در روز جهانی گردشگری معده در 18 آوریل به ما بپیوندید

لندن ، 8 آوریل 2020 / PRNewswire / – امروز اتحادیه جهانی سفر به مواد غذایی (WFTA) از گردشگرانی که عاشق غذای خوب هستند و همچنین بخش های جهانی گردشگری و مهمان نوازی دعوت کرده است تا گرد هم آیند و روز جهانی گردشگری معده را همزمان با 18 آوریل جشن بگیریم.

روز جهانی گردشگری معده ، دلیل سفر و تجربه فرهنگهای آشپزی جهان را جشن می گیرد. این روز در سال 2019 راه اندازی شد و هدف آن علاوه بر پشتیبانی از رسالت انجمن ما ، آگاهی در بین مصرف کنندگان و صنعت است: حفظ و ترویج فرهنگ های آشپزی از طریق میهمان نوازی و گردشگری. این جشن برای مصرف کنندگان و صنعت آزاد است و همه ساله در 18 آوریل برگزار می شود.

اخبار مرتبط  Ascent® به کسانی که با چالشهای روبرو شده توسط COVID-19 ناشی می شوند کمک می کند و توزیع را گسترش می دهد

امسال از هواداران خود می خواهیم تا تجربیات مورد علاقه غذایی و آشامیدنی محلی خود را ارائه دهند تا افرادی که از منطقه بازدید می کنند نیز بتوانند از آن لذت ببرند. برای مشارکت ، 3 مرحله ساده زیر را دنبال کنید:

  1. 18 آوریل را در تقویم خود علامت گذاری کنید تا فراموش نکنید!
  2. در تاریخ 18 آوریل ، عکس ها ، فیلم ها و داستانهایی از یک غذای دلپذیر یا نوشیدنی را تجربه کنید که هنگام سفر تجربه کرده اید.
  3. از هشتگ #WorldFoodTravelDay استفاده کنید و با ما درموردworldfoodtravelassn در اینستاگرام وWorldFoodTravel در توییتر یا فیس بوک به ما نشان دهید تا بتوانیم از پست های شما لذت ببریم و به اشتراک بگذاریم.
اخبار مرتبط  انتظار می رود بازار آزمایش ، بازرسی و صدور گواهینامه با 5.2٪ CAGR از سال 2020 تا 2025 گسترش یابد ، به دلیل افزایش آگاهی در مورد ایمنی مواد غذایی

برای اطلاعات بیشتر در مورد بازدید روز جهانی جهانگردی معده
https://worldfoodtravel.org/world-food-travel-day-april-18/.

درباره انجمن جهانی سفرهای غذایی (WFTA)
WFTA یک سازمان غیرانتفاعی است که در سال 2001 توسط آن تأسیس شد اریک گرگمدیر اجرایی فعلی آن این کشور به عنوان مرجع برتر جهان در زمینه توریسم رستوران / آشپزی و غذا شناخته می شود. مأموریت WFTA حفظ و ترویج فرهنگ های آشپزی از طریق میهمان نوازی و گردشگری است. این سازمان سالانه در 200،000 متخصص در بیش از 150 کشور جهان خدمت می کند. برای اطلاعات بیشتر ، به www.WorldFoodTravel.org مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  رویداد QVC و HSN "The Big Find" در سال 2020 به صورت آنلاین برگزار می شود

مخاطب رسانه ای: اریک گرگ (+44) 7827 582 554 [email protected]

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/654605/World_Food_Travel_Association_Logo.jpg

SOURCE انجمن جهانی سفر به مواد غذایی

پیوندهای مرتبط

www.worldfoodtravel.org

SOURCE انجمن جهانی سفر به مواد غذایی

پاسخی بگذارید