موسسه گوشت همچنان بر واقعیت هایی که اخبار جعلی نیستند متمرکز است

واشنگتن، 23 دسامبر 2020 / PRNewswire / – اظهار نظر در مورد گزارش های فریبکار فاکس نیوز ، رئیس موسسه گوشت و مدیر عامل شرکت جولی آنا پاتس گفت:

“در حالی که گروه های حاشیه ای وقت خود را صرف تبلیغات و شوخی های خودخواهانه می کنند ، اسمیت فیلد و سایر اعضای م Instituteسسه میث با موفقیت اقداماتی را کاهش داده اند که نرخ عفونت کارگران گوشت و مرغ را به کمتر از 8 برابر در جمعیت عمومی کاهش داده است. متمرکز بر تأمین واکسیناسیون با اولویت بالا برای ایجاد تلاشهای م effortsثر در پیشگیری از COVID-19 است که کارگران را در هنگام تغذیه آمریکا ایمن نگه می دارد.

اخبار مرتبط  Piedmontese مجاز از ابتکارات برای تولید گوشت گاو بهتر استفاده می کند

اولویت بندی واکسن ها برای کارگران گوشت و مرغ های خط مقدم بیش از 1.5 میلیارد دلار در اقدامات جامع پیشگیری از COVID-19 که صنعت از بهار تاکنون اجرا کرده است. جزئیات بیشتر در مورد اقدامات ایمنی و بهداشت COVID-19 اعضای م Instituteسسه گوشت و کمک های تسکینی COVID-19 در اینجا موجود است.

اخبار مرتبط  اعتماد سرمایه گذاری فدرال در رابطه با نشست سالانه سهامداران ، اطلاعات اضافی را اعلام می کند

موسسه گوشت آمریکای شمالی صدای اصلی صنعت گوشت و مرغ است. اعضای م Instituteسسه میت اکثریت قریب به اتفاق گوشت گاو ، گوشت خوک ، گوشت بره و طیور ایالات متحده را پردازش می کنند ، همچنین تجهیزات و مواد مورد نیاز برای تولید مطمئن ترین و با کیفیت ترین محصولات گوشت و مرغ را تولید می کنند. اطلاعات بیشتر در در meatinstitute.org

اخبار مرتبط  خانواده های ستاره آبی و شماره خواب در زمان های دشوار از خانواده های نظامی تجلیل و پشتیبانی می کنند

منبع موسسه گوشت آمریکای شمالی

لینک های مربوطه

https://www.meatinstitute.org