مزرعه 10000 دلار Perdue Farms به صندوق کمک می کند ظرفیت جدید فریزر در فودبانک جنوب شرقی ویرجینیا و ساحل شرقی

سالیسبوری ، خانم، 22 دسامبر 2020 / PRNewswire / – پردو فارمز به عنوان بخشی از طرح “رفع امید به همسایگان ما” برای رفع گرسنگی جایزه 100000 دلار کمک مالی برای فعال کردن بانک غذا از جنوب شرقی ویرجینیا و ساحل شرقی برای گسترش ظرفیت فریزر خود در آن تاسلی ، وا.، بیشتر ویرجینیایی ها را که در طول همه گیری و غیر از آن دچار عدم امنیت غذایی هستند ، شاخه کرده و تغذیه کنند.

فضای خنک شده 6400 فوت مکعبی جدید با کمک مالی بنیاد Franklin P. و Arthur W. Perdue ، بخش خیرخواه م givingسسات خیریه Perdue Farms تأمین می شود. ظرفیت افزایش یافته ، فودبانک را قادر می سازد تا محصولات غذایی سرد و منجمد ، از جمله پروتئین و محصولات بسیار مورد جستجو را دریافت و توزیع کند. فودبانک تخمین می زند که بتواند بیش از 111،000 وعده غذایی اضافی از طریق شبکه آژانس های شریک خود در ساحل شرقی ویرجینیا. این شعبه در حال حاضر بیش از 1.2 میلیون وعده غذایی به کسانی که با ناامنی غذایی در ساحل شرقی روبرو هستند ارائه می دهد.

دکتر “همه گیری COVID-19” بر اهمیت وعده های غذایی مغذی برای افراد و خانواده های آسیب پذیر ، به ویژه در مناطق روستایی که دسترسی به مواد غذایی سالم محدود است ، تأکید کرده است. روت جونز نیکولز، رئیس و مدیر عامل فودبانک. “ما از این کمک هزینه Perdue که امکان توزیع محصولات تازه و پروتئین منجمد به همسایگان در ساحل شرقی را گسترش می دهد ، سپاسگزاریم و امید را در زمانی که بیشتر از همه به آن نیاز دارد ، فراهم می کند.”

اخبار مرتبط  Dreame کمپین تخفیف گسترده ای را در جشنواره خرید Double 11 AliExpress راه اندازی می کند

هدیه بنیاد پردو با ابتکار تسکین گرسنگی شرکت “تحویل امید به همسایگان” همسو است و هدف آن دسترسی به پروتئین مغذی برای افرادی است که با گرسنگی دست و پنجه نرم می کنند و پیشرفت قابل توجهی در جهت پایان گرسنگی دارد. در ژانویه ، بنیاد Perdue اعلام کرد 1 میلیون دلار کمک مالی برای حمایت از 10 مورد از Feeding America®شرکای بانک مواد غذایی وابسته در جشن 100 شرکتهفتم سالگرد.

“تسکین گرسنگی بخش مهمی از تعهدات پایداری ما در مزارع پردو و مشارکت چند دهه ما با فودبانک جنوب شرقی ویرجینیا و ساحل شرقی قسمت حیاتی آن است ” کیم نچای، مدیر اجرایی بنیاد Perdue. “ما قدرت غذا را به رسمیت می شناسیم و خوشحالیم که حمایت مالی ما Foodbank را قادر می سازد تا غذاهای مغذی بیشتری به همسایگان ما در روستاها ارائه دهد. ویرجینیا، به خصوص در این اوقات دشوار. “

در طول مشارکت 20 ساله به علاوه با Foodbank از جنوب شرقی ویرجینیا و ساحل شرقی ، پردو بیش از 5 میلیون پوند پروتئین مغذی ، کمک داوطلب وابسته به همکار پردو و بودجه اضافی برای امکان دادن به فودبانک و شبکه نمایندگی آن برای تغذیه همسایگان گرسنه خود تحویل داده است.

