فروشگاه های قدیمی حیوانات اهلی اهلی در هفت ایالت برای بازگشایی به عنوان لوازم حیوان خانگی به علاوه

Pet Supplies Plus با بیش از 500 فروشگاه در 35 ایالت ، سریعترین رشد و بزرگترین خرده فروش حیوانات خانگی مستقل را در خود جای داده است آمریکای شمالی، و به دلیل همسایگی دوستانه و منهای تجربه خرید بدون دردسر شناخته شده است.

به گفته مدیران شرکت ، فروشگاه های سابق پت والو ترکیبی از مکانهای Pet Supplus Plus متعلق به شرکتهای بزرگ و صاحب امتیاز خواهد بود. این تبدیل فروشگاه ها فرصتی تجاری با کلید در دست است تا شرکت های بالقوه بتوانند با یک جدول زمانی کوتاه شده به طور قابل توجهی کوتاه شده در فروشگاه ها فعالیت کرده و از فروشگاه های اینترنتی بهره ببرند ، از املاک و مستغلات مستقر استفاده کنند و از حداقل هزینه های ساخت و ساز در مقابل ساخت یک مکان کاملاً جدید آجر و ملات بهره مند شوند. صاحبان امتیاز احتمالی همچنین از ارث یک پایگاه همسایه مستقر در نیاز به غذاهای خانگی ، کالاها و خدمات بهره مند خواهند شد.

وی گفت: “من می خواهم از تیم پت والو تشکر کنم که در کل این روند چیزی جز حرفه ای و پشتیبانی نبوده اند.” نیک روسو، معاون ارشد حق رای دادن و عملیات فروشگاه برای Pet Supplies Plus. “این نمونه ای از فرهنگ توسعه پت والو است ، و ما خوشحالیم که به بسیاری از همکاران پت والو یک خانه جدید با ما ارائه می دهیم.”

اخبار مرتبط  مخترعان InventHelp کولر بهبود یافته را برای استفاده در قایق ها توسعه می دهند (TPA-2897)

علاوه بر این ، روسو گفت که این شرکت به دنبال شرکای واجد شرایط حق رای دادن برای حیوانات Pet Supplus Plus برای بسیاری از این مکانها است ، و افزود ، “هنگامی که منابع ملی ما را جفت می کنید و سیستم های پشتیبانی را با یک مالک پرشور که جامعه را به خوبی می شناسد و همسایه در خط مقدم تصمیمات ، آن وقت است که لوازم حیوان خانگی به علاوه واقعاً می درخشد. ”

روسو اشاره کرد که Pet Supplies Plus از افزایش هزینه ها برای حیوانات خانگی در سراسر کشور در طی همه گیر شدن تأثیر مثبتی داشته است. تقاضا برای فرصت های حق رای دادن نیز افزایش یافته است. در واقع ، وی گفت ، انتظار می رود این شرکت در سال 2021 حدود 100 فروشگاه جدید افتتاح کند که شامل فروشگاه های پت والو به دست آمده قبلی است. این تعداد فروشگاه های افتتاح شده در سال 2020 بیش از دو برابر است.

مدیر عامل شرکت گفت: “ما مکانهایی را انتخاب کردیم که می دانستیم Pet Supplies Plus بیشترین تأثیر مثبت را خواهد داشت ، به ویژه برای والدین حیوانات خانگی که به یک خرده فروش جامعه نیاز دارند تا به نیازهای حیوان خانگی خود وابسته باشد.” کریس رولند. “ما افتخار می کنیم که مجموعه ای گسترده از محصولات و خدمات حیوانات خانگی با کیفیت و با اعضای تیم خبره آماده برای کمک به سهولت مالکیت حیوانات خانگی در این محله ها ارائه دهیم.”

اخبار مرتبط  منابع هوریسون برای ایجاد تمرکز بر تولید چای جدید Agarwood

Pet Supplies Plus به دلیل محیط پذیرای محله معروف است ، جایی که اعضای تیم در هر فروشگاه با همسایگان و حیوانات خانگی خود با نام آشنا می شوند و مجموعه گسترده ای از محصولات و اسباب بازی های مراقبت از حیوانات خانگی ، غذاهای حیوانات اهلی طبیعی و انواع ساخته شده در ایالات متحده آمریکا مواد مصرفی حیوانات خانگی ، مانند غذای مرطوب و خشک ، خوراکی ها ، پوست خام و جویدن ، هم در فروشگاه و هم به صورت آنلاین. Pet Supplies Plus می تواند با خیال راحت تمام خدمات فروشگاهی نظیر نظافت ، شستشوی حیوانات خانگی و کلینیک های دامپزشکی ، مشاوره در زمان واقعی و فرصتی را برای حیوانات خانگی برای خریدهای شخصی در اختیار شما قرار دهد. علاوه بر این ، همسایگان به راحتی می توانند از طریق خدمات تحویل همان روز که غذای حیوانات خانگی و لوازم خانگی را مستقیماً به خانه ها می آورند و همچنین وانت 2 ساعته کنار مجانی ، بصورت آنلاین خرید کنند.

اخبار مرتبط  بنسون هیل برای تسریع در روند نوآوری جهانی غذا ، 150 میلیون دلار در دور تأمین مالی سری D جمع آوری می کند

درباره لوازم حیوانات خانگی به علاوه

Pet Supplies Plus در سهولت تهیه محصولات بهتر برای حیوان خانگی شما متمرکز است. فروشگاه ها با بیش از 500 مکان در 35 ایالت ، طراحی ساده ای دارند که به راحتی می توانید انواع مختلفی از غذاهای طبیعی حیوانات خانگی ، کالاها و خدمات را جستجو کنید. علاوه بر این ، petsuppliesplus.com برای تأمین بهتر نیازهای خرید حیوانات خانگی ، گزینه های خرید اضافی را به همسایگان ارائه می دهد. دفتر مرکزی آن در لیوونیا ، میشیگان، Pet Supplies Plus در رتبه 50 در کارآفرین چهل و چهارمین لیست سالانه 500® مجله از سال 2020 ، و برای ششمین سال به دلیل عملکرد فوق العاده خود در زمینه هایی از جمله قدرت و ثبات مالی ، سرعت رشد و اندازه سیستم به عنوان برترین حق بیمه لوازم حیوان خانگی رتبه بندی می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرصت های حق رای دادن Pet Supplies Plus ، به سایت www.petsuppliesplusfranchising.com مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید کریستین شولتز در (734) 793-6656 یا [email protected].

تماس با رسانه: Angelic Venegas، روابط عمومی فیشمن ، (847) 945-1300 ، [email protected]

SOURCE لوازم حیوان خانگی به علاوه

لینک های مربوطه

petsuppliesplus.com