سرانجام ، 100٪ مومیایی کننده لب برای مواد تشکیل دهنده طبیعی با گلاید نرم و کره ای و تا 8 ساعت آبرسانی!

بالم لب Softlips® Naturals بر روی یک سیستم مبتنی بر فناوری ساخته شده است که حداکثر 8 ساعت آبرسانی به همراه 100٪ مواد طبیعی برای مراقبت از نیازهای مختلف لب های شما فراهم می کند. هر مومیایی کننده لب Softlips® Naturals با ترکیب خاصی از روغن های گیاهی مغذی (روغن ساچا اینچی ، روغن آرگان و روغن چای سبز) ، با یک فیلم گیاهی که قبلا از تونگ گرفته شده است (چین چوب) و روغنهای کلزا برای مرطوب سازی بیشتر. این مواد حاوی آنتی اکسیدان ها ، اسیدهای چرب ضروری و خاصیت نرم کنندگی برای لب های سالم ، نرم و زیبا هستند. موجود در 3 نوع Softlips amazing Naturals شگفت انگیز ، هر کدام عطر و طعم نعناع عسل!

  • Softlips® Naturals ساخته شده با روغن آووکادو (برای آبرسانی شدید) حاوی اسید اولئیک است که به افزایش جذب روغن در پوست برای افزایش رطوبت کمک می کند.
  • Softlips® Naturals ساخته شده با عسل مانوکا (برای تغذیه فوق العاده) حاوی فلاونوئیدها و فنل ها برای فعالیت آنتی اکسیدانی برای کمک به تسکین و ترمیم پوست آسیب دیده است. عسل مانوکا به عنوان یک ماده مرطوب کننده برای جذب رطوبت به پوست از جو عمل می کند.
  • Softlips® Naturals ساخته شده با روغن دانه کنف (برای تسکین بیشتر) حاوی اسید لینولئیک است که به شما کمک می کند تا عملکرد مانع پوست لب های خشک شما را تقویت کند. علاوه بر این ، روغن دانه کنف سرشار از ویتامین E است ، یک آنتی اکسیدان است که به آرامش لب کمک می کند.
اخبار مرتبط  U-Haul 30 روز خود ذخیره رایگان به قربانیان سیل لوئیزیانا جنوبی ارائه می دهد

عملکرد مرطوب کننده برتر بالم های لب Softlips® Naturals در طی یک مطالعه مرطوب سازی کمی نشان داده شد. “نتایج پشتیبانی از نرم کننده های لب لب Softlips® Naturals آبرسانی و تجربه روان تری را برای مصرف کنندگان فراهم می کند!” گفت مریل رییس، معاون تحقیق و توسعه.

بالم لب Softlips® Naturals در حال حاضر در Walgreens ، Rite Aid ، Wegmans ، H-E-B ، HyVee و به زودی در Amazon.com و Kroger در دسترس است.

اخبار مرتبط  روندها و پیش بینی های بازار شیر نارگیل آمریکای شمالی تا سال 2026

ببینید چرا مصرف کنندگان Softlips را دوست دارند® در https://www.facebook.com/softlips/ در و در مورد بالم های لب Softlips® Naturals در www.softlips.com اطلاعات بیشتری کسب کنید.

*یادداشت:

  1. قسمت مومیایی کننده لب طبیعی + + 14٪ نرخ رشد ترکیبی متوسط ​​14٪ (2014-2019) است. منبع اطلاعات: گزارش IRI ، دوره منتهی به ژوئیه ، 2019
  2. 70٪ از مصرف كنندگانی كه از بالم لب طبیعی استفاده می كنند ، انتظار عملكرد آبرسانی بالاتر را دارند. مطالعه کیفی مراقبت از لب ، آگوست ، 2019.
  3. مطالعه مرطوب سازی بالم لب در پرونده ، 2019.

درباره شرکت دارویی Rohto ، آموزشی ویبولیتین
شرکت دارویی Rohto در سال 1899 در تاسیس شد اوزاکا ، ژاپن به عنوان یک داروخانه کوچک خانوادگی و اکنون این 2 داروخانه استدوم بزرگترین شرکت مراقبت های بهداشتی مصرف کننده در ژاپن، موقعیت خود را به عنوان یک رهبر جهانی در تولید و بازاریابی محصولات دارویی ، آرایشی ، بهداشتی و مراقبت از پوست و محصولات بهداشتی تثبیت می کند. شرکت منتولاتوم ، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت دارویی Rohto ، آموزشی ویبولیتین ، قطره های چشمی Rohto® را در ایالات متحده در سال 2001

اخبار مرتبط  شرکت ALJ Regional Holdings، Inc. درآمد خود را برای سه ماهه دوم منتهی به 31 مارس 2020 اعلام کرد

درباره شرکت منتولاتوم
شرکت منتولاتوم یک شرکت بهداشت و سلامت جهانی است که محصولات دارویی ، بهداشتی و آرایشی بدون نسخه را به مصرف کنندگان در سراسر جهان ارائه می دهد. مارک های اصلی آن شامل داروهای ضد آکنه OXY® ، Softlips است® مراقبت از لب ، Rohto® قطره های خنک کننده چشم و منتولاتوم®پماد در میان مارک های دیگر. اطلاعات بیشتر را می توان در سایت www.mentholatum.com یافت.

منبع شرکت منتولاتوم

لینک های مربوطه

http://www.mentholatum.com