Curaleaf به روزرسانی در مورد مالکیت سهام اجرایی را ارائه می دهد

WAKEFIELD ، توده، 22 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Curaleaf Holdings، Inc. (CSE: CURA) (OTCQX: CURLF) (“Curaleaf” یا “Company”) ، پیشرو در ایالات متحده در زمینه محصولات مصرفی شاهدانه ، امروز در مورد تغییر مالکیت سهام اخیر در سهام اظهار نظر کرد.

آقای. جوزف لوساردی، مدیر اجرایی Curaleaf ، گزینه هایی را برای خرید تقریباً 900114 سهام رأی دهنده تابع (SVS) سهام عادی Curaleaf در 7 دسامبر 2020. این آخرین فعالیت گزینه ها ، مجموع گزینه های اعمال شده توسط آقای Lusardi برای خرید SVS سهام عادی Curaleaf در سال 2020 را به معادل تقریبی 3.5 میلیون سهام می رساند. آقای لوساردی همچنین 500،000 سهم فروخت 17 دسامبر 2020، در درجه اول برای مطابقت با برنامه ریزی مالیاتی پایان سال شخصی است. آقای لوساردی به شرکت اطلاع داده است که فروش برای اهداف مالیاتی بوده است و انتظار ندارد در این زمان سهام اضافی بفروشد.

بوریس جردن، رئیس اجرایی هیئت مدیره Curaleaf ، اظهار داشت ، “من و جو همچنان سهامداران قابل توجهی در Curaleaf هستیم زیرا ما معتقدیم که چشم انداز رشد صنعت شاهدانه با هیچ یک از صنایع بزرگ دیگر ایالات متحده قابل مقایسه نیست ، زیرا مصرف کنندگان جدید وارد بازار تنظیم شده و بیشتر کشورها می شوند به عنوان یک سهامدار عمده Curaleaf ، مجدداً تأکید می کنم که قصد فروش حتی یک سهم Curaleaf را ندارم و کاملاً به رشد و موفقیت شرکت متعهد هستم. “

اخبار مرتبط  CityQ ایجاد یک اتومبیل الکترونیکی ، که باعث می شود مردم فکر کنند که یک دوچرخه چگونه می تواند باشد

درباره Curaleaf Holdings، Inc.

Curaleaf Holdings، Inc. (CSE: CURA) (OTCQX: CURLF) (“Curaleaf”) پیشرو در زمینه تولید محصولات مصرفی شاهدانه در ایالات متحده است و مأموریت دارد زندگی را با ایجاد شفافیت حشیش و اطمینان از مصرف ، بهبود بخشد. این شرکت و مارک های تجاری آن ، از جمله Curaleaf و Select ، به عنوان یک اپراتور یکپارچه و رشد یافته شاهدانه با کیفیت ، تخصص و قابلیت اطمینان ، خدمات پیشرو در صنعت ، انتخاب محصول و دسترسی به بازارهای پزشکی و استفاده از بزرگسالان را ارائه می دهند. Curaleaf در حال حاضر در 23 ایالت با 96 درمانگاه ، 23 سایت کشت و بیش از 30 سایت پردازش فعالیت می کند و بیش از 3000 عضو تیم را در سراسر کشور استخدام می کند ایالات متحده. Curaleaf در بورس اوراق بهادار کانادا با نماد CURA و در بازار OTCQX با نماد CURLF معامله می شود. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.curaleaf.com مراجعه فرمایید.

تماس با سرمایه گذار
Curaleaf Holdings، Inc.
دن فولی، VP ، امور مالی و روابط سرمایه گذاران
[email protected]

تماس با رسانه
Curaleaf Holdings، Inc.
تریسی بردی، VP شرکت ارتباطات
[email protected]

اظهارات جستجوگر جلو

اخبار مرتبط  صنعت آکنه و روزاسه ایالات متحده بینشهای 2020-2024

این مشاوره رسانه ای حاوی بیانیه های آینده نگر و اطلاعات آینده نگرانه به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار است. این عبارات مربوط به وقایع آینده یا عملکرد آینده است. همه اظهارات غیر از بیان واقعیت تاریخی ممکن است گزاره ها یا اطلاعاتی رو به جلو باشد. به طور کلی ، اظهارات و اطلاعات آینده نگر ممکن است با استفاده از اصطلاحات آینده نگر مانند “برنامه ها” ، “انتظار” یا “پیشنهاد” ، “انتظار می رود” ، “قصد دارد” ، “پیش بینی” یا “معتقد است” “، یا تغییرات این کلمات و عبارات ، یا با استفاده از کلمات یا عباراتی که بیان می کنند برخی اقدامات ، رویدادها یا نتایج ممکن است رخ دهد ، یا ممکن است رخ دهد یا حاصل شود. به ویژه و بدون محدودیت ، این خبر شامل بیانیه ها و اطلاعات آینده نگرانه در مورد مالکیت سهام شرکت اجرایی و معاملات مرتبط است. چنین اظهارات و اطلاعات آینده نگرانه منعکس کننده اعتقادات فعلی مدیریت است و براساس مفروضات و اطلاعاتی است که در حال حاضر در دسترس شرکت با توجه به موضوعی است که در این نسخه جدید ارائه شده است. اظهارات رو به جلو شامل ریسک ها و عدم قطعیت هایی است که براساس انتظارات فعلی از تاریخ انتشار این نسخه ارائه می شود و در معرض خطرات و عدم قطعیت های شناخته شده و ناشناخته ای است که می تواند باعث شود نتایج واقعی تفاوت معناداری با اظهارات یا ضمنی چنین اظهاراتی داشته باشد. اطلاعات اضافی در مورد این مفروضات و خطرات و عدم قطعیت در بخش “عوامل خطر و عدم قطعیت” در آخرین فرم اطلاعات سالانه شرکت ثبت شده است 25 سپتامبر 2020، که در زیر مشخصات SEDAR شرکت به آدرس www.sedar.com و سایر پرونده هایی که شرکت ایجاد کرده و ممکن است در آینده با مقامات قابل اجرا در مورد اوراق بهادار تهیه کند ، در دسترس است. اظهارات آینده نگرانه مندرج در اینجا فقط در مورد تاریخ این بیانیه مطبوعاتی ارائه می شود و ما هیچ تعهدی در قبال به روزرسانی یا بازنگری بیانیه های آینده نگرانه نداریم چه در نتیجه اطلاعات جدید ، حوادث آینده یا غیر از این ، مگر در مواردی که قانون الزام می کند. ما به سرمایه گذاران احتیاط می کنیم که اعتماد قابل توجهی به اظهارات آینده نگرانه موجود در این بیانیه مطبوعاتی نداشته باشند. بورس اوراق بهادار کانادا محتوای این خبر را بررسی ، تأیید یا تأیید نکرده است.

اخبار مرتبط  WhistlePig و Moët Hennessy همکاری بین المللی را اعلام کردند

منبع Curaleaf Holdings، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.curaleaf.com