InventHelp Inventor Dushlops بهداشتی و بدون دردسر برس توالت (TPA-2970)

پیتسبورگ، 23 دسامبر 2020 / PRNewswire / – یک مخترع گفت ، “من می خواستم یک روش بهداشتی و بدون دردسر برای تمیز کردن کاسه توالت ایجاد کنم.” هادسون ، فلای.، “بنابراین من برس الکترونیکی توالت را اختراع کردم. طراحی من راحتی را افزایش می دهد و باعث می شود کاسه و لبه به درستی تمیز شود.”

اخبار مرتبط  گزارش اختصاصی تحقیقات جهانی Infinium

این اختراع روشی آسان و سریع برای تمیز کردن توالت فرنگی فراهم می کند. با این کار ، جایگزینی بهتر برای برس های کاسه توالت سنتی ارائه می دهد. در نتیجه باعث افزایش بهداشت می شود و باعث صرفه جویی در وقت و تلاش می شود. این اختراع دارای طرحی سبک است که استفاده از آن راحت و آسان است بنابراین برای خانوارها ، سرویس های بهداشتی تجاری و خدمات نظافت ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است.

اخبار مرتبط  گروه جمیرا و غذای کوچک FoodieKiDS را ایجاد می کنند

طرح اصلی به تامپا دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-TPA-2970 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. در مورد خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor توسعه می دهد جلوگیری از یک تخت (NWO-387)

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com