مدل JINS Pokémon در 21 دسامبر سال 2020 منتشر می شود

عینک عینکی را درست مانند انتخاب پوکمون به عنوان شریک زندگی خود انتخاب کنید
Pokémon یکی از محبوب ترین مجموعه های تفریحی جهان است و در سراسر جهان از کودکان تا بزرگسالانی که از برخورد و ماجراجویی با Pokémon های منحصر به فرد در بازی های ویدیویی و مجموعه های تلویزیونی و فیلم های انیمیشن لذت می برند ، محبوبیت پیدا کرده است.

همانطور که مربیان یک پوکمون را برای همکاری انتخاب می کنند ، مدل پوکتون JINS نیز با این امید ایجاد شده است که طرفداران از همان انتخاب عینک هایی که هر روز استفاده می کنند ، لذت خواهند برد. علاقه مندان می توانند از میان مجموعه های متنوعی از عینک برای انتخاب “شریک زندگی” با قاب مورد علاقه خود با موضوع پوکمون یکی را انتخاب کنند.

قاب هایی با الهام از دنیای پوکمون
مدل JINS Pokémon در مجموع دارای چهار سری با طیف گسترده ای از طرح ها برای کودکان و بزرگسالان است. این سه سری برای بزرگسالان شامل مدل Flagship می باشد که از ویژگی های منحصر به فرد Pikachu ، Eevee ، Snorlax و Mew الهام گرفته شده است. مدل منطقه کانتو ، که دارای پوکمونهایی است که در اصل در منطقه کانتو کشف شده اند. و مدل منطقه Johto ، که دارای پوکمونهایی است که در اصل در منطقه Johto کشف شده است.

در این مجموعه برای کودکان ، JINS مدل بچه ها را توسعه داده است که دارای مجموعه ای گسترده از سبک های جذاب تا جذاب با الهام از مجموعه تلویزیونی انیمیشن پوکمون است.

اخبار مرتبط  در طول بچه ها ماه درست بخورید ™ ، آکادمی تغذیه و رژیم های غذایی تنقلات سالم را تشویق می کند

علاوه بر این ، کیف های عینکی و پارچه های تمیزکننده اصلی برای هر سری موجود است و تمام لوازم جانبی دارای جزئیات کوچک متناسب با قاب ها هستند. مدل JINS Pokémon از جمله در بازار جهانی ارائه می شود ژاپن و چین.

خلاصه ای درباره محصول

[Product Name]

مدل پوکمون JINS

[Lineup]

مدل گل سرسبد: 4 شکل 16 SKU

مدل منطقه کانتو: 4 شکل 16 SKU

Johto Region مدل: 4 شکل 16 SKU (فروشگاه: 2 شکل 8 SKU ، آنلاین:

2 شکل 8 SKU)

مدل بچه ها: 2 شکل ، 4 SKU

[Release Dates]

21 دسامبر 2020 (دوشنبه):

مدل گل سرسبد ، مدل منطقه Johto (آنلاین: 2 شکل 8 SKU) ، مدل بچه ها

اوایل سال 2021:

مدل منطقه کانتو

مدل منطقه Johto (آنلاین: 2 شکل 8 SKU)

[Price]

مدل گل سرسبد: 140.00 دلار

منطقه کانتو / منطقه جوهتو مدل: 120.00 دلار

مدل بچه ها: 100.00 دلار

[Accessories]

مورد اصلی / پارچه تمیز کننده

[Sales Channel]

فروشگاه های JINS ، فروشگاه آنلاین JINS

[Official Website]

https://www.jins.com/us/pokemon/

به صف شدن

مدل گل سرسبد 140.00 دلار
این قاب ها از ویژگی های منحصر به فرد پوکمون های مورد علاقه طرفداران از جمله Pikachu ، Eevee ، Snorlax و Mew الهام گرفته شده اند. از ویژگی های هنر پیکسل پوکمون است. ویژگی های هر پوکمون در انتهای معبد گنجانده شده است ، و سایه و آرم پوکمون در داخل معبد قرار گرفته است.

اخبار مرتبط  واپورسو ویدیوی 'Together we can!' را راه اندازی می کند. برای ایجاد اطمینان و توانمند سازی جامعه vaping

[Glasses case / Cleaning cloth]
کیف عینک از طرح شیک مانند چرمی برخوردار است که در قسمت جلوی آن توپ پوکه حک شده است. داخل کیس را نیز بررسی کنید! پارچه تمیز کننده طرح پوکه توپ است.

مدل منطقه کانتو 120.00 دلار
مدل کانتو منطقه با نقوش پوکمون از منطقه کانتو طراحی شده است. در داخل معبد سمت چپ ، پیكاچو ، بولبااسور ، شارماندر و اسكیرتل با ظرافت برجسته برجسته شده اند. در معبد سمت راست الگویی از سه پوکمون شریک در داخل توپهای پوکه و پیکاچو در خارج از توپ پوکه قرار دارد. این طرح داستان چگونگی تردید Pikachu برای ماندن در داخل توپ Poké را بیان می کند. اشکال قاب شامل ولینگتون و بوستون در رنگهای یکپارچه سازی نوستالژیک.

[Glasses case / Cleaning cloth]
چهار پوکمون در یک عینک شیک و به رنگ خاکستری قرار گرفته است. Poké Balls و Pikachu در داخل با مهر زنی فویل نقره ای ظریف طراحی شده اند. در پارچه تمیز کردن 151 پوکمون از منطقه کانتو وجود دارد.

مدل منطقه جوهتو 120.00 دلار
طراحی قاب و رنگ از پوکمون هایی که در ابتدا در منطقه جوهتو کشف شده الهام گرفته شده است. Chikorita ، Cyndaquil ، Totodile و The Legendary Pokémon Lugia و Ho-Oh. رنگ و الگو در نکات معبد از هر پوکمون الهام گرفته شده است. * برخی از مدل ها فقط به صورت آنلاین در دسترس هستند.

اخبار مرتبط  Ultra Luxury Line Skincare Line CIREM کاهش قیمت را در پاسخ به COVID-19 اعلام می کند

[Glasses case / Cleaning cloth]
کیف عینک در یک رنگ سفید با یک آرم حک شده برای یک ظاهر و احساس پیچیده طراحی شده است. پارچه تمیز کننده با توپ های پوکه نقره ای و طلایی به صورت افقی طراحی شده است.

مدل بچه ها 100.00 دلار
قاب های Kids Model دارای قاب های مختلف از سبک های جذاب و جذاب هستند که از مجموعه تلویزیونی انیمیشن پوکمون الهام گرفته شده اند. در داخل قاب ، یک آرم Pokémon ، یک Poké Ball ، و سه Pokémon دوست داشتنی وجود دارد ، از جمله Pikachu ، Eevee و Mew.

[Glasses case / Cleaning cloth]
کیف عینک به صورت Poké Ball طراحی شده است که برای هر ماجراجویی Pokémon یک ماده ضروری است. پارچه تمیز کننده به عنوان Rotom Phone طراحی شده است. این کیف با کارابین همراه است و می توان آن را با هر چیزی حمل کرد.

© 2020 پوکمون © 1995 – 2020 Nintendo / Creatures lnc. / GAME FREAK inc. TM ، ®، و نام کاراکترها علائم تجاری نینتندو هستند.

[Contact for inquiries regarding this release]
تماس با JINS را فشار دهید
بازاریابی ایالات متحده JINS
[email protected]

SOURCE JINS Eyewear، US Inc.