Trinity Capital Inc. برای سه ماهه چهارم سال 2020 سود نقدی 0.27 دلار برای هر سهم اعلام کرد

ققنوس، 23 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Trinity Capital Inc. (“ترینیتی” یا “شرکت”) ، یک شرکت وام دهنده تخصصی پیشرو که بودجه بدهی و تجهیزات را برای شرکت های مرحله رشد پشتیبانی می کند که توسط بانک های فن آوری ، سرمایه های خطر پذیر و شرکت های خصوصی سرمایه گذاری می شوند ، امروز اعلام کرد هیئت مدیره آن سود سهام اعلام کرده است 0.27 دلار هر سهم با توجه به پایان سه ماهه 31 دسامبر 2020. این سود سهام سود اعلام شده برای سال مالی 2020 را به یک جمع می رساند 1.03 دلار در هر سهم

در زیر تاریخ های مهم سود سه ماهه چهارم سال 2020 نشان داده شده است:

تاریخ اعلامیه

22 دسامبر 2020

تاریخ ثبت

30 دسامبر 2020

تاریخ پرداخت

15 ژانویه 2021

هدف این شرکت توزیع چهار توزیع سه ماهه به میزان تقریبی 90٪ تا 100٪ درآمد سه ماهه مشمول مالیات یا درآمد بالقوه سالانه آن برای یک سال خاص به منظور واجد شرایط بودن برای درمان مالیاتی به عنوان یک شرکت سرمایه گذاری تنظیم شده طبق قانون درآمد داخلی 1986. بعلاوه ، در طول هر سال خاص ، شرکت ممکن است توزیع های اضافی اضافی را پرداخت کند ، به طوری که شرکت تقریباً تمام درآمد مشمول مالیات سالانه خود را در سالی که کسب کرده توزیع می کند ، یا ممکن است بیش از درآمد مشمول مالیات برای سال آینده برای پرداخت های توزیع در آینده.

اخبار مرتبط  نمایشگاه زیبایی South China با موفقیت به عنوان رویداد بزرگ صنعت زیبایی بسته شد

توزیع از محل درآمد مشمول مالیات پرداخت می شود و ممکن است شامل بازگشت سرمایه و / یا سود سرمایه باشد. مشخصات مالیاتی ویژه توزیع ها پس از پایان سال تقویم و در گزارش های دوره ای شرکت که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده است ، در فرم 1099-DIV به سهامداران گزارش می شود.

درباره Trinity Capital Inc.
ترینیتی ، یک شرکت وام دهنده تخصصی با مدیریت داخلی است که طبق قانون شرکت سرمایه گذاری از سال 1940 انتخاب شده است تا به عنوان یک شرکت توسعه تجارت تنظیم شود ، یک پیشرو در ارائه بدهی ، از جمله وام ها و تجهیزات مالی ، به شرکت های مرحله رشد ، از جمله شرکت های مورد حمایت سرمایه گذاری است. و شرکتهایی با سرمایه گذاران سهام عدالت. هدف سرمایه گذاری ترینیتی ایجاد درآمد فعلی و به میزان کمتری افزایش سرمایه از طریق سرمایه گذاری های متشکل از وام های مدت دار و تأمین مالی تجهیزات و تا حدودی وام های سرمایه در گردش ، حقوق صاحبان سهام و سرمایه گذاری های مربوط به حقوق صاحبان سهام است. ترینیتی معتقد است که این تنها یک گروه منتخب ویژه از وام دهندگان است که دارای عمق دانش ، تجربه و سابقه در زمینه وام دهی به شرکت های مرحله رشد است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به https://trincapinvestment.com/ مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  متخصص نورپردازی فریودیا در GE & # 039؛ واگذاری واحد روشنایی خود: پایان دوره

اظهارات رو به جلو
این اطلاعیه مطبوعاتی ممکن است شامل “بیانیه های آینده نگرانه” به معنای قانون اصلاح دعوی در مورد اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 باشد. اظهارات غیر از بیان واقعیت های تاریخی مندرج در این بیانیه مطبوعاتی می تواند بیانیه های آینده نگر باشد و تضمین کننده عملکرد آینده یا نتایج و شامل تعدادی از خطرات و عدم اطمینان ، از جمله تأثیر همه گیر COVID-19 بر اقتصاد ، بازارهای مالی ، تجارت ، شرکت های نمونه کارها و صنعت ما. نتایج واقعی ممکن است به طور عمده با نتایج موجود در بیانیه های آینده نگر در نتیجه عوامل مختلفی متفاوت باشد ، از جمله مواردی که هر از گاهی در پرونده های ارائه شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار توصیف می شود. شرکت وظیفه ای ندارد که هرگونه اظهارنظر آینده نگرانه در اینجا را به روز کند. تمام بیانیه های آینده نگر فقط از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی صحبت می کنند.

اخبار مرتبط  کارخانه های آبجو سازی مونیخ و خانواده Oktoberfest سلام خود را به جهانیان می فرستند

SOURCE Trinity Capital Inc.

لینک های مربوطه

http://www.trincapinvestment.com/