کاوالان برای دستیابی به بازار گسترده تری ، محصولات متنوعی را به بازار عرضه می کند

مدیر عامل شرکت YT Lee گفت: مجموعه ویسکی های Distillery Select برای جلب رضایت افراد تازه کار و مبتدیان طراحی شده است.

وی ادامه داد: “در این محدوده ، مشتریان با بهره گیری از قیمت های شگفت آور از مزایای هنر خوب تیم استفاده می کنند. ما این بار کارهای کمی متفاوت انجام می دهیم. ما به جای یک غذای خاص ابتدا به دنبال پروفایل طعم می شویم. ”

ویسکی گفت: “برای ویسکی اول ما ، روی میوه های گرمسیری تأکید می کنیم ، و برای ویسکی دوم یک اشاره گل و گیاه. هر ویسکی در این محدوده جنبه های مختلف شخصیت متمایز کاوالان را نشان می دهد. هر عبارت کیفیت بالایی را با قیمت مناسب ارائه می دهد. “

این سریال که در بشکه های پر کیفیت برای نشان دادن آب و هوای نیمه گرمسیری تایوان بالغ می شود ، نام خود را از اولین ویسکی که قبلاً راه اندازی شده بود گرفته است ، اکنون به عنوان Distillery Select No. 1.

اخبار مرتبط  بام بزرگترین بازار تابلوهای چوبی مسکونی تا سال 2024 باقی خواهد ماند

قرار گرفت. 1 در رقابت های Spirits World San Francisco در سال های 2019 و 2020 موفق به کسب دو مدال طلا شد و پس از آن Distillery Select No. 2 ، که در سال راه اندازی شد تایوان 29 آوریل

شماره 1 با یک برچسب جدید در قسمت جلوی بطری دوباره بسته بندی و سریالی شده است. دستور العمل ویسکی اصلی تغییر نکرده است.

غرور معماری تایوان تایپه 101 یکی از بلندترین آسمان خراش های جهان است که نماد میزان جاه طلبی های تایوان است. بطری 101 شکل کاوالان بیانگر سطح تخصص و کارایی دستگاه تقطیر کننده است.

یادداشت های مربوط به سلیقه

تقطیر کاوالان ویسکی تنها مالت شماره 1 را انتخاب کنید

رنگ: نیمه شب زرد

اخبار مرتبط  214٪ افزایش فروش تولیدکنندگان عمده با افزایش تولید و استخدام کارگران اضافی به تقاضا پاسخ می دهند

رایحه: لطیف و ابریشمی. عطر کلی میوه های گرمسیری رسیده ، گلهای معطر و وانیل گرم.

کام: نوشیدنی زیبا ، کاملاً متعادل و آسان برای آشامیدن. لایه های کامل و پیچیده ای از Butterscotch ، تافی خامه ای و وانیل طعمی پیچیده و نرم و ضخیم و با طعم طولانی مدت ایجاد می کنند.

ویسکی دوم این سریال ، Kavalan Distillery Select شماره 2 ، به طور رسمی در اکران شد تایوان 29 آوریل در قیمت خرده فروشی توصیه شده 1000 دلار NTD برای 700 میلی لیتر. قرار گرفت. 2 به شدت معطر با پیچیدگی غیرقابل مقاومت در برابر گل و گیاه است و طعم های چوبی و ادویه را به لایه های غنی می آمیزد. شماره 2 به زودی در سطح جهان عرضه می شود.

درباره تقطیر کاوالان

تقطیر کاوالان در استان ییلان پیشگام تولید ویسکی تک مالت در کشور است تایوان ویسکی ما در رطوبت و گرمای شدید پخته می شود ، و در آب ذوب شده از کوه کوه برفی تولید می شود و با هوای خنک اقیانوس و کوه تقویت می شود. همه اینها طبیعت قابل تشخیص و خامه ای کاوالان را به وجود می آورد. این تقطیر نام خود را از نام سابق شهرستان Yilan گرفته می شود و بیش از چهل سال تجربه کارخانه آبجو در پشت در شرکت مادر اصلی King Car Group دارد. ما بیش از 400 مدال طلا یا بهتر از مسابقات مهم صنعت جمع آوری کرده ایم. می توانید اطلاعات بیشتر در www.kavalanwhisky.com پیدا کنید.

اخبار مرتبط  Doc Patels انتصاب مدیر اجرایی داکوتا سالیوان و نامگذاری دکتر Rachna Patel به عنوان مدیر ارشد پزشکی

برای به دست آوردن اخبار و اطلاعات با ما در اینستاگرام و توییتر دنبال کنید:kavalanwhiskey.

تماس با رسانه ها:
کیتلین تسای
+886 (0) 39 229 000 # 7164
[email protected]

تصویر – https://mma.prnewswire.com/media/1162488/Kavalan_Distillery_Select_Series.jpg

منبع کاوالان