Eat Beyond Portfolio Company Nabati در حال تغییر بازی برای محصولات پنیر گیاهی و غیر لبنی است

ونکوور ، قبل از میلاد و EDMONTON ، AB ، 22 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Eat Beyond Global Holdings Inc. (CSE: EATS) (OTCPK: EATBF) (FSE: 988) (“فراتر بخور” یا “شرکت“) ، یک ناشر سرمایه گذاری متمرکز در بخش جهانی گیاهان و مواد غذایی جایگزین ، اعلام می کند که شرکت نمونه کارها ، Nabati Foods Inc. (“نباتی“) ، لیست اولین سوپرمارکتهای زنجیره ای خود را در ایالات متحده، سوپرمارکت بازار غذا ، با پشتیبانی توزیع کنندگان KeHE. این فروشگاه 29 فروشگاه دارد نیویورک، نیوجرسی، و کانتیکت. چیزکیک های بدون لبنی نباتی در حال حاضر در 4 فروشگاه از 29 فروشگاه خود ذکر شده اند.

ادمونتونمبتنی بر نباتی محصولات سالم گیاهی را ارائه می دهد که در بازار آمریکای شمالی توزیع می شود. همه محصولات دارای گواهینامه بدون گلوتن ، لبنیات ، فاقد تخم مرغ ، بدون قند تصفیه شده ، غیر GMO ، کوشر مجاز و وگان مجاز هستند.

کیک پنیرهای لبنی بدون نباتی در بیش از 120 فروشگاه مستقل در سراسر ایالات متحده است. فروش چیزکیک های بدون لبنی و چغندر نباتی در سال گذشته 66٪ افزایش یافته است.

اخبار مرتبط  Loves Furniture & تشک افتتاحیه بزرگ مکان های پیتسبورگ ، مک موری را اعلام می کند

وی گفت: “آنچه از بازار می شنویم این است كه كیك های پنیر فاقد لبنیات ما واقعاً بی رقیب هستند. هیچ چیز دیگری مانند این در بازار وجود ندارد.” احمد یحیی، مدیر عامل شرکت نباتی. “ما در حال حاضر برای همه محصولات خود یک صف تولید یک ماهه داریم ، و ما در تلاش هستیم تا تسهیلات دوم خود را راه اندازی کنیم تا به ما امکان پردازش همزمان چندین خط تولید و افزایش قابل توجه ظرفیت تولید را بدهیم.”

نباتی اخیراً مخلوط کانال توزیع خود را گسترش داده و شامل تجارت الکترونیکی و فروش صنعتی است و فروش سالم خود را از طریق مواد غذایی و مواد غذایی نیز به پایان رسانده است. فروش صنعتی شرکت های کالای بسته بندی شده مصرف کننده شخص ثالث را قادر می سازد تا از Nabati Cheeze به عنوان ماده اولیه استفاده کند.

وی گفت: “ما این محصولات را برای رفع فاصله بین پنیر گیاهی و پنیر لبنی ایجاد کردیم ؛ ما از آنچه در بازار موجود بود راضی نبودیم زیرا احساس می کرد سازش است” احمد یحیی، مدیر عامل شرکت نباتی. “ما می خواستیم چیزی ایجاد کنیم که بتواند مستقیماً با پنیر لبنی رقابت کند. این ماده برای ذوب شدن و احساس یکسان طراحی شده است و ما حتی بسته بندی را با پنیر لبنی سازگار کردیم ، یک بسته 320 گرم به جای بسته 200 گرم ارائه می دهیم که ما سایر مارک های پنیر گیاهی را مشاهده کنید. “

اخبار مرتبط  بازار مواد اولیه مرزه تا سال 2025 9/3 میلیارد دلار ارزش دارد

نباتی همچنین برش های پنیر را در سال 2021 راه اندازی خواهد کرد که تقاضای آن در بازار وجود دارد.

وی افزود: چیزی كه از بسیاری از كارآفرینان موفق در این فضا شنیده ایم این است كه اگر واقعاً می خواهید مردم به غذاهای گیاهی روی بیاورند ، باید چیزی درست كنید كه به همان خوبی یا بهتر از محصول قدیمی باشد. پاتریک موریس، مدیر عامل شرکت Eat Beyond. “نباتی این کار را انجام داده است – آنها از مصالحه با سلیقه خودداری کرده اند و این نتیجه خوبی دارد.”

نباتی مک و چیز ، غذای مناسب برای تعطیلات: https://youtu.be/vZTk01kmoHw

اخبار مرتبط  دانلود قسمت 35 سریال دل

Eat Beyond نیز خوشحال است که راه اندازی وب سایت به روز شده خود را اعلام می کند: https://eatbeyondglobal.com/

درباره Eat Beyond Global Holdings

Eat Beyond Global Holdings Inc. (“Eat Beyond”) (CSE: EATS) (OTCPK: EATBF) (FSE: 988) یک صادر کننده سرمایه گذاری است که سرمایه گذاری در آینده غذا را آسان می کند. Eat Beyond شرکتهای جهانی را که در حال توسعه و تجارت فناوری های نوآورانه غذایی و همچنین محصولات غذایی گیاهی و جایگزین هستند ، شناسایی و سرمایه گذاری می کند. به رهبری تیمی از متخصصان صنایع غذایی ، Eat Beyond اولین صادر کننده در نوع خود در است کانادا، فرصت بی نظیر سرمایه گذاران خرده فروشی را برای مشارکت در رشد مقطعی گسترده ای از فرصت ها در بخش مواد غذایی جایگزین فراهم کرده و به شرکت هایی دسترسی پیدا می کنند که هزینه تأمین مواد غذایی باهوش تر و مطمئن تر را بر عهده دارند. بیشتر بیاموزید: https://eatbeyondglobal.com/

Eat Beyond را در رسانه های اجتماعی در LinkedIn ، Instagram ببینید توییتر و فیس بوک

منبع Eat Beyond Global Holdings Inc.

لینک های مربوطه

https://eatbeyondglobal.com/