سرگرمی MGA با مبارزات غیرانتفاعی MGAE ، با کمپین “سورپرایز و شگفت انگیز” در سال جدید بازگشت

از خانه ، طرفداران می توانند نامزد کردن دوستان یا اعضای خانواده که در این اوقات دشوار تأثیر مثبت گذاشته اند. MGAE شگفتی هایی را برای برگزیدگان ارسال خواهد کرد و حتی برخی تحویل ویژه اسباب بازی های ساخته شده توسط الف های MGAE را دریافت می کنند!

می گوید: “ما عنصر سورپرایز را دوست داریم ، این چیزی است که به ما انگیزه می دهد و به ما الهام می دهد تا هواداران و دوستان MGAE خود را ایجاد و شادی کنیم.” آیزاک لاریان، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت MGA Entertainment. “چند ماه گذشته برای بسیاری از خانواده ها دشوار بوده است و براساس روند صعودی COVID-19 ، امیدواریم که بتوانیم برخی از مثبت و شادی ها را برای خانواده ها به ارمغان بیاوریم و در عین حال به هواداران خود در ایمن و سلامت نیز کمک کنیم.”

اخبار مرتبط  هرمان میلر با راه اندازی صندلی مخصوص بازی مخصوص Sayl سری بازی های خود را گسترش می دهد

در تلاش مستمر برای حمایت از جامعه با افزایش همه گیری ، MGAE Cares بار دیگر تجهیزات مورد نیاز PPE را به کارمندان و مراکز درمانی در سراسر جهان اهدا و تحویل می دهد. در جریان موج یکی از بیماریهای همه گیر ، MGAE با افتخار متعهد شد 5 میلیون دلار از مارک محبوب کودکان خود L.O.L. سورپرایز! millions و میلیون ها مورد از منابع PPE را به مناطق دارای چالش اقتصادی و با جمعیت متنوع در کشور خریداری و اهدا کرده است.

اخبار مرتبط  Farmer Boy وب سایت جدید تجارت الکترونیک را راه اندازی کرد

تسهیلات بهداشتی / بیمارستانها یا کارکنان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم که به PPE نیاز دارند می توانند با مراجعه به https://mgaecares.mgae.com/ و پر کردن فرم پس از تأیید ، تیم MGAE تجهیزات را برای تحویل فوری بدون هزینه ارسال می کند! تمام پول اهدا شده مستقیماً به سمت تهیه محصولات PPE بیشتر خواهد رفت.

درباره MGA Entertainment
MGA Entertainment، Inc. ، یک شرکت تولید کننده محصولات سرگرمی مصرف کننده که دفتر مرکزی آن در چتسورث ، کالیفرنیا محصولات اختصاصی و دارای مجوز از جمله اسباب بازی و بازی ، عروسک ، لوازم الکترونیکی مصرفی ، دکوراسیون منزل ، لوازم التحریر و کالاهای ورزشی را ایجاد می کند. خانواده MGA شامل مارک های برنده جایزه مانند L.O.L. سورپرایز! ™ ، Little Tikes® ، Secret Crush ™ ، ساعت هوشمند ربات Tobi ™ ، Rainbow High ™ ، Poopsie Slime Surprise! Sing ، Sing-a-طولانی لیلی and Ami ™، Rescue Tales ™، VIRO Rides ™، Na! ! ! Surprise ™ و Zapf Creation®. به ما مراجعه کنید در www.mgae.com.

اخبار مرتبط  دسیبل از تمدید پرونده های مالی سالانه ، به روزرسانی مالی و استعفا مدیر ارشد مالی خبر داد

تماس با رسانه
کالی الیوت
گروه رز
[email protected]
[email protected]

SOURCE MGA سرگرمی

لینک های مربوطه

https://www.mgae.com