علوم بهداشتی لیبرتی ، کسب استراتژیک توسط استراتژی های Ayr ، باز کردن ارزش قابل توجه سهامداران را اعلام کرد

*توجه داشته باشید: همه ارجاعات به ارزش دلار به دلار کانادا اشاره دارد مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد

تورنتو، 22 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Liberty Health Sciences Inc. (CSE: LHS) (OTCQX: LHSIF) (“آزادی” یا “شرکت“) و Ayr Strategies Inc. (CSE: AYR.A) (OTCQX: AYRWF) (“آیر“) خوشحال هستند که اعلام می کنند که آنها توافق نامه تنظیم نهایی را منعقد کرده اند (“توافق“) به موجب آن آیر کلیه سهام صادر شده و معوق را به دست خواهد آورد (“سهام لیبرتی“) لیبرتی در یک معامله تمام سهام با در نظر گرفتن کل تقریباً 372 میلیون دلار (یا 290 میلیون دلار آمریکا) کاملاً رقیق شده است1 (“معامله“).

معامله پیشنهادی

طبق شرایط این توافق نامه ، سهامداران لیبرتی برای هر یک 0.03683 سهم حق رأی یا رأی محدود را دریافت می کنند سهم لیبرتی برگزار شد (“نسبت تبادل“) ، مشروط به تعدیل که در زیر توضیح داده شده است. نسبت مبادله حاکی از قیمت هر سهم لیبرتی تقریباً 1.05 دلار، نمایندگی حق بیمه تقریبا 94٪ بر اساس قیمت پایانی سهام لیبرتی و سهام آیر در CSE از 21 دسامبر 2020.

نکات برجسته معامله

 • حق بیمه قابل توجهی که تقریباً 94٪ به سهامداران لیبرتی ارائه می شود و تقریباً یک قیمت پیشنهادی ضمنی را نشان می دهد 1.05 دلار در هر سهم1
 • ساختار معاملات سهامداران لیبرتی را ارائه می دهد مشارکت کامل صعودی تا تاریخ اختتامیه ، فراهم آوردن فرصت بهره مندی از هرگونه وارونگی اضافی آیر قیمت سهام ، که علی رغم افزایش 400٪ از زمان اوج COVID-19 در پشت عملکرد مالی قوی و اعدام و باقیمانده حشیش شاهدانه ایالات متحده ، با تخفیف قابل توجهی برای همتایان خود تجارت می کند
 • ساختار معامله محافظت منفی از منفی در برابر کاهش احتمالی در شما ایجاد می کند آیر قیمت سهام تا پایان معامله
 • انتظار می رود سهامداران آزادی تقریباً 20٪ مالکیت در نهاد صوری را داشته باشند (به طور کامل با پول کم شده)(1) (2)، فراهم آوردن فرصت مشارکت در ارزش مورد انتظار ایجاد شده از طریق معامله
 • این شرکت ترکیبی با فعالیت در مجوزهای جذاب و محدود و از جمله پرجمعیت ، ردپای جغرافیایی را تقویت می کند نوادا، ماساچوست، فلوریدا، پنسیلوانیا، آریزونا، اوهایو و نیوجرسی3، و موقعیت ها آیر به عنوان یک اپراتور درجه یک چند دولت ایالات متحده (“MSO”)
 • معامله فراهم می کند آیر ورود قدرتمند به یک بازار جدید مهم با دارایی از قبل تاسیس شده ، از جمله 300000 فوت مربع متر مربع از امکانات کشت هنر و 28 درمانگاه در مکان های کلیدی در سراسر فلوریدا
 • لیبرتی و سهامداران آن بلافاصله از افزایش اندازه ، مقیاس و حضور بازارهای سرمایه به عنوان بخشی از MSO بزرگ ایالات متحده برای سرعت بخشیدن به رشد خود و افزایش سهم بازار در فلوریدا
 • فرصت استفاده از تجربه و تخصص ترکیبی از آیر و آزادی برای پیشرفت بیشتر عملیاتی برای شرکت pro forma بیشتر
 • آیر انتظار می رود که همه 335 کارمند لیبرتی را به عنوان بخشی از معامله حفظ کند
 • سهامداران لیبرتی ، با داشتن تقریباً 29٪ از سهام عادی مانده ، موافقت کرده اند که از معامله پشتیبانی کنند

