RB راه انداز سرفه ، سرماخوردگی و آنفلوآنزا را با WebMD راه اندازی می کند

نیویورک، 22 دسامبر 2020 / PRNewswire / – اگر سال 2020 همه چیز را به ما یاد داده است ، این به این معنی است که مصرف کنندگان می خواهند به راحتی به اطلاعات دقیق دسترسی پیدا کنند تا به آنها کمک کند تا در این اوقات ناخوشایند حرکت کنند. در هیچ کجا شیوع آن در فضای سلامتی و سلامتی بیشتر نیست. Mucinex برای ادامه مأموریت خود در زمینه یار بودن ، ابزار سرماخوردگی ، سرما و Flu Navigator را ایجاد و راه اندازی کرده است ، ابزار دیجیتالی جدیدی است که برای ساده سازی و کوتاه کردن تجربه خرید OTC مصرف کننده طراحی شده است ، به ویژه در فصل سرماخوردگی و آنفولانزا امسال مهم است ، کمتر مایل به گذراندن وقت در فروشگاه نزدیک به سایر خریداران باشید. این منبع ابتکاری و بصری همکاری برند با WebMD را گسترش می دهد.

موجود در WebMD و از طریق یکپارچه سازی خرده فروشی در قفسه ، سرفه ، سرماخوردگی و آنفولانزا به مشکلات آشفتگی دسته OTC و فرایند تصمیم گیری طولانی تر از حد متوسط ​​در قفسه می پردازد. این ناوبری به ساده سازی تجربه مصرف کننده با یک پلت فرم شخصی کمک می کند که سفر تصمیم خرید را کاهش می دهد تا به مصرف کنندگان کمک کند به سرعت بهترین مواد و محصولات را برای درمان علائم خود پیدا کنند.

اخبار مرتبط  FUJIFILM با لنز XF 50mm f / 1 R WR سرعت را به ارمغان می آورد. اطلاعات بیشتر در عکس ویدئویی B&H

چگونه ناوبری کار کردن؟ مصرف کنندگان علائم و نوع کالای مورد علاقه خود را در یک فرآیند دیجیتالی یکپارچه وارد می کنند ، سپس تعیین می کند کدام محصول RB به شما کمک می کند تا علائم آنها را کاهش دهد (Mucinex DM ، Cēpacol ، Delsym 12-Hour و دیگران). اگر مصرف کننده از علائم خود مطمئن نباشد ، ناوبری در مورد اینکه هر علامت چیست ، چه ماده موثری برای درمان آن بهتر است ، آموزش می دهد و حتی داروهای غیر OTC را ارائه می دهد که می تواند تسکین دهد. علاوه بر این ، مصرف کنندگان این امکان را دارند تا در برنامه Mucinex Mucus Fighters + CRM ثبت نام کرده و یک دریافت کنند 5 دلار کوپن دیجیتال فوراً از طریق متن برای استفاده در فروشگاه خریداری می شود. در واقع ، این ابزار اولین کوپن همراه با مارک وب به پیام کوتاه به دیجیتال برای بازخرید در زمان واقعی است.

وی گفت: “در” جدید عادی “امروز ، نوآوری هایی که دسترسی به محصولات خانواده ما را ساده و اطلاعات دقیق بهداشتی را ارائه می دهند برای کمک به مصرف کنندگان بسیار مهم هستند.” کاتلین اتنگر، مدیر ارشد سفر مصرف کننده ، بهداشت آمریکای شمالی در RB. “ما از قدرت محصولات خود و استفاده از فناوری WebMD برای کمک به مصرف کنندگان در تصمیم گیری بهتر ، حمایت از مراقبت از خود و بیشتر از همه احساس کنترل به آنها برای انجام مأموریت RB به عنوان یک مددکار در این زمانهای بسیار آشفته ، آگاه هستیم.”

اخبار مرتبط  Yadea با چندین فروشگاه شاخص جدید وارد بازارهای سوئیس و آمریکای لاتین می شود

ناوبری این انقلاب دیجیتالی در مراقبت های بهداشتی را با استفاده از نقشه تعاملی WebMD Cold and Flu که توسط RB حمایت می شود ، ادامه می دهد ، که تجزیه و تحلیل زمان واقعی گسترش علائم سرماخوردگی و آنفولانزا را با استفاده از ترکیبی از داده های موقعیت مکانی و اطلاعات گزارش شده از مصرف کنندگان ارائه می دهد علائم شبیه آنفلوانزا مانند تب ، گلودرد و سرفه.

درباره RB

هدف RB * برای محافظت ، التیام و پرورش در پیگیری بی وقفه دنیای سالم تر و سالم تر است. ما می جنگیم تا دسترسی به بهداشت ، سلامتی و تغذیه با بالاترین کیفیت برای همه یک حق باشد نه یک امتیاز.

اخبار مرتبط  بازار جهانی شامپو کودک ارگانیک 2020-2026 با مشخصات بازیکنان کلیدی جانسون و جانسون ، Unilever PLC ، Beiersdorf AG ، Galderma S.A. و The Honest Company، Inc.

RB مفتخر است که از مارک های معتبر خانگی قابل اعتماد در بیش از 190 کشور در خانواده ها برخوردار است. اینها شامل Enfamil ، Nutramigen ، Nurofen ، Strepsils ، Gaviscon ، Mucinex ، Durex ، Scholl ، Clearasil ، Lysol ، Dettol ، Veet ، Harpic ، Cillit Bang ، Mortein ، Finish ، Vanish ، Calgon ، Woolite ، Air Wick و موارد دیگر هستند. روزانه 20 میلیون محصول RB توسط مصرف کنندگان در سطح جهانی خریداری می شود.

اشتیاق RB برای اولویت قرار دادن مصرف کنندگان و مردم ، جستجوی فرصت های جدید ، تلاش برای تعالی در همه کارهایی که ما انجام می دهیم و ایجاد موفقیت مشترک با همه شرکای خود ، در حالی که کار درست را انجام می دهیم ، همیشه چیزی است که کار 40،000 ما را راهنمایی می کند + همکاران متنوع و با استعداد در سراسر جهان.

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.rb.com/US مراجعه کنید

RB نام تجاری گروه شرکت های Reckitt Benckiser است

مخاطب: آماندا پیسانو، [email protected]

منبع Reckitt Benckiser