Markem-Imaje برنامه اجاره را راه اندازی می کند

DOWNERS GROVE ، بیماری، 22 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Markem-Imaje ، بخشی از Dover (NYSE: DOV) ، در حال راه اندازی Confidence 360 ​​، یک برنامه اجاره ای است که به تولید کنندگان روشی مقرون به صرفه برای بهره مندی از راه حل های کدگذاری با کیفیت بالا و کلید در اختیار شما قرار می دهد. مقیاس پذیر و قابل تنظیم ، اعتماد به نفس 360 تمام سخت افزارها ، نرم افزارها و مواد مصرفی مورد نیاز برای کدنویسی محصولات ، کیس ها و پالت ها را با هزینه ثابت و دوره ای ، بدون هیچ گونه هزینه ای در ابتدا ، پوشش می دهد.

این برنامه جدید به تولیدکنندگان این انعطاف را می دهد که یک راه حل کدگذاری ایجاد کنند که چالش های خاص تولید و اهداف تجاری آنها را برآورده کند در حالی که به راحتی با تغییر تقاضاهای بازار سازگار است. کاربران می توانند در صورت لزوم تجهیزات را اضافه یا به روز کنند ، شامل نرم افزاری برای اتوماسیون و اطمینان از داشتن مواد مصرفی مناسب در زمان مناسب برای اطمینان از چاپ با کیفیت بالا با هزینه های قابل پیش بینی و عملیات ساده.

اعتماد به نفس 360 از سه عنصر تشکیل شده است: کدگذاری 360 ، بسته بندی هوش 360 و لوازم 360. کدگذاری 360 قلب برنامه است و اجاره تجهیزات انعطاف پذیر را ارائه می دهد ، در حالی که بسته بندی هوش 360 و لوازم 360 که هر دو اختیاری هستند ، شامل کنترل تولید پیشرفته نرم افزار و تهیه راحت مواد مصرفی.

کدگذاری 360 دسترسی آسان به گسترده ترین طیف چاپگرها و رمزگذارهای بازار را فراهم می کند. با تهیه و تعویض تجهیزات به تولیدکنندگان هر سه تا پنج سال ، کاربران می توانند مطمئن باشند که بالاترین فناوری را دارند.

اخبار مرتبط  اگر سلول های باتری لیتیوم یون از بسته های باتری جدا شده و برای تأمین انرژی دستگاه ها استفاده شود ، می تواند آسیب جدی ببیند یا منجر به مرگ شود.

Packaging Intelligence 360 ​​به تولیدکنندگان اجازه می دهد تا راه حل های دیجیتالی را به چاپگرها و رمزگذارهای خود برای بهبود بهره وری و دقت اضافه کنند. Markem-Imaje نرم افزار ، دوربین و توافق نامه های پشتیبانی نرم افزاری را ارائه می دهد که امکان کنترل دیجیتالی داده ها ، کدگذاری و بسته بندی را فراهم می کند.

برنامه های موجود در Packaging Intelligence 360 ​​شامل ردیابی محصول ، کدگذاری تبلیغاتی ، سریال سازی ، مدیریت خط ، اثربخشی کلی تجهیزات ، ردیابی پالت ، یکپارچگی کدگذاری و یکپارچگی بسته بندی است. نتیجه کارایی خط ، محافظت از برند و انطباق با حداقل اتلاف و خطا است.

Supplies 360 تهیه جوهرهای اصلی Markem-Imaje و سایر مواد مصرفی را آسان می کند و از جایگزین هایی که برای تجهیزات انتخاب شده کالیبره نشده اند جلوگیری می کند. این امر با اطمینان از اینکه گیاهان از مقرون به صرفه ترین و موثرترین مواد مصرفی برای به حداکثر رساندن در دسترس بودن و عملکرد چاپگر استفاده می کنند ، تداوم تجارت و کاهش هزینه های مالکیت را امکان پذیر می سازد.