بروزرسانی عملیاتی آزادی:

همانطور که قبلاً اعلام شده بود 11 دسامبر 2020، لیبرتی اخیراً بیست و هشتمین داروخانه خود را در دریاچه سیتی. این شرکت قصد دارد تا پایان سال سه داروسازی دیگر را به طور استراتژیک افتتاح کند فوریه 2021 و 11 فروشگاه اضافی در باقی مانده 2021 ، در مجموع 42 مکان در سراسر فلوریدا، منوط به تأیید وزارت بهداشت فلوریدا.

این شرکت همچنان در پروژه توسعه گلخانه خود پیشرفت چشمگیری داشته و اولین محصول کامل Seed Junky را با موفقیت به پایان رساندTM فشار در یکی از گلخانه های اخیراً مقاوم سازی شده 20،000 فوت مربع شرکت. برداشت Seed JunkyTM سویه ها در مقایسه با برداشت های تاریخی لیبرتی ، تقریباً چهار برابر عملکرد خشک داشتند و محصول برتر در اوایل ماه نوامبر به داروخانه های شرکت رسید. انتظار می رود که بهبود عملکرد گل به طور قابل توجهی در دسترس بودن محصول در داروخانه های لیبرتی را افزایش دهد و برخی از گل خشک شده با بالاترین کیفیت و با قدرت بالا را در دسترس مشتریان قرار دهد. فلوریدا.

در سمت تولید و فرمولاسیون محصول ، لیبرتی همچنین اخیراً قابلیت های استخراج اتانول خود را راه اندازی کرده است ، که به طور قابل توجهی تولید روغن آن را افزایش داده و انتظار می رود این شرکت بتواند محصولات کنسانتره جدیدی را به بازار عرضه کند. علاوه بر این ، لیبرتی در حال حاضر در مرحله اخذ تأییدیه های قانونی برای آشپزخانه خوراکی های خود است. پیش بینی می شود محصولات جدید کنسانتره و خوراکی از اوایل سال 2021 روانه بازار شوند.

اخبار مرتبط  گزارش حامل درآمد سه ماهه اول سال 2020

تفسیر مدیریت:

“این معامله برای بیماران ، سهامداران و سهامداران لیبرتی یک برد-برد است. با حمایت از طرف آیر، دهانه های دارویی لیبرتی در سراسر ایالت تسریع می شود و گسترش محصول افزایش می یابد. سهامداران نه تنها از رشد قوی در سهام سود خواهند برد فلوریدا بازار ، بلکه همچنین از رشد در سایر کشورهای کلیدی است. کارمندان ما در معرض فرصت های جدید و مسیرهای شغلی قرار خواهند گرفت. ما خوشحالیم که می توانیم بخشی از AYR خانواده شرکت ها ، “گفت جورج گرمز، مدیر اجرایی موقت و مدیر آزادی.

“ما از ورود به سرعت در حال رشد و نیرومند هیجان زده هستیم فلوریدا بازار پزشکی و هیجان زده برای انجام این کار از یک موقعیت قدرت با 335 عضو جدید جدید از آیر تیم آماده برای پیشبرد راه. ما در آیر هدف بالاتری داریم تا در هر بازاری که وارد می شویم با داشتن دارایی های عالی و قدرتمندترین تیم پیشرو باشیم. ما مشتاقانه منتظر تلفیق نقاط قوت خود هستیم تا جایگاه قدرتمند لیبرتی در بازار را به سطح بعدی برسانیم فلوریدا“، اضافه جون سندلمن، رئیس و مدیر ارشد اجرایی استراتژی های Ayr.

