تشکیل ائتلاف رستوران مریلند (MRC) و به روزرسانی در مورد ممنوعیت اجرای قانون رستوران ها در مورد مسدود کردن دادخواست

کرفتون ، خانم، 22 دسامبر 2020 / PRNewswire / – یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک برگزار می شود چهارشنبه 23 دسامبرrd، در 10:30 قبل از ظهر در 329 Gambrills Road، Gambills Maryland 21054 (The Blackwall Barn & Lodge) ، بین MRC و شاکیان در دادرسی آینده در مورد دادخواست هفته گذشته ، به دنبال صدور دستور توقف تعطیلی رستوران اعلام شده توسط بخش اجرایی شهرستان استوارت پیتمن.

ائتلاف رستوران مریلند یک سازمان تجاری غیرانتفاعی است که به حمایت از حقوق رستوران ها ، صاحبان رستوران ها و کارمندان رستوران در سراسر ایالت اختصاص دارد. مریلند. MRC اطلاعات و آموزش را به مردم ارائه می دهد و با قوانین مخرب محلی و ایالتی مبارزه می کند ، در حالی که برای قانونی که اعضای آن را حمایت می کند ، لابی می کند و آنها را از محدودیت های دولت محافظت می کند که تأثیرات طولانی مدت بر صنعت رستوران دارند.

اخبار مرتبط  قهوه Parks برای تجلیل از سالگرد 2 سال آینده سایت تجارت الکترونیک راه اندازی می شود

“Covid-19 یک رویداد انقراض برای رستوران ها است. این اقدام یک زندگی نجات برای هزاران کارمند ما در اینجا است شهرستان آن آروندل، ” مدیر عامل شرکت تیتان هوستلیسی می گوید جیمز کینگ، “صنعت رستوران” کینگ ادامه داد “قبلاً تأثیری را متحمل شده است که برای سالهای آینده احساس خواهد شد. [The lawsuit] این یک مبارزه سیاسی نیست ، این یک مبارزه برای بقای صنعتی است که در آستانه فروپاشی است و در مورد استفاده منصفانه از علم و آمار به طور دقیق و منصفانه در منطقه ما است.

MRC و شاکیان پرونده به شدت احساس می کنند که اطلاعات مهم در مورد داده های آماری و ایمنی مربوط به سنبله COVID-19 – و همچنین اطلاعات مربوط به تأثیر ادامه تعطیلی رستوران ها در کشور آن آروندل (و جوامع اطراف آن) باید به طور آشکار و دقیق به اشتراک گذاشته شود. MRC در ادعای شاکی مبنی بر اینکه صنعت رستوران به طور نادرستی احتمال انتقال یا افزایش ویروس در مقایسه با فروشگاه های خرده فروشی ، م institutionsسسات آموزشی و سایر م institutionsسسات یا شرکت هایی که نشان داده می شود ویروس را با ویروس بسیار بالاتر منتقل می کنند ، وجود دارد ، سهیم است. فرکانس در حالی که هنوز مجاز به باز ماندن است.

اخبار مرتبط  G. Willi-Food International نتایج سه ماهه سوم 2020 را گزارش می کند که بیشترین درآمد سه ماهه قبل از مالیات بر درآمد و سود خالص را نشان می دهد (افزایش 114.3٪ و 112.2٪ سال به سال) English English

با توجه به این اقدامات اجرایی اخیر توسط مدیر اجرایی شهرستان پیتمن ، ائتلاف رستوران مریلند برای بدست آوردن سطح پشتیبانی از این محدودیت های فعلی و به طور کلی از صنعت رستوران ، یک نظرسنجی در سطح شهرستان را سفارش داده است. نتایج این نظرسنجی طی کنفرانس مطبوعاتی منتشر خواهد شد.

سخنرانان در کنفرانس مطبوعاتی شامل اعضای هیئت مدیره MRC ، شاکیان دعوی ، صاحبان رستوران ، کارمندان رستوران و مشاغل کوچک خواهند بود که در صورت تعطیلی رستوران های شهرستان تأثیر منفی خواهند گذاشت.

اخبار مرتبط  BARK ، شرکت پشت BarkBox ، جانشینی مدیر عامل شرکت را اعلام می کند

درباره ائتلاف رستوران مریلند

ائتلاف رستوران مریلند یک سازمان تجاری غیرانتفاعی است که به حمایت از حقوق رستوران ها ، صاحبان رستوران ها و کارمندان رستوران در سراسر ایالت اختصاص دارد. مریلند.

عضویت ما متشکل از صاحبان رستوران ، کارمندان ، فروشندگان و شهروندانی است که از صنعت ما حمایت می کنند. ما اطلاعات و آموزش را به عموم مردم ارائه می دهیم ، با قوانین مخرب محلی و ایالتی مبارزه می کنیم ، برای قانونی که اعضای ما را پشتیبانی می کند لابی می کنیم و از محدودیت های دولت که اثرات طولانی مدت مخربی بر صنعت ما دارند محافظت می کنیم.

ما گروه متنوعی از کارگران و حامیان صنعت پرشور هستیم که معتقدند رستوران ها ستون فقرات جوامع ما هستند و می توانند آینده صنعت را به سمت بهتر تغییر دهند.

در www.marylandrestaurantcoalition.com بیشتر بیاموزید

SOURCE ائتلاف رستوران مریلند

لینک های مربوطه

http://www.marylandrestaurantcoalition.com