Dada Now و Sam’s Club Dada Group سه سال همکاری موفق را جشن می گیرند

دادا نو همکاری خود را با Sam’s Club در آغاز کرد دسامبر 2017، و از آن زمان خدمات تحویل کارآمد و تجربه خرید مناسب و با کیفیت بالا را به اعضا ارائه داده است. از همان زمان دسامبر 2020، Dada Now تقریباً به 100 انبار کلاب Sam در 22 شهر خدمت کرده است و خدمات تحویل سفارشات کانال های کامل را از طریق Sam Club Club Application ، WeChat Mini Program و JDDJ ، پلت فرم خرده فروشی محلی Dada Group انجام داده است. میانگین سفارشات تحویل روزانه دپوی یک سام سام کلاب از ابتدای مشارکت بیش از ده برابر افزایش یافته است.

که در جولای 2020، Dada Now رسماً خدمات تحویل اختصاصی (Quanxinda) خود را برای خرده فروشان زنجیره ای ، از جمله Sam’s Club راه اندازی کرد. این سرویس تحویل اختصاصی ثبات انجام سفارشات همه کانال را بهبود بخشیده و راه حلهای متناسب با خرده فروشان ارائه می دهد. علاوه بر این ، همزمان با تعمیق Dada Now و Sam’s Club با افزایش حجم سفارش ، Dada Now مدل تحویل مختلط “stationed + crowdsourcing” را برای تضمین انجام سفارش و بهبود ثبات ظرفیت تحویل راه اندازی کرده است. Dada Now برای ارائه خدمات تحویل منحصر به فرد ، سوارهای مستقر در انبارهای Sam’s Club را مطابقت می دهد. از طریق شبکه سوارکاری گسترده و گسترده مردم ، دادا سفارشات کانال های همه را در اوج پنجره ها از جمله تبلیغات و کمپین های بازاریابی برای انجام سفارشات از انبارهای باشگاه انجام می دهد. این مدل تحویل اطمینان می دهد که سفارشات کانال های همه جانبه در هر زمان به طور مثر انجام می شوند. از همان زمان دسامبر 2020، Dada Now بیش از 75٪ از انبارهای Sam’s Club را با خدمات مختلط فراهم کرده است.

اخبار مرتبط  درآمد بازار مدل حیوانی برای عبور از 25 میلیارد دلار تا سال 2026: Global Market Insights، Inc.

علاوه بر این ، Sam’s Club مدل “انبار قبل از کلوپ” را در شهرهایی از جمله Kunshan در این شهر راه اندازی کرده است استان جیانگسو و نینگبو که در استان ژجیانگ. از طریق این مدل ، انبارها قبل از کلوپ های فیزیکی باز می شوند و به اعضای امکان دسترسی منحصر به فرد به محصولات متفاوت Sam’s Club را قبل از افتتاح باشگاه می دهند. که در مه 2020، Sam’s Club انبارها را در Kunshan تحت مدل “depot before club” افتتاح کرد و در روز افتتاحیه به بیش از 98.5٪ رسید.

تینگ وانگ ، مدیر بخش تجارت الکترونیکی کلوپ سام ، گفت: “اعضای کلوپ سام خانواده هایی هستند که کیفیت زندگی خود را می دانند و به بالاترین کیفیت محصولات و خدمات نیاز دارند. از طریق همکاری با Dada Now ، ما خدمات تحویل سریع را برای بیش از 1000 محصول برتر ، بنابراین اطمینان از کیفیت ثابت کالا ، مهم نیست که اعضا خرید آنلاین یا آفلاین انجام داده اند. “

Dada Now همچنین یک لباس متحرک سفارشی برای سواران ایجاد کرده است که دارای آرم های Sam’s Club و Dada Now است. این لباس فرم خدمات تحویل را حرفه ای می کند و شناخت بیشتر دو مارک را بیشتر تقویت می کند. به منظور تضمین ایمن نگه داشتن سفارشات تحویل ، موتورسواران دادا نو برای سفارشات Sam’s Club که معمولاً بزرگتر هستند ، جعبه تحویل 60L عایق بندی شده را به موتورسیکلت های برقی خود متصل می کنند. Dada Now همچنین برنامه های آموزشی و ارزشیابی را برای سوارگانی که در Sam’s Club فعالیت می کنند ، انجام می دهد و موتورسواران ملزم به گذراندن چندین دوره آموزش هستند.

اخبار مرتبط  Aerolase با نام شرکت 5000 ، بیشتر تیم رهبری را تقویت می کند ، رشد فروش پس از مکث COVID را دوباره به دست می آورد

درباره گروه دادا

گروه دادا یک پلت فرم پیشرو در خرده فروشی محلی و تحویل در سفارش است چین. این JDDJ ، یکی از چین بزرگترین سیستم عامل های خرده فروشی محلی درخواستی برای خرده فروشان و دارندگان نام تجاری و Dada Now ، یک پلت فرم محلی پیشرو در زمینه تحویل کالا به سفارش بازرگانان و ارسال کنندگان فردی از طریق صنایع مختلف و دسته های محصول. دو سیستم عامل شرکت بهم پیوسته و سودمند هستند. پلتفرم Dada Now از طریق راه حل های دستیابی آسان برای دستیابی و زیرساخت های تحویل درخواستی ، تجربه تحویل بهتر را برای شرکت کنندگان در بستر JDDJ فراهم می کند. در همین حال ، حجم گسترده سفارشات تحویل درخواستی از بستر JDDJ باعث افزایش حجم و تراکم سفارشات برای پلتفرم Dada Now می شود. که در ژوئن 2020، گروه دادا معاملات خود را در بازار جهانی Nasdaq و با نماد “DADA” آغاز کرد.

اخبار مرتبط  سرآشپز با دو ستاره میشلن برای پشتیبانی از ادامه فعالیت در بخش هتل و رستوران با TWISPER می پیوندد

درباره باشگاه سام

Sam’s Club زنجیره ای از باشگاه های سطح بالا فقط تحت عضو خانواده Walmart است که 500 شرکت برتر جهانی است – Walmart Inc ، که توسط غول خرده فروشی Mr. سام والتون، بنیانگذار Walmart. از زمان آغاز فعالیت اولین باشگاه سام در Midwest City در ایالت اوکلاهما در آوریل 1983 ، باشگاه سام در 30 سال سابقه دارد. در ابتدای دهه 90 ، باشگاه Sam شروع به ورود به بازارهای بین المللی می کند و به یکی از بزرگترین باشگاه های عضویت در سراسر جهان تبدیل شده است. در حال حاضر ، Sam’s Club 800 باشگاه زنجیره ای در سطح جهان توسعه داده و خدمات برتر را به بیش از 50 میلیون عضو فردی و اعضای تجاری ارائه می دهد. اولین باشگاه سام در چین در باز شد شنژن بر 12 آگوست 1996. تاکنون ، کلوپ سام در مجموع 29 باشگاه را توسعه داده است که 21 شهر را در بر می گیرد چین که در واقع شده اند پکن، شانگهای، شنژن، گوانگژو، فوژو، دالیان، هانگزو، سوژو ، ووهان، چانگژو، Zhuhai ، تیانجین، Xiamen، نانجینگ، چانگشا، نانچانگ، چنگدو، شنيانگ، نانتونگ ، نینگبو و كونشان در آینده ، Sam’s Club به توسعه کانال های همه جانبه خود ادامه می دهد و زندگی با کیفیت بیشتری را برای خانواده های چینی به ارمغان می آورد.

SOURCE گروه دادا