InventHelp Inventor لوازم جانبی م toثر برای تأمین آلرژی (TRO-341) را توسعه می دهد

پیتسبورگ، 23 دسامبر 2020 / PRNewswire / – یک مخترع ، از: تورنتو ، انتاریو ، کانادا، “بنابراین من ONIONOSE را اختراع کردم. طراحی من نیازی به استفاده از ماسکهای ناراحت کننده که بینی و دهان را می پوشاند ، از بین می برد.”

اختراع در انتظار ثبت اختراع از ترشح بینی و پارگی چشم هنگام خرد کردن پیاز جلوگیری می کند. همچنین باعث تسکین علائم آلرژی فصلی و عطسه می شود. در نتیجه ، باعث محافظت بیشتر و آرامش خاطر می شود و اطمینان می دهد که کاربر می تواند به راحتی نفس بکشد. این اختراع دارای طرحی ساده و م thatثر است که به راحتی قابل استفاده و استفاده است بنابراین برای آشپزهای خانگی و سرآشپزهای حرفه ای ، مبتلایان به آلرژی و غیره ایده آل است. علاوه بر این ، در انواع مختلف طراحی قابل تولید است و نمونه اولیه آن موجود است.

اخبار مرتبط  اطلاعاتی راجع به بازار جهانی فروشگاه های مواد غذایی آنلاین به سال 2027 ، با نمایه های پخش کننده کلیدی Fresh Direct ، LLC ، Instacart ، ShopFoodEx ، Wal-Mart Stores ، Inc. و Safeway، Inc.

طرح اصلی به تورنتو دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-TRO-341 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. درباره خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید

اخبار مرتبط  TOMORROW X TOGETHER CD "DRAMA" موجود در ایالات متحده را در 25 سپتامبر به علاوه 3 نسخه های نسخه محدود

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com