شرایط معامله:

معامله از طریق برنامه چیدمان تحت قانون شرکت های تجاری (بریتیش کلمبیا) طبق شرایط این توافق نامه ، سهامداران لیبرتی 0.03683 سهم حق رأی تبعی یا سهم رأی محدود را دریافت می کنند (“سهام آیر“) برای هر سهم لیبرتی برگزار شد (“نسبت تبادل“). با وجود موارد فوق:

 • اگر حجم 20 روزه به طور متوسط ​​وزن دارد (“VDAP 20D“) سهام آیر بلافاصله قبل از 3rd روز کاری قبل از بسته شدن معامله (“قیمت پایانی Ayr“) در زیر است 27.15 دلار اما بزرگتر یا مساوی با 23.08 دلار، نسبت تبادل به عنوان محاسبه خواهد شد 1.00 دلار تقسیم بر قیمت پایانی Ayr؛ و
 • اگر قیمت پایانی Ayr کمتر از باشد 23.08 دلار، نسبت تبادل در 0.0433 ثابت خواهد شد

نسبت تبادل نشان دهنده قیمت هر سهم لیبرتی تقریباً 1.05 دلار، نمایندگی حق بیمه تقریبا 94٪ بر اساس قیمت پایانی سهام لیبرتی و سهام آیر در CSE از 21 دسامبر 2020.

سهامداران آزادی پس از اجرایی شدن معامله ، تقریباً 20٪ مالکیت در نهاد pro forma را در اختیار خواهند داشت (به صورت کاملاً ریز پول). 1،2

پس از اتمام معامله ، لیبرتی یک (1) مدیر مستقل را برای عضویت در هیئت مدیره معرفی خواهد کرد آیر.

معامله به اتفاق آرا توسط هیئت مدیره هر یک از لیبرتی و آیر.

این توافق نامه شامل نمایندگی های متعارف ، ضمانت نامه ها و میثاق نامه هایی برای معاملات از این نوع ، از جمله هزینه خاتمه 13.0 میلیون دلار (“هزینه فسخ“) قابل پرداخت توسط لیبرتی به آیر، در صورت خاتمه معامله در شرایط خاص.

اخبار مرتبط  علوم زیستی Willow تغییراتی را در تیم مدیریت خود اعلام کرد

معامله منوط به موافقت سهامداران آزادی در یک جلسه ویژه است (“جلسه ویژه“) ، دریافت کلیه CSE قابل اجرا ، مصوبات نظارتی و دادگاه ، و سایر شرایط مرسوم بسته شدن. آیر سهامداران مورد نیاز نیست. جزئیات بیشتر معامله در بخشنامه اطلاعاتی در اختیار سهامداران لیبرتی قرار می گیرد تا در رابطه با جلسه ویژه از طریق پست ارسال شود. پیش بینی می شود که در صورت دریافت کلیه مصوبات نظارتی ، دادگاه ، سهامدار و سایر موافقت ها ، معامله در سه ماهه اول سال 2020 به پایان برسد.

هیئت مدیره لیبرتی به اتفاق آرا توصیه می کند که سهامداران لیبرتی به قطعنامه تصویب معامله در جلسه ویژه رای مثبت دهند.

هیئت مدیره لیبرتی نظرات انصافی را از هر یک از شرکتهای ATB Capital Markets Inc. و Cormark Securities Inc. به دست آورده است که بیان می دارد ، از تاریخ نظرات و با توجه به مفروضات و محدودیتهای موجود در این نظرات ، توجه به دریافت شده توسط دارندگان سهام لیبرتی براساس معامله ، از نظر مالی نسبت به دارندگان سهام لیبرتی منصفانه است.

Ayr Pro Forma Footprint

پس از اتمام معامله و آیر معاملات منتظر در پنسیلوانیا، آریزونا، و اوهایو، همانطور که قبلا توسط آیر، و آیر اخیرا اعلام کرد کسب در نیوجرسی، شرکت pro forma در هفت بازار اصلی ایالات متحده فعالیت خواهد کرد که جمعیت 73 میلیون نفری ، 43 درمانگاه عملیاتی و 554000 فوت مربع زیرکشت را پوشش می دهد.

