Wedbush کمپین امدادرسانی COVID-19 را آغاز می کند ، با شرکای خود با صفحه آنها همکاری می کند

Off Plate آنها براساس یک مدل درخشان اما ساده ساخته شده است ناتالی گو، آ دانشکده پزشکی هاروارد دانشجو و دانشگاه پرینستون فارغ التحصیل با سابقه سرمایه گذاری وال استریت. در پاسخ به COVID-19 فقط شش هفته پیش تاسیس شد ، OTP بیشتر از موارد افزایش یافته است 3 میلیون دلار که بیش از 300000 وعده غذایی را به خط مقدم ارائه می دهد ، و تهیه می کند 1.7 میلیون دلار کمک اقتصادی به کارگران رستوران.

Off Plate قادر به تأثیر فوری در بازارهای محلی ما است که به شدت تحت تأثیر این بیماری همه گیر است ، در حال حاضر از کارگران بیمارستان و رستوران پشتیبانی می کند. لس آنجلس، نیویورک، شیکاگو، سانفرانسیسکو، بوستون، ایالت واشنگتن.، سیاتل، پیتزبورگو فیلادلفیا.

اظهار داشت: “ما از تلاش امدادی چنان تحت تأثیر قرار گرفته ایم که ناتالی و تیمش در چنین مدت زمانی کوتاهی پیش بینی کرده و به آن دست یافته اند.” گری ودبوش، رئیس جمهور اوراق بهادار Wedbush. “تعامل جامعه این متخصصان جوان الهام بخش است و ما از حمایت از صفحه آنها حمایت و تشکر می کنیم.

اخبار مرتبط  FMS توافق نامه ای را برای رسیدگی به خدمات حسابداری خرده فروشی تأمین کنندگان امضا می کند

ناتالی گوموسس Off Off Plate می افزاید: “ما از Wedbush بخاطر حمایت از تعهد خود در زمینه مراقبت های بهداشتی و رستوران های ما بسیار سپاسگزاریم. ما به رستوران های محلی کمک می کنیم تا کار و رفاه اقتصادی را برای کارکنان خود به منظور تهیه وعده های غذایی مفید برای تیم های بیمارستانهای مقدم احیا کنند. همکاری با Wedbush در تعدادی از شهرهای عملیاتی ما در سراسر کشور ، ما را قادر می سازد تا حتی به افراد بیشتری که تحت تأثیر COVID-19 تحت تأثیر قرار گرفته اند برسیم. “

برای کسب اطلاعات بیشتر و برای اهدا ، لطفاً به WedbushCares و Off Plate آنها مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  همکاران عروس دیوید با بسترهای نرم افزاری On-Demand Perksy پس از پیروزی در مسابقه "آینده خرده فروشی"

درباره اوراق بهادار Wedbush
Wedbush از زمان تأسیس ما در سال 1955 ، پیشرو در صنعت خدمات مالی بوده است و به مشتریان ، اعم از خصوصی و نهادی ، طیف گسترده ای از کارگزاری اوراق بهادار ، مدیریت ثروت و خدمات بانکی سرمایه گذاری را ارائه می دهد. این دفتر با مستقر در لس آنجلس ، کالیفرنیا با 100 دفتر ثبت شده و نزدیک به 900 همکار ، این شرکت بر خدمات به مشتری و ایمنی مالی ، نوآوری و استفاده از فناوری پیشرفته متمرکز است.

درباره Off Plate آنها
Off tyre Plate (OTP) یک جنبش مردمی است که در ضمن بازگرداندن مشاغل کارمندان رستوران ، برای تغذیه خط مقدم جبهه COVID-19 وعده های مغذی مغذی است. از متخصصین بهداشت و درمان نه تنها خواسته می شود که بطور شبانه روزی کار کنند ، بلکه بسیاری از آنها از دسترسی به غذاهای مغذی نیز برخوردار نیستند زیرا کافه های فروشی غذاهای خود را بسته و یا به شدت محدود می کنند و بسیاری از سیستم های بهداشتی در بیابان های غذایی فعالیت می کنند. در عین حال ، این همه گیر ، بسیاری از رستوران های محلی را تعطیل کرده است و هزاران کارگر بدون پرداخت هزینه. OTP با جمع آوری بودجه و مشارکت با رستوران ها برای تأمین تداوم درآمد کارگران خود و تهیه غذاهای سالم و خوشمزه برای قهرمانان مراقبت های بهداشتی ، هر دو این تأثیرات را برطرف می کند.

اخبار مرتبط  مارک های برتر در تیم نوآوری نساجی فنی برای ایجاد اولین پوشاک کاملاً HeiQ Viroblock در جهان است

صفحه آنها در سال آغاز شد بوستون، توسط ناتالی گو، با پشتیبانی و رهبری سخاوتمندانه از ائتلافی از افراد همفکر در رستوران ها ، پزشکی ، آموزش ، دارایی و … استفاده می شود.

اوراق بهادار Wedbush اوراق بهادار

لینک های مربوطه

http://www.wedbush.com