Protiviti Identropy را کسب می کند ، یک شرکت پیشرو در مدیریت دسترسی به هویت

پارک MENLO ، کالیفرنیا.، 21 دسامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت مشاوره جهانی Protiviti Identropy ، یک شرکت مشاوره امنیتی را که متخصص خدمات مشاوره ای ، پیاده سازی و مدیریت شده برای مدیریت هویت و دسترسی (IAM) و راه حل های دستیابی است ، خریداری کرده است. Identropy یک شرکت خصوصی بود که دفتر مرکزی آن در آستین ، تگزاس با بیش از 40 کارمند با این خرید ، Protiviti توانایی خود را در تأمین نیاز روزافزون برای مبارزه با نقض داده ها و ارائه خدمات IAM عملی و ابتکاری به مشتریان تقویت می کند.

تیم Identropy از متخصصان IAM به پیشگامان امنیت و حفظ حریم خصوصی Protiviti پیوسته و به شناسه دیجیتال به عنوان ارائه خدمات کمک می کند که خدمات مشاوره استراتژیک را از طریق مدیریت محیط های هویتی ارائه می دهد. وقتی شرکت ها به طور م Iثر با IAM مقابله می کنند ، نتیجه کار کاربران توانمند و قابل اعتماد است که می توانند با خیال راحت به منابع حساس متصل شوند هر کجا باشند. ایمن سازی اطلاعات شرکت به روشی سازگار و مقرون به صرفه ضمن تقویت محافظت از فضای مجازی با تجربه کاربری مطلوب ، خصوصاً در محیط های بدون مرز امروزی که کارمندان از انواع برنامه ها و ابزارها در ابر استفاده می کنند ، از طریق تلفن همراه و به وسیله خودشان.

وی گفت: “هویت امروزه به فناوری جدیدی برای راه حل های فن آوری تجارت و تحول دیجیتال تبدیل شده است. با این حال ، پروژه های IAM معمولاً بیش از حد پیچیده و درگیر راه حل های نقطه ای هستند ، زیرا یک راه حل جامع برای آنها بهتر خدمت می کند.” رون لوفرتس، مدیر عامل و رهبر جهانی مشاور فناوری ، Protiviti. “ترکیبی از دانش و تخصص گسترده Identropy و Protiviti به تیم های امنیتی شرکتی که از قبل نازک شده اند کمک می کند تا برنامه های هویت خود را به طور موثر ساده ، تقویت و اجرا کنند.”

اخبار مرتبط  مهاجر آمریکایی آفریقایی تبار قرار است پلتفرم MultiVendor را برای جوامع اقلیت و مشاغل کوچک راه اندازی کند

Identropy در سال 2006 تاسیس شد ، دارای سه خط مشاغل – مشاوره ، خدمات پیاده سازی و خدمات مدیریت شده – است که به مشتریان در صنایع مختلف کمک می کند تا از انطباق ، امنیت ، مهار هزینه ها و قابلیت اطمینان عملیاتی برخوردار شوند.

“هیئت مدیره ها امروز می خواهند خطر نقض داده ها را در شرکت های خود کاهش دهند و در عین حال به انطباق برسند. افزودن استعداد ، تجارت و مشارکت Identropy در فضای IAM بیشتر ما را قادر می سازد تا به مشتریان خود راه حل های امنیت سایبری را ارائه دهیم که به آنها کمک می کند با اطمینان با آینده روبرو شوند.” گفت جوزف تارانتینو، رئیس و مدیر عامل ، Protiviti. “علاوه بر این ، این واقعیت که فرهنگ همکاری Identropy با ما بسیار همسو است ، یکی دیگر از مزایا و دلیل دیگری است که ما تصمیم گرفتیم این کار را دنبال کنیم.”

“Identropy در صنعت به دلیل ارائه موفقیت آمیز راه حل های هویت به مشتریان خود از شهرت بالایی برخوردار است. از طریق این خرید ، ما هیجان زده ایم که مجموعه قوی تری از خدمات امنیت سایبری هویت محور را به مشتریان خود ارائه می دهیم.” ویکتور باریس، مدیر شریک و بنیانگذار ، Identropy.

“هم Identropy و هم Protiviti به طور مداوم بر اهمیت فرهنگ شرکت تأکید دارند. کل تیم ما از پیوستن به خانواده Protiviti به دلیل ارزشهای مشترک نوآوری و مشتری مداری ما بسیار هیجان زده هستند.” اشرف موتیوالا، مدیر شریک و بنیانگذار ، Identropy.