درباره Foodbank of جنوب شرقی ویرجینیا و ساحل شرقی
برای تقریبا 40 سال ، Foodbank از جنوب شرقی ویرجینیا و ساحل شرقی بیش از 350 میلیون وعده غذایی برای افراد جامعه ما که گرسنه هستند فراهم کرده است. ما از طریق برنامه ها ، امکانات و شبکه وسیع شرکای اجتماعی خود ، روزانه برای بسیاری “گرسنگی را از بین می بریم”. با این حال ، ما می فهمیم که کار فعلی ما گرسنگی افراد را در کوتاه مدت برطرف می کند. این به علل اصلی که افراد را مجبور می کند بارها و بارها به انبار غذا بازگردند ، پرداخته نمی شود. این درک منجر به ایجاد یک برنامه استراتژیک سه ساله با هدف حرکت شده است جاده های همپتون نزدیک تر رسیدن به مأموریت از بین بردن گرسنگی برای کسانی که به آنها خدمت می کنیم – نه تنها برای روز ، یا برای هفته ، بلکه برای یک عمر. برای کسب اطلاعات به روز در مورد فودبانک ، به www.foodbankonline.org ، Facebook ، یا مراجعه کنید توییتر.

اخبار مرتبط  سطح 3 گروه طراحی مرحله برای حیاط ماریوت

درباره بنیاد Franklin P. و Arthur W. Perdue
بنیاد Franklin P. و Arthur W. Perdue ، موسسه خیریه م givingسسه خیریه Perdue Farms ، در سال 1957 توسط بنیانگذار شرکت تأسیس شد. آرتور د. پردو و از طریق املاک و مستغلات تأمین می شود آرتور د. پردو و فرانک پردو. به عنوان بخشی از اعتقاد ما در حمایت از جوامعی که در آن و با آنها تجارت می کنیم ، بنیاد کمک هایی را از طرف مزارع Perdue در جوامعی که تعداد زیادی از همکاران ما در آن زندگی و کار می کنند ، فراهم می کند. در مزارع پردو ، ما به غذا و کشاورزی مسئولانه اعتقاد داریم®.

اخبار مرتبط  منابع سرد نتایج نتایج سه ماهه اول

درباره مزارع Perdue
ما یک شرکت غذا و کشاورزی ایالات متحده ، نسل چهارم ، خانوادگی ، هستیم. ما از طریق اعتقاد به غذا و کشاورزی مسئولانه ، از طریق انتخاب مطمئن محصولات و خدمات به مصرف کنندگان ، مشتریان و کشاورزان توانمند می کنیم.

نمونه کارها پروتئین برتر در تجارت غذاهای Perdue Foods ما ، از جمله پرچمدار مارک PERDUE® ، Niman Ranch® ، Panorama Grass Fed Beef and و Coleman Natural® و همچنین مارک های حیوانات خانگی ما ، Spot Farms و Full Moon از طریق خرده فروشی در دسترس است ، خدمات غذایی و وب سایت جدید مستقیم ما به مشتری ، PerdueFarms.com.

Perdue AgriBusiness یک شرکت بین المللی محصولات و خدمات کشاورزی است.

اکنون در سال صد سالگی شرکت ما ، مسیر پیشرفت ما پیشرفت است ، نه فقط بزرگتر شدن. ما هرگز از داروها برای تقویت رشد در پرورش مرغ و دام استفاده نمی کنیم و به طور فعال برنامه های رفاهی حیوانات خود را پیش می بریم. مارک های تجاری ما در تولید مرغ ، بوقلمون ، گوشت خوک ، گوشت گاو و گوشت بره و حتی در گوشت مرغ و گوشت گاوی معتبر USDA بدون آنتی بیوتیک پیشرو هستند. در Corporate.perduefarms.com بیشتر بیاموزید.

SOURCE Perdue Farms

لینک های مربوطه

https://www.perduefarms.com