Bedsure ، رونمایی از مجموعه ها ، مجموعه ای از تختخواب های ممتاز و ملافه با کیفیت بالا و پیشنهادات منسوجات خانگی که برای اتاق خواب پیچیده طراحی شده است.

کاملاً و ماهرانه ساخته شده ، Bedsure مجموعه ها این مجموعه پارچه های با کیفیت بالا و طراحی شیک و مترقی را برای ایجاد یک اتاق خواب دنج ، یک خانه با کیفیت و یک فضای لوکس برای رویاپردازی ترکیب کرده است. از مجموعه ملحفه گرفته تا روبالشت و مبلمان کودک ، مجموعه مجموعه ها برای همراهی ، راحتی و الهام بخشیدن به همه در هر لحظه ارزشمند خانه طراحی شده است.

با 1000 برگه تعداد Thread ملاقات کنید

وقتی نوبت به مجموعه ورق می رسد ، کیفیت باید همیشه در اولویت باشد ، اما تعیین اینکه نوع ورق برای سالهای آینده چه دوام خواهد داشت ، دشوار است. در مجموعه مجموعه ها ، Bedsure انتخاب ملحفه را نسیم کرده است ، زیرا Bedsure هنگام تهیه ملحفه فقط از 100٪ پنبه اصلی و ممتاز استفاده می کند. مجموعه 1000 ورق شمارش رشته با گواهینامه استاندارد 100 OEKO-TEX تولید شده و با رنگهای طبیعی و غیر سمی پردازش می شود ، و این یک گزینه فوق العاده نرم و ایمن برای پوست های حساس است. تعداد 1000 تار آن بافت ابریشمی به دست آمده از بافت ساتین را به شما می دهد و به آن حالتی لوکس و مخلوط می بخشد. تعداد نخ زیاد به این معنی است که این ورق ها بسیار بادوام هستند و حتی می توانند با گذشت زمان نرمتر شوند و به راحتی پوشیده شوند ، بدون اینکه کمرنگ شوند ، کشیده شوند یا پاره شوند.

اخبار مرتبط  Gummi World اعلامیه سرمایه گذاری مشترک با Mist Health Systems LLC

با ابریشم تسکین دهید

اولین بار برای Bedsure ، مجموعه مجموعه 100٪ خالص ارائه می دهد روبالشی ابریشمی توت و ماسک چشم ابریشمی. روبالشی و ماسک چشم از ابریشم 22 مامان با کیفیت عالی طراحی شده اند که بهترین و بالاترین تعداد ابریشم موجود است. ابریشم شناخته شده است که به حفظ رطوبت کمک می کند ، و این گزینه ای عالی برای کسانی است که پوست حساس دارند.

این ماده همچنین از چین و چروک در برابر بالشهای معمولی جلوگیری می کند ، بنابراین پوست در طول شب بدون چین و چروک باقی می ماند. به همین ترتیب ، ابریشم برای جلوگیری از جوش خوردن یا گره خوردن مو در طول شب مانند روبالشتک های نخی معمولی بسیار مناسب است. روبالشی ابریشمی Bedsure همچنین ضد حساسیت ، تنفس طبیعی و ضد باکتری است و باعث می شود نه تنها یک بالش آرامش بخش و راحت باشد ، بلکه تمیز نیز باشد.

اخبار مرتبط  A. ا. اسمیت سود سهام سه ماهه را اعلام می کند

پوشش لحاف برای شیرجه رفتن به داخل

روکش لحاف می تواند چیزهای زیادی در مورد یک اتاق خواب تعیین کند. آنها لحن را تنظیم می کنند و به عنوان مرکز اصلی فضای شما عمل می کنند ، به همین دلیل مجموعه مجموعه ها دارای انواع مختلف پوشش روتختی هستند که متناسب با هر سبک یا دکور ساخته شده اند.

با سادگی زیبا و نمای جانبی برگشت پذیر ، 100٪ پوشش روتختی بافتنی وفل نخی برای دوستداران راحتی وجود دارد. این مجموعه روتختی ساخته شده با صدف صد درصد پنبه در یک طرف ، و 100٪ وفل بافته شده نخی در سطح آن ، یک روش ساده و سبک است. این ماده همچنین ضد حساسیت است و از این رو برای افرادی که دارای حساسیت یا پوست حساس هستند یک انتخاب عالی است.

اگر بهترین گرفتن از هر دو جهان یک اولویت اتاق خواب است ، روتختی روتختی 80٪ پنبه ای 20٪ بهترین گزینه برای اضافه کردن هر اتاق خواب است. پوشش لحاف نخی با چاپ منحصر به فرد و ظریف خود ، فضای مجلل و در عین حال معمولی را به فضای خواب شما می آورد. پارچه های پارچه ای همچنین به نمای آرام تری کمک می کند و جذابیت خاص و جلوه ای یکپارچه به تختخواب شما می بخشد. در همین راستا ، مجموعه روتختی روتختی Bedsure حساسیت شیکی را به اتاق خواب می آورد ، در حالی که رنگ های جامد آن امکان تطبیق و ترکیب آسان با سایر دکوراسیون اتاق خواب را فراهم می کند.

اخبار مرتبط  داروخانه های Ralphs اولین دوزهای واکسن COVID-19 را برای متخصصان مراقبت های بهداشتی در جنوب کالیفرنیا ارائه می دهند

درباره Bedsure

برای راحتی و ملایم بودن ملحفه های گرم منزل از Bedsure. از لحظه بیدار شدن تا لحظه دوم به خواب رفتن ، هدف ما این است که شما و خانواده را راحت کنیم. به همین دلیل است که ما همیشه آرزو داریم محصولات جدیدی برای کمک به شما بخوابیم خوب بخوابید ، از خواب بیدار شوید و کمی آرامش بیشتری در طول روز داشته باشید. و از آنجا که هزینه نباید شما را تحت فشار قرار دهد ، ما ارزش روزمره را برای همه چیز ، از مبانی خانگی گرفته تا انواع پارچه های پیشرفته و محلول های خواب ، به ارمغان می آوریم. محصولات ما متناسب با هر بودجه ای است و برای شیوه زندگی شما ساخته شده است ، همه با لبخند مستقیم به شما تحویل داده می شود.

SOURCE Bedsure