Fuel Hope Kitchen شروع به کار می کند تا 200000 وعده غذایی برای کارگران خط مقدم در مناطق دور فراهم کند

این مجموعه از سازمان های محلی برای کمک به سیستم مراقبت های بهداشتی در سطح ایالت منابع خود را تراز کرده اند. با اعطای کمک مالی سخاوتمندانه از بنیاد خانواده توچمان و حمایت از Centura Health و سایر اهدا کنندگان ، FHK عملیاتی را آغاز کرد در عرض چند روز در حالی که Shamrock Foods در حال توزیع وعده های غذایی بسته بندی شده در سراسر ایالت است ، هزاران وعده غذایی را در فضای آشپزخانه اهدایی TTEC آغاز کرده است. FHK ارائه می دهد در مورد 6000 وعده غذایی کم هزینه به صورت هفتگی (هر چهارشنبه و جمعه) به بیمارستان های بهداشت Centura واقع در پوئبلو، Summit County ، کلرادو چشمه ها و شهر کانون. آنها هدف خود را تحویل 200،000 وعده غذایی تا بهار امسال قرار داده اند.

این ابتکار عمل از هزاران کارگر خط مقدم حمایت کنید و خانواده های آنها در این زمان سخت تمرکز به این مناطق دورافتاده منتقل شده است زیرا اغلب آنها نادیده گرفته می شوند ، اما به همان اندازه نیاز دارند دنور-مترو بیمارستان این وعده های غذایی برای خانواده های کارگر خط مقدم که ممکن است از نظر مالی نیز تحت تأثیر قرار گرفته باشند و همچنین داشتن یک شباهت شادی برای جمع شدن دور میز شام مهم است.

“این مسئولیت اجتماعی ما است که به کسانی که شبانه روز در جامعه خدمت می کنند پاسخ دهیم. این یک جزوه نیست. این روش ما برای هدیه دادن و یک لحظه آرامش است که می توانیم از کسانی که به آن نیاز دارند یک وعده غذایی بخورند. قدرت عمل دارند و کمی می تواند کمک زیادی به ایجاد یک تغییر بزرگ کند “، می گوید پیتر نیولین، مدیرعامل Birdcall.

تیم سازنده با استعداد که هماهنگی تلاش های منو را تشکیل می دهد متشکل از ژان فیلیپ فیلیائو ، بنیانگذار و سرآشپز ، برد موری، مدیر اجرایی آشپزخانه ، و کالب بنتون، مدیر عملیات ، همه گروه Gastamo (سازمان مادر Birdcall) ، که هر هفته موارد جدیدی را ایجاد می کنند. وعده های غذایی متفکرانه ایجاد می شوند تا با مواد تازه و با کیفیت بالا متعادل شوند تا بدن و ذهن را تأمین کنند. این ابتکار به Birdcall اجازه داده است تا کارمندان خود را دوباره استخدام کند و آنها را در نقش های مختلف تحویل ، بسته بندی مواد غذایی ، پخت و پز و آماده سازی مواد غذایی تغییر مکان دهد – همه اینها در دولت دستورالعمل های بهداشتی است. در حالی که FHK و Birdcall به رشد نمایی عملکرد خود ادامه می دهند ، آنها انتظار دارند که در آینده نزدیک کارکنان بیشتری به تیم خود اضافه کنند.

اخبار مرتبط  128 نمایشگاه کانتون چین تأکید زیادی بر حمایت از حقوق مالکیت معنوی دارد

با شروع موج دوم ویروس ، FHK در حال جستجوی بودجه اضافی است تا اطمینان حاصل کند که کارکنان مراقبت های بهداشتی در مناطق دورافتاده فراموش نشده اند. هدف تحویل 200000 وعده غذایی در سراسر ایالت از طریق بهار است. FHK بیش از حد مطرح شده است 200000 دلار این ماه به سمت آن است 600000 دلار هدف. FHK همچنان به طور فعال جمع آوری کمک مالی برای تأمین نیاز اساسی را انجام می دهد.

