مراقبت از پوست در تابستان

SÃO PAULO ، 23 دسامبر 2020 / PRNewswire / – تابستان اینجاست! اما ، با توجه به فصل مورد علاقه کسانی که از ساحل ، استخر و فعالیت های خارج از منزل لذت می برند ، نیاز به مراقبت های ویژه ای از پوست نیز وجود دارد. تمرکز بر روی محافظت در برابر آفتاب چیزی است که به زودی به ذهن خطور می کند ، اما برای زیبا و سالم نگه داشتن پوست ، مهم است که از روال کامل مراقبت از پوست دست نکشید و با دمای بالاتر ، تمیز کردن و آبرسانی نیز به توجه بیشتری نیاز دارد.

بیش از یک مسئله ظاهری ، غفلت از پوست مسئله سلامتی ، محافظت از بزرگترین عضو بدن ما است. متخصص پوست ، Dra ، هشدار می دهد: “در این دوره ، قرار گرفتن در معرض آفتاب خطرات بیشتری از سوختگی ، خشکی ، پیری را به همراه دارد ، علاوه بر این مشکلات جدی تری مانند ایجاد سرطان پوست”. آدریانا آیزاک.

برای کسانی که پوست چربی بیشتری دارند ، می توان افزایش این ویژگی را در تابستان مشاهده کرد. دکتر آدریانا می گوید که “این به این دلیل است که گرما منافذ صورت را گسترش داده و تولید سبوم را افزایش می دهد ، باعث درخشش بیش از حد و تمایل بیشتر به آکنه می شود”. بنابراین توصیه می شود مرتباً صورت خود را بشویید تا آلودگی ها و عرقی را که در طول روز جمع می شود پاک کنید.

اخبار مرتبط  LiveXLive خرید شرکت تجارت الکترونیکی کالا ، راه حل های شخصی سازی سفارشی (CPS) را به پایان رساند

برای بدست آوردن بهترین نتیجه تمیز کردن ، محصولات و روال استفاده باید با توجه به نوع پوست توصیه شود. خط Dermotivin® ، ساخته شده توسط Galderma ، ضد عفونی کننده ها را برای انواع مختلف ، از خشک و حساس به چربی و آکنه ارائه می دهد. آنها در نسخه های نواری ، مایع و کف موجود هستند.

اخبار مرتبط  جشن میوه ها و سبزیجات

از آنجا که در تابستان نیز ممکن است پوست خشک شود ، نوسازی آن ضروری است. برای این منظور ، لایه برداری هفتگی متحد بزرگی است ، سلولهای مرده را از بین می برد و جنبه سبکتر می گذارد. یک گزینه Dermotivin Scrub است ، لایه برداری برای انواع پوست ، که هنوز هم دارای خواص مرطوب کنندگی و تسکین دهنده است و از خشکی جلوگیری می کند.

اخبار مرتبط  بزرگترین بازیکنان صنعت گوشت که کارگران را در معرض سو abuse استفاده در طی گزارش های همه گیر KnowTheChain قرار می دهند

به یاد داشته باشید که همیشه با متخصص پوست خود مشورت کنید تا بفهمید بهترین گزینه مراقبت از پوست کدام است. پس از تمیز کردن ایده آل ، فقط از گرمترین فصل سال لذت ببرید! پوست شما از شما تشکر می کند. https://linhadermotivin.com.br/

منبع گالدرما

لینک های مربوطه

https://www.galderma.com

منبع گالدرما