GrowGeneration دارایی های مدیریت محصولات سایه بان را به دست می آورد

گفت: “گسترش برچسب خصوصی برای GrowGen به یک اولویت استراتژیک و یکی از م keyلفه های اصلی برنامه بلند مدت درآمدزایی ما تبدیل شده است.” مایکل سلامام، رئیس و بنیانگذار GrowGen. “ما افتخار می کنیم که مدیریت Canopy Crop و بنیانگذار آن را به ارمغان بیاوریم رکس گیل زیر چتر ما رکس فناوری های منحصر به فرد و محصولات اختصاصی خود را به GrowGen آورده و در پیشبرد تولید محصولات دارای برچسب خصوصی در فضای مواد مغذی و مواد افزودنی نقش مهمی خواهد داشت. ”

گیل ، مدیرعامل Canopy Crop Management گفت: “من مدیریت Canopy Crop Management را با هدف ارائه فرمول بندی با بالاترین کیفیت آغاز کردم و خوشبختانه شریک زندگی مانند GrowGen را پیدا کردم ، یکی از معتبرترین نام ها در باغبانی هیدروپونیک و ارگانیک.” “من مشتاقانه منتظر ایجاد فرمول های جدید و ابتکاری اسید سیلیسیک و سموم دفع آفات و قارچ کشهای آلی هستم که از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه تر از آنچه در حال حاضر در بازار وجود دارد.”

کسب Power SI دومین خرید شرکت در است جنوب کالیفرنیا این ماه و سومین کسب در ایالت از ماه نوامبر. هفته گذشته ، این شرکت اعلام کرد که Grassroots Hydroponics ، یک زنجیره سه فروشگاهی از مراکز باغ هیدروپونیک در آنزا، دریاچه السینور و موریتا؛ و در ماه نوامبر ، این شرکت اعلام کرد که GrowBiz ، سومین زنجیره بزرگ مراکز باغ هیدروپونیک کشور را با فروشگاه هایی در کالیفرنیای شمالی و اورگان.

توسط Bloomberg News به عنوان بهترین موجودی شاهدانه سال 2020 نامگذاری شد ، این شرکت به تازگی کار خود را انجام داد 172.5 میلیون دلار افزایش برای ادامه رشد در منظر شاهدانه پس از انتخابات.

اخبار مرتبط  شرکت Cannyx و LevelBlox اعلام کرده اند که ادغام و افزایش سرمایه برنامه ریزی شده برای ایجاد نقدینگی در بازار کالاهای جهانی CBD Deutsch English Français

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد GrowGeneration یا مکان یابی فروشگاه های آن ، به این آدرس مراجعه کنید www.growgeneration.com.

درباره GrowGeneration Corp .:

GrowGen دارای فروشگاه های باغبانی ارگانیک و هیدروپونیک ویژه خرده فروشی است. در حال حاضر ، GrowGen 39 فروشگاه دارد که شامل 5 مکان در کلرادو، 13 مکان در کالیفرنیا، 2 مکان در نوادا، 1 مکان در آریزونا، 1 مکان در واشنگتن، 6 مکان در میشیگان، 1 مکان در جزیره رود، 4 مکان در اوکلاهما، 2 مکان در اورگان، 3 مکان در ماین و 1 مکان در فلوریدا. GrowGen همچنین یک فروشگاه فوق العاده آنلاین برای پرورش دهندگان در growgeneration.com. GrowGen حمل و فروش هزاران محصول از جمله مواد مغذی آلی و خاک ، فناوری پیشرفته نورپردازی و تجهیزات پیشرفته هیدروپونیک جهت استفاده در محیط های داخلی و خارجی توسط تولیدکنندگان تجاری و خانگی دارد. ماموریت ما مالکیت و اداره فروشگاه های مارک دار GrowGeneration در تمام ایالت های بزرگ ایالات متحده و کانادا. مدیریت تخمین می زند که تقریباً 1000 فروشگاه هیدروپونیک در ایالات متحده در حال فعالیت است. تا سال 2025 ، تخمین زده می شود که بازار جهانی سیستم هیدروپونیک به تقریباً 16 میلیارد دلار.

درباره مدیریت تاج پوشش:

اخبار مرتبط  چرا Free ممکن است بهترین مسیر رو به جلو Quibi باشد

Canopy Crop Management گروهی از تولیدکنندگان است که می خواهند محصولاتی را به بازار عرضه کنند که ما از استفاده در باغهایمان لذت می بریم. با زمینه های کشت و تأمین هیدروپونیک ، ما یک خط اختصاصی از محصولات افزودنی ویژه – ستون فقرات آن اسید مونوسیلیسیک – ایجاد کردیم که نتایج کلاس جهانی را ارائه می دهد.

اظهارات رو به جلو:

این اطلاعیه مطبوعاتی ممکن است شامل پیش بینی ها ، برآوردها یا سایر اطلاعاتی باشد که ممکن است به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار باشد. در حالی که این اظهارات آینده نگرانه قضاوت های فعلی ما را نشان می دهد ، اما در معرض خطرات و عدم قطعیت هایی است که می تواند باعث شود نتایج واقعی تفاوت اساسی داشته باشند. به شما هشدار داده می شود كه به این اظهارنظرهای آینده نگرانه كه فقط تا تاریخ انتشار این آرا reflect منعكس می كنند ، اعتماد بیش از حد نداشته باشید. لطفاً بخاطر داشته باشید که ما خود را موظف به بازبینی یا انتشار علنی نتایج هرگونه تجدید نظر در این اظهارات آینده نگر با توجه به اطلاعات جدید یا رویدادهای آینده نمی دانیم. هنگامی که در اینجا استفاده می شود ، کلماتی مانند “نگاه به جلو” ، “باور کنید” ، “ادامه” ، “ساختمان” ، یا تغییرات چنین کلمات و عبارات مشابه برای شناسایی عبارات آینده نگر است. عواملی که می توانند نتایج واقعی را با آنچه در هر اظهارنظر آینده نگرانه در اینجا بیان می شود تفاوت اساسی داشته باشند ، اغلب در پرونده هایی که با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ایجاد می کنیم ، در دسترس است: www.sec.gov و در سایت ما وب سایت ، در: www.growgeneration.com.

اخبار مرتبط  شرکای میامی و رانسایر ایالات متحده برای کاهش خطرات ناشی از COVID توسط هوا

اتصال:

SOURCE GrowGeneration

لینک های مربوطه

www.growgeneration.com