Kroger Health برای تهیه واکسن COVID-19 در کل کشور

وی گفت: “Kroger Health یک رهبر پاسخ COVID-19 است که از زمان شروع این بحران بهداشت عمومی ، ابزار آزمایش تشخیصی و منابع پشتیبانی را برای بیماران ، همکاران و سایر مشاغل ما فراهم کرده است.” کالین لیندولز، رئیس بهداشت كروگر. “ارائه دهندگان خدمات مراقبت های بهداشتی باتجربه Kroger Health همچنان متعهد به كمك به بیماران و همكاران ما هستند تا زندگی سالم تری داشته باشند. اندازه و مقیاس عمل مراقبت های بهداشتی ما این توانایی منحصر به فرد را برای تسهیل کارآمد آزمایش COVID-19 و ایمن سازی بخش بزرگی از جمعیت ایالات متحده به ما می دهد. ، هنگامی که واکسن های مجاز به طور گسترده تری در دسترس قرار می گیرند. “

طی چند ماه گذشته ، کروگر هلث با وزارت بهداشت و خدمات انسانی و وزارت دفاع و همچنین شرکت های دارویی و سایر مشاغل برای آماده سازی مجوز واکسن همکاری نزدیک داشته است. اکنون که اداره غذا و داروی ایالات متحده دو واکسن Pfizer-BioNTech و Moderna را مجاز کرده است ، Kroger Health از روش مرحله به مرحله پشتیبانی می کند و ابتدا بر جمعیت اولویت دار تعریف می شود که توسط دولت های فدرال و ایالت تعریف شده است. به طور تصویری ، Kroger Health شروع به تزریق واکسن Pfizer-BioNTech در سال 2008 می کند لنگرگاه و جونو این هفته به کارکنان مراقبت های بهداشتی با مشارکت دولت ایالت آلاسکا. Kroger Health همچنین در چندین کشور دیگر در تلاش برای واکسیناسیون برای جمعیتهای دارای اولویت است.

اخبار مرتبط  قابلیت جهانی زنجیره تأمین قدرت Suning در موفقیت خود در طول 618 جشنواره خرید میان سال در چین است

کروگر همچنان از طرف همکاران برای کارگران ضروری دفاع می کند تا دسترسی واکسن را مطابق با تلاش های سازمان در اوایل سال جاری برای کمک به همکاران در دسترسی به تجهیزات محافظت شخصی مانند ماسک و دستکش داشته باشند.

دکتر Kroger Health به عنوان یکی از در دسترس ترین شرکای مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده آماده و آماده است تا با همکاری مقامات بهداشت عمومی و شرکای جامعه نقش فعالی در کمک به توزیع واکسن داشته باشد. مارک واتکینز، مدیر ارشد پزشکی Kroger Health.

“فوری ترین اولویت ما در سراسر این همه گیر حفاظت و فراهم آوردن محیطی امن برای همکاران و بیماران در حالی که به تعهد اجتماعی ما در ارائه فروشگاه های باز ، راه حل های تجارت الکترونیکی و یک زنجیره تأمین کارآمد عمل می کنیم ، به طوری که جوامع ما به ، غذای ارزان قیمت ، ملزومات و مراقبت های بهداشتی.

“ما به شدت همه مشتریان و همکاران را به دریافت واکسن برای جلوگیری از شیوع COVID-19 در جوامع خود تشویق می کنیم و تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا اطمینان حاصل کنیم که آنها به محض دسترسی به آنها دسترسی دارند.”

اخبار مرتبط  اندازه بازار چیلرها تا سال 2027 ارزش 13.99 میلیارد دلار دارند

Kroger Health برای پشتیبانی از عملیات و تجویز واکسن COVID-19 نزدیک به 1000 پرسنل بهداشتی ، از جمله تکنسین های داروخانه را استخدام کرده است. Kroger Health همچنین به آموزش همکاران فعلی متعهد است. برای مشاهده فرصت ها و استفاده از آن ، به Jobs.Kroger.com مراجعه کنید.

Kroger Health بیش از 250،000 آزمایش COVID-19 را از ماه آوریل تسهیل کرده است و در ماه اکتبر آزمایشات سریع آنتی بادی را برای کمک به بیماران در صورت ابتلا به SARS-CoV-2 ، ویروسی که باعث COVID-19 می شود ، کمک می کند و موجودیت موجود در سازمان را گسترش می دهد. نمونه کارهای آزمایشات COVID-19 در کلینیک و در خانه. Kroger Health همچنین به تزریق واکسن آنفلوانزای فصلی ادامه می دهد. برای تعیین وقت ، به سایت Kroger.com مراجعه کنید.

برای دانلود عکس Kroger Health ، به اینجا مراجعه کنید.

درباره Kroger Health:
Kroger Health ، بخش بهداشت و درمان Kroger Co. ، یکی از سازمانهای پیشرو در بهداشت و درمان خرده فروشی آمریکا است که بیش از 2200 داروخانه و 220 کلینیک در 35 ایالت به بیش از 14 میلیون مشتری خدمات ارائه می دهند. تیم ما متشکل از 22000 پزشک مراقبت های بهداشتی – از داروسازان و پرستاران ، تا رژیم های درمانی و تکنسین ها – متعهد به کمک به مردم برای زندگی سالم تر هستند. ما معتقدیم که در بالای مجوزهای خود تمرین می کنیم و می توانیم “غذا به عنوان دارو” را برای کمک به پیشگیری یا مدیریت برخی بیماری ها فعال کنیم. ما به ارائه خدمات آزمایش و تندرستی برای کمک به آمریکایی ها در مقابله با بحران COVID-19 اختصاص داده ایم. در www.krogerhealth.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  Inventhelp Inventor مانع موثری برای حلزونها و حلزونها (SOG-359)

درباره شرکت کروگر
در شرکت کروگر (NYSE: KR) ، ما برای همه تازه هستیم و به هدف خود: تغذیه روح انسان اختصاص داده ایم. ما ، در بین خانواده شرکت هایمان ، تقریباً نیم میلیون نفر از همکاران هستیم که روزانه بیش از 11 میلیون مشتری را از طریق یک تجربه خرید یکپارچه تحت نام های مختلف بنر ، خدمت می کنیم. ما متعهد به ایجاد جوامع #ZeroHungerZeroWaste تا سال 2025 هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ما ، به اتاق خبر و سایت روابط سرمایه گذاران مراجعه کنید.

منبع شرکت کروگر

لینک های مربوطه

http://www.kroger.com