uSizy راه اندازی فن آوری مد به خرده فروشان انگلستان کمک می کند تا فروش کریسمس 28 میلیارد پوند را برای فروش بی سابقه خود جلب کنند

لندن، 22 دسامبر 2020 / PRNewswire / – به دنبال تعطیلی خرده فروشی های اخیر در سراسر انگلستان ، استارت آپ های فن آوری نوین نوآوری لازم را برای کمک به بازرگانان برای به حداکثر رساندن فروش آنلاین و بهینه سازی تقاضای بی سابقه دیجیتال در کریسمس امسال ارائه می دهند. پلت فرم داده های خرده فروشی uSizy یکی از استارتاپ های نوظهور است که آماده است تا با اولین راهنمایی برای اندازه گیری باستانی ، به خرده فروشان انگلستان برای استفاده از فناوری اهرم کمک کند تا با فروش بی سابقه 28 میلیارد پوند مقابله کند.

uSizy با هدف ایجاد انقلابی در راهنماهای اندازه سنتی ، در سال 2016 وارد فضای پیچیده تجارت الکترونیکی شد. چهار سال پس از آن ، با داشتن یک بانک اطلاعاتی در حال رشد از 400+ مارک جهانی و 200 مشارکت تجارت الکترونیکی ، این شرکت نوآورانه فناوری پیشرو در بازار ساخته است که برای ادغام فقط به 2 خط کد و یک خوراک محصول نیاز دارد ، و کل روند گردش کار را در اندازه ها ، سهام ، قیمت گذاری و تدارکات برای تبدیل قلب خرده فروشی.

در حالی که خرده فروشان انگلستان خود را برای ثبت تقاضای آنلاین آماده می کنند ، uSizy نسبت به هزینه های دیده نشده اما اجتناب ناپذیر ناشی از راهنماهای اندازه گیری قدیمی و سیاست های سخاوتمندانه بازگشت هشدار می دهد ، که مورد دوم به یک قاعده صنعت تبدیل شده است. طبق داده های uSizy ، 75٪ لباس و 25٪ بازده آنلاین کریسمس کفش را تشکیل می دهد ، اشتباهات اندازه به عنوان مقصر اصلی ذکر شده است. با پرداختن به مشکلات اندازه فناوری های اندازه گیری سفارشی ، مانند uSizy Size Adviser ، خرده فروشان آنلاین با میانگین 1 میلیون جلسه ماهانه می توانند 150 هزار پوند خالص در فروش خالص ایجاد کنند ، البته به صرفه جویی های اضافی حاصل از کاهش قابل توجه بازده هزینه ها نیز اشاره ای ندارید.

اخبار مرتبط  ماسک های محافظ مجاز BSI Daddybaby

“ارائه اندازه های مناسب به کاربران با Size Adviser ، یک فناوری یادگیری ماشین ، نرخ تبدیل کلی را 25٪ افزایش می دهد و نرخ بازده را به طور متوسط ​​29٪ برای بیش از 400 مارک آنلاین کاهش می دهد” ، Iñaki García ، مدیر عامل و بنیانگذار uSizy توضیح می دهد.

در سال 2018 ، بیش از 71 میلیارد پوند کالا پس از تعطیلات در سراسر جهان برگردانده شد و با تغییر مصرف کننده ماموت به خرید آنلاین در سال 2020 ، uSizy پیش بینی می کند که فروشندگان فاقد فناوری پیش بینی ، جلوگیری و بهینه سازی بازده خود ، به بالاترین رکورد برای فروشندگان برسند . در میان یک فضای خرده فروشی نازک ، بازیگران اصلی باقی مانده کسانی خواهند بود که می توانند از راه حل های دیجیتالی که در حال تغییر شکل دادن آینده خرده فروشی هستند ، استفاده کنند.

اخبار مرتبط  Tres Picosos Authentic Mexico Burritos Tres New Flavors را اعلام می کند

راه حل های سفارشی نه تنها داده های خرده فروشان را درک می کنند تا تقاضای فعلی مشتریان خود را از نظر تناسب درک کنند ، بلکه با ریشه کن کردن هزینه ها ، ناامیدی ها و ناکارآمدی های ناشی از اندازه ، تردید کاربر را از بین می برند و اعتماد را ایجاد می کنند. راهنماهای موجود در اندازه ، بسیاری از جنبه های تجربه کاربر را در نظر نمی گیرند ، شاید آشکارترین ، این که خریداران اغلب اندازه گیری های خود را نمی دانند. در میان پیشرفت های صورت گرفته در پالایش تجارب خرید آنلاین ، به نظر می رسد که راهنماهای اندازه سنتی معمول هستند که خرده فروشان در مهمترین نقطه از فرآیند خرید آنلاین: انتخاب اندازه ، مشتری خود را از دست می دهند ، امری عادی است.

“مشاور اندازه ما میانگین تبدیل را به طور متوسط ​​25٪ افزایش می دهد ، و اگر مستقیماً با راهنماهای اندازه مقایسه شود ، افزایش تبدیل 300٪ است. با مراجعه به مشتریان با یک سفارش دهنده اندازه شخصی ، خرده فروشان آنلاین می توانند فروش تکرار را 10٪ به وفاداری مشتری را تقویت کنید “، ادامه می دهد گارسیا “با افزایش اعتماد به نفس در روند خرید ، زمان تصمیم خرید کاربران نیز 20٪ کاهش می یابد و متوسط ​​اندازه سبد خرید 10٪ افزایش می یابد. اینها با تغییر رقابت در فضای تجارت الکترونیکی ، بهبودهای بازی هستند.”

اخبار مرتبط  گزارش های FLANIGAN درآمد

uSizy از طریق فروش تجارت الکترونیکی چند مارک و تک مارک به مصرف کنندگان در بیش از 200 کشور جهان ، به شرکت های برتر مد ، کفش و لباس ورزشی در کنار مارک های انگلستان از جمله Dr.Martens ، Fitflop ، Sigma Sports ، Mountain Warehouse ، UK Soccer Shop ، خدمات ارائه می دهد. Wildcountry ، Zone 3 ، Craghoppers ، Beulah ، Hi-Tec و Huub. به دنبال تقاضای بی سابقه مصرف کننده و به درخواست مشتریان دوچرخه سواری ، این شرکت تازه وارد امسال اندازه مشاور دوچرخه را راه اندازی کرده است که به کاربران امکان می دهد مدل دوچرخه مناسب را بر اساس تفریح ​​تفریحی در مقابل دوچرخه سواری رقابتی و سایر تنظیمات کاربر خریداری کنند.

درباره uSizy

uSizy بهترین پیشنهاد و راه حل پیش بینی برای تجارت الکترونیکی و آخرین فناوری در نوع خود است: ترکیبی از پیشرفته ترین یادگیری ماشین ، داده های بزرگ و الگوریتم های هم شکل. uSizy Smart Business بهترین پلتفرم است که با و برای خرده فروشان طراحی شده است و ارائه تجزیه و تحلیل جامع برای تسلط بر اندازه گیری و به حداکثر رساندن موفقیت در سهام ، تدارکات و قیمت گذاری – همه اینها فقط با 2 خط کد و خوراک محصول برای ادغام امکان پذیر است.

برای اطلاعات بیشتر به: https://usizy.com

تماس با رسانه:
کتی-پیا موران
+351 933 595 869
[email protected]

منبع uSizy