AAWOL X Chicago Bulls – AAWOL مفتخر است که همکاری چند ساله با شیکاگو بولز را اعلام کند

شیکاگو، 23 دسامبر 2020 / PRNewswire / – AAWOL (لباس ورزشی بدون محدودیت) مفتخر است که همکاری چند ساله خود را با شیکاگو بولز اعلام کند. این مشارکت طیف وسیعی از محصولات AAWOL x Chicago Bulls ، عناصر بازاریابی ، تجارب خرده فروشی ، علامت گذاری در صحنه و همچنین فعالیت های مختلف دیجیتالی را در بر می گیرد.

AAWOL در سال 2017 با مأموریت “اتصال جهان از طریق ورزش” تاسیس شد ، یک شرکت ورزشی و تجارت الکترونیکی مستقیم به مصرف کننده است و تلاش می کند تا از طریق لباس سبک زندگی ، داستان سرایی و تجارب مارک دار ، به نسل آینده صدا برساند. .

“شیکاگو بولز” یکی از شاخص ترین مارک های جهان است و در سراسر NBA و همچنین فضای وسیع تری از ورزش دنباله رو و نوآور بوده است. ایوان لفت، بنیانگذار و مدیرعامل AAWOL. “همانطور که شروع به بررسی امتیازات بالقوه برای همسو کردن نام تجاری خود کردیم ، شیکاگو بولز در راس لیست ما قرار گرفت. با داشتن تاریخ عمیق و غنی از موفقیت و میراثی که بزرگتر از بسکتبال است ، ما احساس کردیم که برند Bulls یک تناسب طبیعی است. در AAWOL ، ما معتقدیم که ورزش مردم را به روشی منحصر به فرد معنادار متصل می کند. همکاری ما با گاوها گامی بزرگ به جلو در ماموریت ما برای اتصال جهان از طریق ورزش است. شهر شیکاگو یکی از بزرگترین شهرهای ورزشی در جهان است و شیکاگو بولز از رهبران این مسئولیت است. ما از ایمان و پشتیبانی سازمان گاوها به ما قدردانی می کنیم. ما مشتاقانه منتظریم که این یک همکاری طولانی و پربار باشد ، زیرا با هم به آینده می پردازیم. “

این مشارکت رسماً شروع به کار می کند 23 دسامبر، با افتتاحیه فصل گاوها در برابر آتلانتا هاوکس. در اولین سال مشارکت ، AAWOL شریک T-Shirt Toss بازی دیجیتال تیم خواهد بود و برای هر بازی خانگی ، طرفداران می توانند از طریق Bulls Twitter دنبال فرصت پیروزی در پوشاک مشترک AAWOL x Bulls باشند. در فصول آینده ، AAWOL همکاری های اختصاصی خرده فروشی با تیم را با جزئیات بیشتر منتشر خواهد کرد که در تاریخ بعدی ارائه خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد AAWOL ، لطفاً به سایت www.aawol.com مراجعه کنید ، یا برای سوالات مطبوعاتی با ما تماس بگیرید [email protected].

درباره AAWOL

AAWOL ، نام اختصاری Athletic Apparel بدون محدودیت ، در سال 2017 به عنوان یک شرکت ورزشی و تجارت الکترونیکی مستقیم به مصرف کننده با مأموریت “اتصال جهان از طریق ورزش” تاسیس شد. در هسته اصلی آتلانتامارک مبتنی بر داستان گویی از طریق لباس سبک زندگی ، رسانه های دیجیتال و تجارب منحصر به فرد مارک دار الهام گرفته از ورزش است. برای اطلاعات بیشتر ، به www.aawol.com مراجعه کنید یا با ما در اینستاگرام و توییترGoAAWOL ارتباط برقرار کنید.

تماس با رسانه:
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

aawol اکنون شریک یک افتخار است. png است
AAWOL اکنون شریک افتخار شیکاگو بولز است.
AAWOL X Chicago Bulls اعلام همکاری کرد.

لینک های مربوطه

وب سایت AAWOL

AAWOL x Bulls

منبع AAWOL

اخبار مرتبط  Kroger To Webcast نشست سالانه سهامداران در تاریخ 25 ژوئن