“كاركنان مراقبت های بهداشتی Frontline فداكاری های خارق العاده ای برای جامعه ما انجام داده اند. امید ما این است كه به این قهرمانان كمك كنیم ، خصوصاً در مناطقی كه مورد غفلت واقع شده اند ، و آگاهی لازم را برای نیاز فوری به مواد غذایی در مناطق دور دست ایجاد كنیم.” کن توچمن، رئیس ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت TTEC.

در حال حاضر ، 90 of از کلرادو بیمارستان ها با ظرفیت یا بالاتر از آن هستند – بسیاری بسیار بالاتر. این اعداد همچنان در نوسان خواهند بود ، اما هر دو پنروز-سنت فرانسیس که در کلرادو اسپرینگز و سنت ماری-کروین در پوئبلو در ظرفیت 135٪ هستند. و از آنجا که افراد تحت تأثیر COVID-19 تحت تأثیر پرسنل قرار می گیرند ، بنابراین بسیاری از مراقبان در شیفت های متوالی و بسیاری از روزها بدون وقفه کار می کنند. علاوه بر این ، 70٪ از کارکنان بیمارستان را زنان و 85٪ از مراقبان خط مقدم را زنان تشکیل می دهند ، مسئولیت خرید غذا و تهیه غذا برای خانواده هایشان به عهده بسیاری از آنها است.

“یک حس پیش بینی شوم وجود دارد که امواج بعدی ناشی از اجتماعات تعطیلات چه چیزی را به ارمغان می آورد و همه فقط خسته شده اند. بنابراین ، این هدیه های غذا بسیار بیشتر است. این هدیه ای است برای وقت در کنار خانواده ها ، ایمنی برای خرید یکی دیگر وقت و استراحت “، می گوید پاتریک گوگان، معاون ارشد بهداشت Centura و مدیر ارشد ادغام ارزش ها.

اخبار مرتبط  بازار نوشابه های رژیمی رژیمی برای تجربه رشد انقلابی به دلیل مصرف کننده ترجیحا نوشیدنی های سالم با محتوای قند کم یا بدون قند تا سال 2025

تعهد FHK به جامعه از بیمارستان های بهداشت Centura از جمله Penrose و St. Francis Hospital پشتیبانی کرده است ، کلرادو اسپرینگز؛ مرکز پزشکی سنت مری-کروین ، پوئبلو؛ بیمارستان St. Thomas More ، شهر Canon و به زودی مرکز پزشکی Summit Summit St. فریسکو به برنامه تحویل آن. احزاب علاقه مند به کمک مالی به صندوق یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع باید از آن بازدید کنند fuelhopekitchen.org.

درباره آشپزخانه امید سوخت
سوخت آشپزخانه امید از کارکنان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم COVID در مناطق دور افتاده از کلرادو با تهیه وعده های غذایی مغذی خانوادگی تهیه شده با عشق از Birdcall. همکاری بین Birdcall ، بنیاد خانواده Tuchman ، Centura Health ، TTEC و Shamrock Foods، FHK مصمم است تا اطمینان حاصل کند که کارکنان مراقبت های بهداشتی در مناطق دورافتاده ایالت غافل نمی شوند. هدف FHK این است که تحویل 200000 وعده غذایی به کارگران خط مقدم آن طرف کلرادو از طریق بهار. برای کسب اطلاعات بیشتر یا اهدا ، به اینجا مراجعه کنید www.fuelhopekitchen.org.