اخبار مرتبط  Markem-Imaje برنامه اجاره را راه اندازی می کند

Motiwala پیشکسوت صنعت IAM با بیش از 20 سال تجربه در بخش های مشاوره و نرم افزار هویت است و دارای چندین حق ثبت اختراع مربوط به رابط ها و معماری هویت مبتنی بر ابر است. وی به عنوان بنیانگذار Identropy ، خط تولید Unified Identity (SCUID) مبتنی بر Cloud Security را هدایت کرد که در نهایت توسط CA Technologies در سال 2014 خریداری شد. قبل از Identropy ، وی سمت هایی را در گروه CRT ، Stagebuilder.com ، Firm Financial Systems داشت. و AIG موتیوالا لیسانس سیستم های اطلاعاتی و فلسفه را از دانشگاه استونی بروک و مدرک کارشناسی ارشد مطالعات لیبرال را از دانشگاه South Methodist دریافت کرد.

باریس بیش از بیست سال در صنعت فناوری اطلاعات مشغول به کار بوده و در سمت های مختلف از جمله معمار امنیتی ، مدیر برنامه ، حامی مالی مشتری و به عنوان یک رهبر توسعه استراتژیک تجارت فعالیت می کند. قبل از Identropy ، وی معاون اجرایی خدمات امنیتی گروه CRT بود که در طی دو سال درآمد عملیاتی CRT را دو برابر کرد. کار باریس با آرتور آندرسن آغاز شد و بعداً به عنوان مشاور ارشد امنیت اطلاعات IBM Global Services ادامه داد و در آنجا بخشی از تیم اصلی ساخت اولین خدمات مدیریت شده IBM – خدمات واکنش اضطراری بود. باریس دارای مدرک لیسانس از کالج جنوبی ورمونت.

شرایط معامله اعلام نشده است.

درباره Identropy
رویکرد اثبات شده Identropy “برنامه ریزی ، ساخت ، اجرا” به مشتریان کمک کرده است تا برنامه های موفق مدیریت هویت و دسترسی (IAM) را ایجاد و حفظ کنند. Identropy از طریق تمرکز منحصر به فرد بر IAM و ترکیبی از خدمات مشاوره ای فروشنده-فروشنده ، دامنه عمیق و تخصص در زمینه پیاده سازی و قابلیت های خدمات مدیریت شده انعطاف پذیر ، بیش از 200 مورد موفقیت آمیز را توسعه داده است ، در توسعه مدلی پیش بینی می کند که نیازها ، بهترین شیوه های امنیتی و عملیاتی را متعادل می کند. الزامات. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.identropy.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  خدمات پستی ایالات متحده وب سایت پست الکترونیکی انتخابات جدید را راه اندازی کرد

درباره Protiviti
Protiviti (www.protiviti.com) یک شرکت مشاوره جهانی است که با ارائه تخصصی عمیق ، بینش های عینی ، رویکردی متناسب و همکاری بی نظیر به رهبران کمک می کند تا با اطمینان با آینده روبرو شوند. Protiviti و شرکت های عضو محلی و مستقل ما از طریق شبکه ما با بیش از 85 دفتر در بیش از 25 کشور جهان ، راه حل های مشاوره و مدیریت شده در امور مالی ، فناوری ، عملیات ، داده ها ، تجزیه و تحلیل ها ، حکمرانی ، ریسک و حسابرسی داخلی را به مشتریان ارائه می دهند.

100 بهترین شرکت برای کار در Fortune 2020 نامگذاری شده است® لیست ، Protiviti بیش از 60 درصد خدمت کرده است ثروت 1000 و 35 درصد از ثروت 500 شرکت جهانی این شرکت همچنین با شرکت های کوچکتر و در حال رشد ، از جمله کسانی که به دنبال عمومی شدن هستند ، و همچنین با سازمان های دولتی کار می کند. Protiviti یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به رابرت نیم (NYSE: RHI). در سال 1948 تاسیس شد رابرت نیم عضو شاخص S&P 500 است.

Protiviti به عنوان یک شرکت حسابداری عمومی مجوز یا ثبت نشده است و در مورد صورت های مالی نظرات یا خدمات تأیید را ارائه نمی دهد.

منبع Protiviti

لینک های مربوطه

www.protiviti.com