد ، و کریس یانکوویچ به عنوان رئیس DreamLine باقی خواهد ماند.

“DreamLine در بخش درهای دوش بسیار جذاب و سریع در بازار رهبر است و این شرکت مجموعه قابل توجهی از قابلیت های طراحی و بازاریابی را ایجاد کرده است. ما مشتاقانه منتظر همکاری با همکاران جدید خود در DreamLine هستیم.” ریک استونسیفر، مدیر عامل گروه حمام آمریکا.

اخبار مرتبط  Global Market Insights، Inc. می گوید ارزش بازار نادر قند تا سال 2026 از مرز 1.65 میلیارد دلار عبور می کند.

“DreamLine خوشحال است که به بخشی از محصولات جامع محصولات و مارکهای حمام American Bath Group تبدیل شده است. ما مشتاقانه منتظر کمک به رشد سریع و ادامه رهبری بازار در American Bath Group هستیم. کریس یانکوویچ، مدیر عامل شرکت DreamLine.

جو ماچادو، شریک MPE ، گفت ، “ABG یک داستان موفقیت باورنکردنی در گروه محصولات حمام است. مارک های DreamLine و Arizona Shower Door کاملاً با ABG مکمل هستند و فرصت های مهیجی را برای رشد آینده فراهم می کنند.”

لینکلن بین المللی LLC به عنوان مشاور مالی DreamLine و MPE در معامله و روز جونز به عنوان مشاور حقوقی DreamLine و MPE خدمت کرده است. RBC Capital Markets به عنوان مشاور مالی ABG و Vinson & Elkins LLP به عنوان مشاور حقوقی ABG خدمت می كردند.

اخبار مرتبط  اندازه بازار توسعه شخصی تا سال 2027 ارزش 56.66 میلیارد دلار ارزش دارد: Grand View Research، Inc.

درباره گروه حمام آمریکایی

American Bath Group با ارائه محصولات جامع شامل دوش ، وان / دوش مجتمع ، وان ، پایه دوش ، جکوزی های جت دار و آبگرم از طریق مجموعه گسترده ای از مارک های شناخته شده ، تولید کننده پیشرو در حمام آمریکای شمالی است. در www.americanbathgroup.com بیشتر بیاموزید.

درباره همکاران Centerbridge

Centerbridge Partners ، L.P. یک شرکت خصوصی مدیریت سرمایه گذاری است که در تلاش برای یافتن جذاب ترین فرصت ها برای سرمایه گذاران و شرکای تجاری ما ، از رویکردی انعطاف پذیر در رشته های سرمایه گذاری – از سهام خصوصی تا اعتبار و استراتژی های مربوطه و املاک و مستغلات استفاده می کند. این شرکت در سال 2005 تأسیس شد 30 نوامبر 2020 تقریباً دارد 28 میلیارد دلار در پایتخت تحت مدیریت با دفاتر در نیویورک و لندن. Centerbridge به همکاری با تیم های مدیریت کلاس جهانی در بخش های صنعت هدف و جغرافیاها اختصاص داده شده است تا به شرکت ها در رسیدن به اهداف عملیاتی و مالی خود کمک کند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.centerbridge.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  مارک های Next Frontier Treehouse Biotech را به دست می آورند

درباره شرکای MPE

شرکای MPE (“MPE” یا “Morgenthaler Private Equity”) به دنبال شریک ارجح برای شرکتهای تحت مالکیت کارآفرین و خانواده هستند. بر اساس کلیولند ، اوهایو، و بوستون ، MA، MPE در شرکت های سودآور و متوسط ​​بازار میانی با EBITDA سرمایه گذاری می کند 5 دلار20 میلیون دلار. MPE دارای دو حوزه اصلی سرمایه گذاری هدف است: تولید با ارزش و خدمات تجاری و صنعتی. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به سایت www.mpepartners.com مراجعه کنید.

مخاطب

رسانه ها
جرمی فیلدینگ / نقره آنتال
[email protected] / [email protected]

SOURCE American Bath Group، LLC

لینک های مربوطه

https://www.americanbathgroup.com