درباره BIRDCALL
ماموریت Birdcall این است که غذاهای طبیعی را در دسترس قرار دهید. اما اشتیاق ما فراتر از سرو 100٪ ساندویچ مرغ طبیعی و سالادهای تازه و مغذی است. ما همچنین عمیقاً به حمایت از خانواده های خود – میهمانان وفادار و اعضای تیم – برای پایدار ماندن در سرزمین مادری خود و سرمایه گذاری در جوامع محلی که خوشبختانه قادر به فعالیت در آنها هستیم اهمیت می دهیم. ” در سال 2016 تاسیس شد دنور تیم تاریخی Birdcall ، منطقه تاریخی Five Points ، نوع جدیدی از تجربه ناهار خوری را تهیه کرده است – که از طریق ترکیبی از مواد طبیعی ، مهمان نوازی و خدمات برتر ، هنر و طراحی نوآورانه و فناوری پیشرفته ، بهبود یافته است. از یکی از سه مورد ما دیدن کنید دنور مکانهای امروز ، با مکانهای بیشتر در سال 2021 افتتاح می شود. بازدید کنید www.eatbirdcall.com برای یادگیری بیشتر

درباره بنیاد خانواده TUCHMAN
بنیاد خانواده توچمن از روحیه کارآفرینی و تخصص در مقیاس تجاری اصولی خود برای ایجاد جوامع ایمن ، سالم و مولد استفاده می کند. این بنیاد بر نوآوری در زمینه آموزش K-5 ، دستیابی به موفقیت در تحقیقات پزشکی ، تغییرات مثبت اجتماعی و رفاه جامعه برای نیازمندان تمرکز دارد. بنیاد خواستگاری را قبول نمی کند. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.tffoundation.com.

اخبار مرتبط  وضوح تصویر خود را در Easy Reach قرار دهید

درباره TTEC
TTEC Holdings، Inc (NASDAQ: TTEC) پیشرو در زمینه تجربه و تجربه مشتری دیجیتال (CX) شرکت فناوری و خدمات متمرکز بر طراحی ، اجرا و تحویل راه حل های تحول آفرین برای بسیاری از برجسته ترین و مخل ترین مارک ها و سازمان های دولتی جهان است. این شرکت راه حلهای تعامل مشتری مبتنی بر نتیجه را از طریق TTEC Digital ، مشاوره دیجیتال خود ارائه می دهد که برای مشتریان و TTEC Engage ، مرکز تحویل عالی خود ، که خرید و فروش مشتری را انجام می دهد ، راه حل های تجربه محور مشتری ، مشتری محور ، بینش محور ، مشتری محور را طراحی و ایجاد می کند. ، مراقبت ، پیشگیری و کشف تقلب و خدمات تعدیل محتوا. 56200 کارمند شرکت در سال 1982 تاسیس شده و در شش قاره در سراسر جهان فعالیت می کنند و با مجموعه ای از ارزشهای مشتری مدار زندگی می کنند که روابط با مشتریان ، مشتریان آنها و یکدیگر را هدایت می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه TTEC چگونه بشریت را به تجربه مشتری می رساند ، بازدید کنید www.ttec.com.

درباره سلامتی مرکز
Centura Health افراد ، خانواده ها و محله های مختلف را به هم متصل می کند کلرادو و غربی کانزاس با بیش از 6000 پزشک و 21000 بهترین قلب و ذهن در مراقبت های بهداشتی. از طریق 17 بیمارستان ما ، دو جامعه زندگی سالمندان ، مراکز بهداشتی درمانی همسایگان ، پزشکان و کلینیک ها ، خدمات مراقبت در منزل و مهمانسرا و پرواز برای زندگی ® کلرادو، مراقبان ما بهترین خدمات بهداشتی درمانی منطقه را در دسترس قرار می دهند. ما ماموریت ایجاد جوامع شکوفا و مراقبت از کل افراد را داریم. ما Centura Health هستیم و برای همیشه شریک سلامتی شما هستیم. برای اطلاعات در مورد Centura Health یا هر یک از امکانات موجود در شبکه ما ، لطفاً از اینجا دیدن کنید وب سایت Centura Health.

# # #

تماس با رسانه ها:
لارینا چن-مهتا، [email protected]
پارک های دانا پلاس، [email protected]
ارتباطات DPP

SOURCE Fuel Hope آشپزخانه