گفت: “مدولار و انعطاف پذیر ، اعتماد به نفس 360 به تولیدکنندگان کمک می کند تا تعادل ایده آل بین کیفیت و هزینه را پیدا کنند و بازده سرمایه گذاری خود را به حداکثر برسانند. همچنین به آنها آرامش خاطر می بخشد و اطمینان حاصل می کند که با تغییر نیازهای خود به راحتی می توانند راه حل کدگذاری خود را توسعه دهند.” ویکتور هرمانسون، مدیر بازاریابی و ارتباطات جهانی ، Markem-Imaje. “ما پس از یک آزمایش در کشورهای منتخب اروپایی با استقبال قابل توجهی از مشتریان روبرو شدیم ، تصمیم گرفتیم این برنامه را در سطح جهانی در دسترس قرار دهیم. ما برای تولیدکنندگان بیشتر هیجان زده ایم که می توانند مزایای بسیاری را که این برنامه جدید ارائه می دهد تجربه کنند.”

اخبار مرتبط  MAZON از افزایش SNAP خوشحال شد ، ناامید از ادامه عدم کمک به خانواده های نظامی در مواجهه با گرسنگی

بودجه بندی با پرداخت ماهانه یا سه ماهه ثابت آسانتر می شود و نیاز به یک سرمایه گذاری اولیه را برطرف می کند و هزینه سرمایه را به یک هزینه عملیاتی قابل کنترل تر تبدیل می کند. این امر به دستیابی سریعتر به سرمایه شما کمک می کند و بودجه بیشتری را برای اولویت های مهم تجاری آزاد می کند. همچنین به تولیدکنندگان این امکان را می دهد تا بدون نگرانی در مورد قیمت خرید کامل ، راه حل های مورد نیاز خود را دریافت کنند.

به عنوان بخشی از برنامه ، Markem-Imaje نصب و راه اندازی مجاز ، آموزش کاربر و کمک به اپراتور را با گزینه خدمات برتر مانند بازدید از تعمیر و نگهداری پیشگیرانه ، قطعات و میز پشتیبانی 24/7 (با توجه به در دسترس بودن محلی) فراهم می کند.

درباره Markem-Imaje:

Markem-Imaje ، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به Dover Corporation مستقر در ایالات متحده آمریکا ، یک تولید کننده معتبر جهانی برای راه حل های شناسایی و ردیابی محصول است که مجموعه کاملی از سیستم های جوهر افشان قابل اعتماد ، نوآورانه ، انتقال حرارتی ، لیزر و چاپ و استفاده را ارائه می دهد. Markem-Imaje دسترسی جهانی را به بیش از 50،000 مشتری با 30 شرکت تابعه ، 6 مرکز فناوری ، چندین مرکز تعمیر تجهیزات و کارخانه های تولید با جامع ترین نمونه کارها در زمینه مارک و کدگذاری در بازار فراهم می کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.markem-imaje.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  چادر نیویورک از هدیه دادن عروسی قهرمان بهداشت و درمان خبر داد

درباره دوور:

دوور تولید کننده متنوع جهانی و ارائه دهنده راه حل با درآمد سالانه تقریباً است 7 میلیارد دلار. ما تجهیزات و اجزای نوآورانه ، لوازم مصرفی ، قطعات پس از فروش ، نرم افزار و راه حل های دیجیتال و خدمات پشتیبانی را از طریق پنج بخش عملیاتی: محصولات مهندسی ، راه حل های سوخت رسانی ، تصویربرداری و شناسایی ، پمپ ها و راه حل های فرآیندی و تجهیزات برودتی و غذایی ارائه می دهیم. Dover ترکیبی از مقیاس جهانی ، چابکی عملیاتی ، توانایی مهندسی در سطح جهانی و صمیمیت مشتری برای هدایت بازارهایی است که ما به آنها خدمت می کنیم. تیمی متشکل از 23000 کارمند که بیش از 60 سال با رویکرد کارآفرینی ما شناخته شده است ، با داشتن طرز تفکر مالکیت ، با مشتریان همکاری می کند تا تعریف مجدد آنچه را که ممکن است تعریف کند. دفتر مرکزی آن در داونرز گروو ، ایلینوی، دوور در بورس اوراق بهادار نیویورک تحت عنوان “DOV” معاملات می کند. اطلاعات بیشتر در اینجا موجود است dovercorporation.com.

تماس با Markem-Imaje:
کریستین بونه
33 (0) 4 75 75 55 16
[email protected]

DoverMedia تماس:
AdrianSakowicz، VP، ارتباطات
(630) 743-5039
[email protected]

تماس با سرمایه گذار Dover:
AndreyGaliuk ، معاون اصلی ، توسعه شرکت و روابط سرمایه گذاران
(630) 743-5131
[email protected]

منبع Dover

لینک های مربوطه

http://www.dovercorporation.com