Pomellato افتتاحیه بوتیک خیابان اوک اوت در شیکاگو

بوتیک Oak Street طراحی قبلی خود را با رنگ های عمیق Pomellato ، معماری متمایز و طراحی داخلی ظریف غنی می کند و مفهوم جدید جهانی Pomellato را تکمیل می کند. در بالای نمای بوتیک یک آرم بزرگ Pomellato با رنگ قرمز کلاسیک Montenapoleone این برند قرار دارد ، زیرا شب را با اشکال طلایی روشن می کند. در هر طرف ، پنجره ها شکل های اصلی Pomellato را به عنوان نمادین برای جواهر نشان می دهند ، و در حالی که از جواهرات Pomellato در نمایش پشتیبانی می کنند ، یک زنجیره در طرح انباشته شده آنها را به یاد می آورند.

اخبار مرتبط  کاسیو ماه ملی پیانو را جشن می گیرد

فضای داخلی بوتیک با ایجاد فضایی دلپذیر که در عین حال زنانه ، شیک و راحت باشد ، دارای جلوه های رنگی از ابریشم صورتی ساتن ، چوب و فلز لاک قرمز قرمز براق و ذوب برنج طلایی است. آیکونیکا نیمکت “حلقه باند” با طراحی طلای جسورانه می درخشد که یکی از نمادین ترین جواهرات این برند را به یاد می آورد. چنین علائم تجاری Pomellato در سراسر کشور یافت می شود ، از جمله عکس های سفیران “Pomellato برای زنان” ، که نمایانگر مقطعی از زنان هستند که از برابری جنسیتی ، تنوع و شمول طرفداری می کنند.

اخبار مرتبط  انگلستان از یکی از بزرگترین سرمایه گذاریهای صنعت ATM طی یک دهه گذشته سود می برد

به عنوان مارکی برای و توسط زنان ، و محبوب برای مجموعه هایی مانند گوهر رنگی “بدون شاخک” برهنه یا طلای زرق و برق دار آیکونیکا، پوملاتو به خاطر طرح های پرت-باربر-غنی از رنگ شناخته شده است. Maison به عنوان یکی از معدود جواهرات ظریف که از 100٪ طلای مسئول استفاده می کند ، صنایع دستی را در آتلیه خود در میلان.

ناتالی دیامانتیس، مدیر عامل گروه Pomellato Group Americas ، می گوید ، “خدمت ما لذت ماست شیکاگو، هم از نظر تاریخی و هم از نظر قدرت فرهنگی غنی از جواهرات نمایانگر میلان، یکی دیگر از شهرهای بزرگ صنعتی. ما مشتاقانه منتظر استقبال مشتریان محلی و مسافران خود از سراسر جهان در این فضای جدید در محله محترم خیابان اوک هستیم. “

اخبار مرتبط  موزه ملی ابریشم چین میزبان نمایشگاهی از شاهکارهای برجسته طراحان معاصر چینی است

SOURCE Pomellato ایالات متحده آمریکا