مشاوران مالی و حقوقی

شرکت ATB Capital Markets Inc به عنوان مشاور مالی لیبرتی عمل کرد و نظر انصافی را به هیئت آزادی ارائه داد. شرکت کورمارک اوراق بهادار نظر عدالت مستقلی را به هیئت آزادی ارائه داد.

Miller Thomson LLP ، Nauth LPC و Greenspoon Marder LLP به عنوان مشاوران حقوقی لیبرتی عمل کردند.

Dorsey & Whitney LLP و Stikeman Elliott LLP به عنوان مشاور حقوقی فعالیت کردند آیر. شرکت Canaccord Genuity یک انصاف را به هیئت مدیره شرکت ارائه داد آیر.

کنفرانس و ارائه سرمایه گذار

مدیر عامل شرکت آیر جاناتان سندلمان، COO جنیفر دریک و مدیر مالی برد آشر میزبان کنفرانس تلفنی خواهد بود و به دنبال آن یک دوره پرسش و پاسخ برای بحث در مورد معاملات اعلام شده امروز برگزار می شود.

تاریخ تماس کنفرانسی: سه شنبه 22 دسامبر 2020
زمان: 8:45 صبح به وقت شرقی
رایگان شماره شماره گیری: (800) 319-4610
شماره شماره گیری بین المللی: (604) 638-5340
شناسه کنفرانس: هیچکدام مورد نیاز نیست

لطفا 5-10 دقیقه قبل از زمان شروع با شماره تلفن کنفرانس تماس بگیرید. یک اپراتور نام و سازمان شما را ثبت می کند. اگر در برقراری ارتباط با تماس کنفرانسی مشکلی دارید ، لطفاً با روابط سرمایه گذار Gateway با شماره تلفن (949) 574-3860 تماس بگیرید.

تماس کنفرانسی به صورت زنده پخش می شود و برای پخش در اینجا موجود است.

پخش تلفنی تماس کنفرانسی نیز از طریق در دسترس خواهد بود 22 ژانویه 2021.

رایگان شماره پخش: (855) 699-9658
شماره پخش بین المللی: (412) 317-0088
شناسه پخش: 5857

ارائه یک سرمایه گذار با ارائه یک نمای کلی از معامله در هر یک از لیبرتی ها و آیر وب سایت های سرمایه گذار

درباره علوم بهداشتی لیبرتی

علوم بهداشتی لیبرتی یک شرکت یکپارچه “فروش بذر” است که محصولات ماری جوانای پزشکی را به بیماران در سراسر کشور ارائه می دهد ایالت فلوریدا. تمام مراحل کشت و فرآوری آن در 387 هکتار آن انجام می شود گینسویل ، فلوریدا امکانات. بیماران محصولات را از طریق شبکه درمانگاه لیبرتی در سراسر استان و یا از طریق شرکت تحویل در منزل تهیه می کنند. سهام لیبرتی در تجارت می شود ایالات متحده در بازار OTCQX با نماد LHSIF و در بورس اوراق بهادار کانادا با نماد LHS. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: www.libertyhealthscience.com

اخبار مرتبط  اپسون برای چاپ آسان و مقرون به صرفه اولین چاپگر تصعید رنگی رومیزی 8.5 اینچی را برای مشاغل خانگی یا کوچک به وجود می آورد

درباره Ayr Strategies Inc.

استراتژی های Ayr (“Ayr”) یک اپراتور شاهدانه چند دولت ایالات متحده است که به صورت عمودی ادغام شده و بر بازارهای با رشد بالا تمرکز دارد. این شرکت برای توزیع از طریق شبکه خرده فروشی های خود و از طریق فروشگاه های شخص ثالث ، محصولات شاهدانه مارک دار را تولید و تولید می کند. آیر تلاش می کند تا تجربه مصرف کنندگان را هر روز غنی کند – به آنها کمک می کند تا زندگی خود را بالا ببرند.

