Green Crispy امکان بورس تحصیلی برای دانشجویان طراحی شده در کالج ها یا دانشگاه های ایالات متحده را ارائه می دهد

FAIRFIELD، N.J.، 23 دسامبر 2020 / PRNewswire / – توجه همه دانشجویان هنر و طراحی که در حال حاضر در کالج یا دانشگاه ایالات متحده ثبت نام می کنند – اینجا فرصتی برای کسب مدرک تحصیلی است 1000 دلار بورس تحصیلی و یک طرح اصلی در یک کمپین تبلیغاتی آینده داشته باشید. ترد سبز ، دفتر مرکزی آن فیرفیلد، N.J. ، از ارائه این فرصت به دانشجویانی که علاقه مند به برنده شدن در این مسابقه هستند ، هیجان زده است 1000 دلار بورس تحصیلیو همچنین با کار در یک کمپین ملی با یک مارک شناخته شده جایگاه شغلی حرفه ای خود را بدست آورند.

سال گذشته ما مسابقه کوچکتری را به دانشکده های محلی ارائه کردیم و خوشحال شدیم که به یک دانشجو در این مسابقات جایزه می دهیم دانشگاه فیرلی دیکینسون جایزه ورود او این طرح برنده سال گذشته است:

برنده انتخاب شده طرح اصلی خود را در لباس و سایر مواد تبلیغاتی ارائه می دهد. برنده اعتبار طراحی را دریافت می کند و همچنین در وب سایت و رسانه های اجتماعی Crispy Green به نمایش در می آید.

آنجلا لیو، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Crispy Green توضیحات بیشتری در مورد این فرصت ارائه می دهد. “ما فوق العاده هیجان زده هستیم که این فرصت بورس تحصیلی ملی را برای اولین بار به دانشجویان سراسر کشور ارائه می دهیم. به عنوان یک مارک میان وعده سالم ، ماموریت ما این است که از غذا به عنوان یک نیروی خوب استفاده کنید. این کار با ارائه میان وعده های تمیز ، سالم و خوشمزه برای تشویق سبک زندگی سالم آغاز می شود. اما ما این ماموریت را برای پشتیبانی از سازمانهایی مانند Feeding America ، LISC و بانکهای غذایی محلی گسترش می دهیم ، در حالی که به آموزش نکات و اطلاعات مربوط به سبک زندگی سالم از طریق وب سایت مصرف کننده ، SmartLifebites و خدمات اجتماعی ادامه می دهیم. ارائه این فرصت بورسیه به دانشجویان سراسر کشور فقط یکی دیگر از اقدامات مأموریت ماست. ”

همه جزئیات مسابقه را می توان در اینجا یافت: Crispy Green Go! طرح ها باید توسط 1 فوریه، 2021 برای واجد شرایط بودن. تیم Crispy Green منتظر دریافت موارد ارسالی است.

استفاده از غذا به عنوان یک نیروی خوب
Crispy Green با ارائه انواع میان وعده های قابل حمل سالم و تمیز با بالاترین کیفیت برای افرادی که سبک زندگی فعالی دارند و به دنبال مارک های منطبق با ارزش های خود هستند ، از مواد غذایی به عنوان یک نیروی خوب استفاده می کند. وب سایت آموزش مصرف کننده آن ، SmartLifebites ، نکات و اطلاعات عملی در مورد موضوعات مربوط به سبک زندگی سالم مانند تناسب اندام ، تغذیه ، خانواده ، مسافرت و همچنین ارائه راه حل هایی برای به حداقل رساندن ضایعات غذا و کمک به مبارزه با گرسنگی ارائه می دهد.

درباره Crispy Green، Inc.
مردم به دنبال میان وعده های سالم و خوشمزه برای تأمین سبک زندگی فعال خود هستند. Crispy Green 100٪ میوه خالص به عنوان میان وعده ای بدست می آورد که بدون از بین بردن طعم و مزه ، ارضا می شود ، در حالی که میوه بیشتری به رژیم غذایی آنها می افزاید.

در سال 2004 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در فیرفیلد ، نیویورک، بر اساس آخرین تحقیقات SPINS ، که به 20/6/30 ختم می شود ، Crispy Green، Inc. اولین میان وعده میوه خشک شده در ایالات متحده است. شرکت Crispy Fruit که 100٪ میوه خشک و فریز شده در آن دسته از شرکت های برتر است ، تنها از بهترین میوه های غیر GMO موجود و بدون افزودن قند تهیه شده است (* غذای کم کالری نیست).

Crispy Green’s Crispy Fruit را می توان در بسیاری از خرده فروشان عمده مواد غذایی در سراسر کشور و همچنین از طریق فروشگاه اینترنتی الکترونیکی یافت. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت www.CrispyGreen.com مراجعه کنید. برای به روزرسانی اخبار و پیشنهادات ویژه ، همچنین می توانید Crispy Green را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر و اینستاگرام.

منبع سبز ترد

لینک های مربوطه

https://crispygreen.com/