مدیریت ارشد ، تصاحب دارایی های سوخت خرده فروشی OSAN Petroleum را اعلام می کند

وی افزود: “افزودن این سایتها به شبکه سرگردها شواهد دیگری بر توانایی ما در بستن سریع معاملات ، کارآمد و بدون ایجاد اختلال در مشاغل اساسی است.” ماروین هیوات، بنیانگذار و مدیرعامل بزرگ.

در ماه اکتبر ، مایورز تجارت خرده فروشی سوخت رگال اویل ، شرکت را به دست آورد و 14 فروشگاه رفاه و قراردادهای اضافی فروش نمایندگی را به شبکه تأمین مایرز اضافه کرد. در ماه فوریه ، میجرز تجارت توزیع سوخت خرده فروشی شرکتهای مک فرسون را به دست آورد و با افزودن نزدیک به 200 قرارداد تامین سوخت خرده فروشی. میجرز متعهد به رشد است و پیش بینی می کند چندین خرید اضافی در سال 2021 بسته شود.

اخبار مرتبط  Hublot راه اندازی BIG BANG e

خدمات مشاوره ای اختصاصی OSAN توسط خدمات املاک و مستغلات PetroActive ، LLC (“PetroActive”) ارائه شده است. “ما صمیمانه از فرصتی که فراهم شده است قدردانی می کنیم باب اسوالد و خانواده اش به شرکت من اجازه دادند از آنها نمایندگی کند و به تسهیل نتیجه موفقیت آمیز کمک کند. رئیس PetroActive گفت مارک رادوشویچ.

درباره مدیریت عمده ، LLC

اخبار مرتبط  eyewa حدود 2.5 میلیون دلار ایالات متحده از سری B سری قبل از سری B را افزایش می دهد

عمده مدیریت ، LLC ، دفتر مرکزی در لارنسویل ، جی جی، همراه با شرکت های وابسته خود ، سوخت بیش از 700 مکان فروشگاه رفاه را تأمین می کند. میجرز صاحب پیشرو ، توسعه دهنده و مجری فروشگاه های راحتی و توزیع کننده سوخت موتورهای با کیفیت بالا است. شرکای اصلی با بهترین مارک های نفتی از جمله Shell ، Chevron ، Texaco ، Exxon ، Mobil ، فیلیپس، 76 ، سانوکو ، والرو ، سیتگو و آلون. بازارهای فعلی آن شامل آلاباما، آرکانزاس، آریزونا، فلوریدا، گرجستان، کانزاس، لوئیزیانا، کارولینای شمالی، می سی سی پی، اوهایو، کارولینای جنوبی، تنسی و تگزاس https://www.majorsmanagement.com

اخبار مرتبط  پاندا اکسپرس با شرکت Dakota Fanning برای جشن سالانه روز Panda Cares ® برای حمایت از جوانان نیازمند در زمینه های بهداشت و آموزش ایالات متحده همکاری می کند - español

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

مدیریت عمده ، LLC
بنجامین اسمیت
[email protected]
770-338-2620

SOURCE Majors Management، LLC

لینک های مربوطه

https://www.majorsmanagement.com/home