آیر تیم رهبری از طریق مدیریت منضبط عملیاتی و مالی ، تخصص اثبات شده ای را در رشد مشاغل موفق به ارمغان می آورد و متعهد است که تأثیرات مثبتی را برای مشتریان ، کارمندان و جوامعی که لمس می کنند ، ایجاد کند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.ayrstrategies.com مراجعه کنید.

اظهارات آینده نگر:

یادداشت احتیاطی در مورد بیانیه های آینده نگر: این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه خاصی به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار است. هر گزاره ای که در این خبرنامه وجود داشته باشد و گزاره ای از واقعیت تاریخی نباشد ، می تواند اظهارنظر آینده نگرانه تلقی شود. عبارات آینده نگر اغلب با عباراتی مانند “ممکن است” ، “باید” ، “پیش بینی” ، “انتظار” ، “باور” ، “برنامه” ، “پیش فرم” ، “قصد” یا منفی این اصطلاحات مشخص می شوند و عبارات مشابه اظهارات رو به جلو در این نسخه خبری شامل انتظارات مربوط به لیبرتی و آیر قابلیت تولید مربوطه ، انتظارات مربوط به دریافت کلیه تأییدیه های لازم از وزارت بهداشت فلوریدا و سایر مراجع نظارتی و بورس اوراق بهادار کانادا برای معامله ، انتظارات در مورد افتتاح داروخانه های جدید و گسترش فضای گلخانه ای آن ، و همچنین همه اظهارات موجود در این بیانیه مطبوعاتی در مورد استراتژی های توسعه و رشد آینده. اظهارات رو به جلو لزوماً خطرات شناخته شده و ناشناخته ای را شامل می شود ، از جمله ، بدون محدودیت ، خطرات مرتبط با شرایط عمومی اقتصادی. رویدادهای نامطلوب صنعت ؛ هزینه های بازاریابی از دست دادن بازارها تحولات قانونی و نظارتی آینده شامل ماری جوانا پزشکی ؛ صنعت ماری جوانای پزشکی در ایالات متحده به طور کلی ، مالیات بر درآمد و امور نظارتی. رقابت؛ شکست محصول نوسانات ارز و نرخ بهره و سایر خطرات. . هیچ تضمینی وجود ندارد که معامله با شرایط اعلام شده یا به طور کامل انجام شود. خوانندگان هشدار می دهند که لیست فوق جامع نیست. بیشتر خوانندگان هشدار داده می شوند كه بیهوده به اظهارات آینده نگر اعتماد نكنند زیرا هیچ تضمینی وجود ندارد كه برنامه ها ، اهداف یا انتظاراتی كه از آنها می گذرد اتفاق بیفتد. چنین اطلاعاتی ، اگرچه در زمان آماده سازی توسط مدیریت منطقی در نظر گرفته شده است ، اما ممکن است نادرست باشد و نتایج واقعی ممکن است از نظر پیش بینی شده تفاوت اساسی داشته باشد. اظهارات رو به جلو موجود در این خبرنامه صریحاً توسط این بیانیه احتیاط واجد شرایط است.

__________________________________
1 براساس قیمت پایانی سهام لیبرتی و سهام آیر در بورس اوراق بهادار کانادا (“CSE“) از همان 21 دسامبر 2020 و نسبت تبادل 0.03683
2 مالکیت پیش فرض برآورد شده شامل سهام منتشر شده مربوط به مواردی است که قبلاً افشا شده است آیر خریدها در پنسیلوانیا و آریزونا و اخیراً اعلام کرده است که در نیوجرسی و با استفاده از روش سهام خزانه به صورت کاملاً رقیق در پول محاسبه می شود
3 شامل خریدهای معلق که قبلاً توسط آنها اعلام شده بود آیر

SOURCE Liberty Health Sciences Inc.

لینک های مربوطه

http://www.libertyhealthscience.com/