تجزیه و تحلیل از ATTOM نشان می دهد که تازه در فروشگاه های مواد غذایی که بر بازار مسکن ایالات متحده تأثیر می گذارد

برای این تجزیه و تحلیل ، ATTOM مقادیر متوسط ​​خانه فعلی ، افزایش 5 ساله قیمت خانه از YTD 2020 در مقابل YTD 2015 ، متوسط ​​ارزش فعلی خانه ، سود فروشنده خانه و نرخ واگذاری خانه در کد پستی ایالات متحده با حداقل یک فروشگاه Whole Foods را بررسی کرد. ، یک فروشگاه Trader Joe و یک فروشگاه ALDI. (روش کامل ضمیمه شده در زیر را ببینید)

برای مشاهده اینفوگرافیک که نتایج این تجزیه و تحلیل را نشان می دهد ، اینجا کلیک کنید.

برای خریداران مسکن
در حالی که خانه های نزدیک یک معامله گر جو به طور متوسط ​​5 سال افزایش قیمت خانه 35 درصدی را تجربه کردند و خانه های نزدیک غذاهای کامل با 33٪ افزایش متوسط ​​، ALDI با 41٪ مزیت جزئی داشت.

با این حال ، نه تنها معامله گر جو در بسته بندی خریداران خانه با ارزش متوسط ​​خانه در 644،558 دلار، اما همچنین صاحبان خانه با درآمد متوسط ​​37 درصدی پیشرو در ارزش سهام خانه هستند (255،066 دلار) ارزش ویژه ، در مقایسه با غذاهای کامل با 33 درصد (191،380 دلار) و ALDI با 26 درصد (71204 دلار). مقدار متوسط ​​برای خانه های نزدیک غذاهای کامل است 532،224 دلار، و 250،850 دلار برای خانه های نزدیک به ALDI.

اخبار مرتبط  در Track Innovations Ltd. برای انتشار نتایج مالی سه ماهه اول 2020 و میزبان یک کنفرانس در چهارشنبه ، 6 مه در 9 صبح EDT

ارزش متوسط ​​سهام تمام کد پستی با این فروشگاههای مواد غذایی در سراسر کشور 29 درصد است.

برای سرمایه گذاران
املاک نزدیک به ALDI برای سرمایه گذاران کاملاً رسیده است ، با متوسط ​​بازگشت سرمایه ناخالص 58 درصد ، در مقایسه با املاک نزدیک به Whole Foods که دارای ROI ناخالص ناخالص 36 درصد و معامله گر جو با 30 درصد است.

اگرچه ، املاک نزدیک به ALDI نسبت به املاک نزدیک Trader Joe یا Whole Foods کمتر از ROI فروشنده در خانه با متوسط ​​ROI روبرو هستند ، اما سرمایه گذاران هنوز با فروش متوسط ​​41 درصدی فروشنده در خانه سود می برند. متوسط ​​ROI فروشنده در خانه برای املاک نزدیک یک Trader Joe 51 درصد و برای املاک در نزدیکی Whole Foods 43 درصد است.

اخبار مرتبط  A. ا. اسمیت سود سهام سه ماهه را اعلام می کند

ROI فروشنده خانگی برای همه کد پستی موجود با این فروشگاههای مواد غذایی در سراسر کشور 43 درصد است.

گزارش روش
برای این تجزیه و تحلیل ATTOM Data Solutions مقادیر متوسط ​​خانه فعلی ، افزایش 5 ساله قیمت مسکن از YTD (Q1-Q3) 2020 در مقابل YTD (Q1-Q3) 2015 ، متوسط ​​ارزش فعلی خانه ، سود فروشنده مسکن و نرخ واگذاری خانه را بررسی کرد. در کد پستی ایالات متحده با حداقل یک فروشگاه Whole Foods ، یک فروشگاه Trader Joe و یک فروشگاه ALDI. مکان های فروشگاه های مواد غذایی از USDA (http://www.fns.usda.gov/snap/retailerlocator) است.

در باره راه حل های داده ATTOM
ATTOM Data Solutions برای تأمین انرژی محصولاتی که شفافیت ، نوآوری ، کارایی و ایجاد اختلال در اقتصاد مبتنی بر داده را بهبود می بخشد ، داده های ویژه را ارائه می دهد. ATTOM مالیات بر املاک چندمنظوره ، سند ، وام مسکن ، سلب مالکیت ، خطر زیست محیطی ، خطر طبیعی و اطلاعات محله برای بیش از 155 میلیون املاک مسکونی و تجاری ایالات متحده 99 درصد از جمعیت کشور را پوشش می دهد. یک فرایند دقیق مدیریت داده شامل بیش از 20 مرحله ، داده های جمع آوری شده توسط ATTOM را تأیید ، استاندارد و تقویت می کند ، و به هر سابقه ویژگی با یک شناسه ثابت و منحصر به فرد – شناسه ATTOM اختصاص می دهد. انبار داده 20TB ATTOM به نوآوری در بسیاری از صنایع از جمله رهن ، املاک و مستغلات ، بیمه ، بازاریابی ، دولت و سایر موارد از طریق راه حل های انعطاف پذیر تحویل داده که شامل مجوزهای پرونده انبوه ، API داده های املاک است ، دامن می زند، روند بازار املاک و مستغلات ، لیست های بازاریابی ، مطابقت و ضمیمه کردن و معرفی اولین راه حل تحویل داده های املاک ، یک بستر داده مبتنی بر ابر که مدیریت داده ها را ساده می کند – Data-as-a-Service (DaaS).

اخبار مرتبط  بنیاد Barilla و Food Tank این رویداد را اعلام می کنند: "بازنشانی سیستم غذایی از مزرعه به چنگال

تماس با رسانه:
کریستین استریکر
949.748.8428
[email protected]

مجوز داده و گزارش:
949.502.8313
[email protected]

SOURCE ATTOM Solutions Data

لینک های مربوطه

http://www.attomdata.com