RCI توافقنامه Franchise First Bombshells را اعلام کرد

هوستون، 23 دسامبر 2020 / PRNewswire / – RCI Hospitality Holdings، Inc. (Nasdaq: RICK) امروز از امضای اولین توافق نامه توسعه حق رای دادن برای رستوران و بار Bombshells خبر داد. شرایط خواستار افتتاح سه مکان در طول پنج سال در است سان آنتونیو ، TX، و حق امتناع اول برای سه مکان دیگر در پیکر کریستی، براونفلز جدید، و سان مارکوس، همچنین در تگزاس.

این توافق نامه با نهادی تازه تاسیس که توسط شش تاسیس شد ، امضا شد هوستونسرمایه گذاران خصوصی مبتنی بر این که تجربه زیادی در خرده فروشی و مهمان نوازی و همچنین چندین صنعت دیگر دارند. این تجربه شامل مدیریت حق رای دادن و مالکیت رستوران است.

با سن آنتونیو توافق نامه ، بمب در چهار شهر بزرگ در خواهد بود تگزاس. این برند در حال حاضر دارای 10 مکان متعلق به شرکت است: هشت مکان در هوستون منطقه و هر یک در دالاس و آستین. بمبشلز اخیراً برنامه های خود را برای 10 مکان متعلق به شرکت دیگر اعلام کرده است ، و در ابتدا واحدهای اضافی را هدف قرار داده است هوستون و دالاس و سایتها در فلوریدا جنوبی.

نیک مهدی، عضو گروه سرمایه گذار است که مدیریت خواهد کرد سن آنتونیو حق امتیاز، گفت: “ما معتقدیم Bombshells ورود قابل توجهی به بازار رستوران های مدرن بار ورزشی است. مجذوب مجردها ، زوج ها و خانواده ها ، از جمله هزاره ها می شود؛ ناهار ، شام و شام آخر شب را انجام می دهد ؛ و با طراحی بزرگ ، متمایز و پاسیو در فضای باز ، توانایی خود را در انجام کارهای خوب و کار با ایمنی از طریق بیماری همه گیر نشان داده است. “

اخبار مرتبط  Crystal Light و CVS موفق ترین برندها در فعال سازی Buzz در میان مصرف کنندگان آمریکایی هستند

اریک لانگان، رئیس ، رئیس و مدیر عامل RCI Hospitality ، گفت: “ما همیشه می خواستیم که اولین قرارداد حق رای دادن ما با یک اپراتور چند واحدی باشد که دارای دانش و تجربه عمیق صنعت باشد. ما با مهارت ، منابع و رزومه کلی اولین گروه حق رای دادن بسیار تحت تأثیر قرار می گیریم. ما به توانایی آنها برای کمک اعتقاد داریم بمب ها را در یک زنجیره قابل توجه بسازید. “

دیوید سیمونز، مدیر عملیات رستوران مدیریت RCI ، گفت: “ما بیش از هفت سال با دقت در حال توسعه یک مفهوم موفق و قابل تکرار بوده ایم. توافق امروز یک گام مهم برای مارک ، شرکت و هر کسی است که در توسعه Bombshells شرکت دارد. همچنین اولین قدم در تلاش برای دستیابی به اهداف بیشتر اپراتورها برای گسترش بمب ها به بازارهای جدید واحد “. برای جستجوی فرصت های شغلی به http://www.bombshellsfranchise.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  پیش بینی می شود که بازار جهانی ماکادامیا در CAGR 6.8٪ در دوره پیش بینی (2020-2025) رشد کند.

درباره Bombshells

رستوران و بار Bombshells یک رستوران ناهار خوری معمولی با مضمون نظامی با رشد سریع و تمرکز بر ورزش و سرگرمی است. رستوران ها با فضای داخلی بزرگ ، آشیانه مانند ، پاسیوی بیرون ، دختران Bombshells با لباس فرم الهام گرفته از ارتش ، تلویزیون های صفحه تخت بزرگ ، دی جی و فضای پر انرژی زندگی می کنند. با جذب مجردها ، زوج ها و خانواده ها ، این مفهوم ناهار ، شام و اواخر شب را با یک آشپزخانه خراشیده و منوی غذا و نوشیدنی گسترده برگزار می کند. به http://4bombshells.com یا http://www.rcih Hospitality.com مراجعه کنید.

اظهارات رو به جلو

این اطلاعیه مطبوعاتی ممکن است حاوی گزاره های آینده نگر باشد که شامل تعدادی از خطرات و عدم اطمینان است که می تواند باعث شود نتایج واقعی شرکت تفاوت اساسی با نتایج ذکر شده در این بیانیه مطبوعاتی داشته باشد ، شامل خطرات و عدم قطعیت های مرتبط ( ) اداره و مدیریت مشاغل رستوران ، (ii) شرایط تجاری در شهرهای محل فعالیت آن ، (III) موفقیت یا عدم موفقیت در راه اندازی و ایجاد مشاغل شرکت ، (IV) امنیت سایبری ، (V) شرایط مربوط به املاک و مستغلات معاملات ، (vi) تأثیر همه گیر COVID-19 ، و (vii) عوامل متعدد دیگر مانند قوانین حاکم بر عملکرد مشاغل رستوران ، رقابت و وابستگی به پرسنل اصلی. برای بحث بیشتر درباره این عوامل و برخی خطرات و عدم قطعیت ها ، به گزارش سالانه RCI در مورد فرم 10-K برای سال پایان مراجعه کنید. 30 سپتامبر 2020 و همچنین سایر پرونده های آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده. این شرکت هیچ گونه تعهدی در بروزرسانی یا بازنگری بیانیه های آینده نگر برای انعکاس وقایع یا شرایط آینده ندارد.

اخبار مرتبط  Restaurant Brands International Inc. قیمت پیشنهادی یادداشت های امن ارشد دومین حق بیمه را اعلام می کند

مخاطبین رسانه و سرمایه گذار: گری فیشمن و استیون آنردر در 212-532-3232 یا [email protected] و [email protected]

SOURCE RCI Hospitality Holdings، Inc.؛ رستوران و بار Bombshells

لینک های مربوطه

http://www.rcih Hospitality.com