صنعت جهانی حشیش بصورت آنلاین می رود

– Locks Partners LIVE هزاران نفر از شرکت کنندگان کنفرانس را از سراسر جهان گرد هم آورده است

لندن، 5 مه 2020 / PRNewswire / – Prohibition Partners LIVE یک بستر دیجیتالی واحد برای میزبانی پنج کنفرانس جداگانه فراهم می کند. بیش از 4000 شرکت کننده فرصت دارند بدون خطر مسافرت ، محتوای آینده گرا ، شبکه های با کیفیت ، ارائه های جالب و سرگرمی را تجربه کنند.

این رویداد در 22 و 23 ژوئن برگزار می شود و کلمات کلیدی زنده و مباحث پانل در بیش از 150 مدیرعامل ، تصمیم گیرندگان سیاسی و متخصصان فرهنگ در پنج مرحله مجازی ارائه می دهد:

  • حشیش اروپا – آینده حشیش در اروپا: سیاستمداران مشهور ، رهبران تجارت و دانشمندان اطلاعات را تبادل می كنند و منجر به ایجاد تغییر در منطقه می شوند.
  • حشیش آمریکایی – سکویی برای مدیران از پیشرفته ترین صنعت حشیش جهان برای به اشتراک گذاشتن دانش ، بینش و اطلاعات با بازار جهانی.
  • حشیش اقیانوسیه – سرعت بخشیدن به تغییر در بازار شاهدانه آسیا و اقیانوس آرام با یک برنامه یک روزه با مشخصات بالا که به موضوعات کلیدی در منطقه می پردازد.
  • PSYCH – ذینفعان کلیدی را در خط مقدم فضای روانگردان برای به اشتراک گذاشتن بینش ها و بینش های بی نظیر ، از مراقبت های بهداشتی گرفته تا تجارت ، جمع می کند.
  • ProCapital – ارائه فرصت های بسیار ابتکاری ، بینش پیشرو و آخرین روند بازار ، پشتیبانی شده توسط پلت فرم سرمایه دیجیتال MAZAKALI.
اخبار مرتبط  بسته بندی ماریانی از اعضای جامعه سپاسگزار است: قهرمانان مواد غذایی ما

“تقاضا برای حشیش تحت فشار در حال افزایش است زیرا تنظیم کننده ها آن را به عنوان یک دارایی اساسی قلمداد می کنند و مصرف کنندگان و بیماران در پاسخ به اقدامات ایزوله انبار می شوند. فروش بین المللی بی نظیر کانابیس نشان می دهد که تغییرات نظارتی جهانی در یک اقتصاد پس از COVID-19 اجتناب ناپذیر است و با وجود رکود قریب الوقوع ، شاهدانه یکی از معدود صنایع رشد واقعی خواهد بود ، بنابراین ما هیجان زده می شویم که پنج کنفرانس پیشرو در صنعت خود را بصورت آنلاین در Prohibition شرکای زنده برگزار کنیم تا به رشد مخاطبان جهانی کمک کنیم. از اپراتورها ، کارآفرینان و تازه واردان صنعت شاهدانه برای به اشتراک گذاشتن تجربیات ، ترویج ایده ها و شکل دادن به آینده شاهدانه در کنار هم استفاده می شود. ” استفان مورفی، مدیر عامل گروه همکاران منع.

اخبار مرتبط  مقامات رسمی ایالتی Cal State LA و پشتیبانی بهینه از لرزه نگاری جامعه از تلاش های YMCA در جنوب شرقی-ریو ویستا برای کمک به جوانان و خانواده ها در منطقه مایوود در طول همه گیر

سخنرانان این رویداد شامل سیاستمداران بین المللی ، مدیران FTSE 500 و رهبران صنعت از جمله بروس لینتونبنیانگذار و مدیرعامل سابق رشد سایبان. CJ والاس ، پسر بدنام معروف و بنیانگذار Think Big؛ ژائو کاستل برانکو گولو ، معمار جرم زدایی قاچاق مواد مخدر در پرتغال و رئیس سابق EMCDDA؛ کیم ریورزمدیر عامل توسط Trulieve و بسیاری دیگر

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor سیستم بازیافت کارت هدیه را توسعه می دهد (DNV-129)

قیمت ویژه بلیط فوق العاده پرنده زودهنگام از تاریخ 6 ماه مه به پایان می رسد. برای مشاهده برنامه کنفرانس ، اینجا را کلیک کنید.

اطلاعات شرکای تبلیغاتی زندگی می کنند

شرکای ممنوعیت LIVE شما را از خانه خودتان به صنعت جهانی حشیش متصل می کند. در تاریخ 22 و 23 ژوئن ، ما ذینفعان از سراسر جهان را برای اشتراک گذاری دانش ، کسب بینش و شکل دادن به آینده شاهدانه جمع می کنیم. امسال در همه کنفرانس های منحصر به فرد و جالب ما امسال در پنج سیستم عامل مجازی: Cannabis Europe ، Cannabis Americana ، Cannabis Oceania ، PSYCH و ProCapital با همکاری MAZAKALI شرکت کنید.

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1163662/Prohibition_Partners_LIVE_Logo.jpg

تماس با:
اوین کینان
+ 44-203-928-2814
[email protected]

SOURCE مشاغل ممنوع زندگی می کنند