InventHelp Inventor بیت درایور اصلاح شده را برای دریل های ضربه ای توسعه می دهد (TRO-350)

پیتسبورگ، 23 دسامبر 2020 / PRNewswire / – “به عنوان یک برقکار که با 80٪ از وقت خود با لوله EMT کار می کردم ، به یک روش سریعتر و راحت تر برای صاف کردن لبه های سوراخکاری روی مجاری برش داده شده نیاز داشتم تا از این طریق نیاز به تغییر ابزار دستی برای تمیز کردن مجرا را داشته باشم ، “یک مخترع گفت ، از یورک شمالی ، انتاریو ، کانادا، “بنابراین من ROCLAND MULTIFUNCTIONAL BIT را اختراع کردم. طراحی من با از بین بردن نیاز به تغییر بیت باعث صرفه جویی در وقت می شود و باعث محافظت بیشتر هنگام کشیدن سیم از طریق مجرا می شود.”

اخبار مرتبط  نویسنده دوبار Sur زنده ماندن از سرطان آمازون ، روزی مانکس ، از طریق فروش کتاب خود ، برای کمک به حمایت از تحقیقات پیشگام سرطان ترجمه ، با "ایستادن در برابر سرطان" (SU2C) همسو است.

اختراع در انتظار ثبت اختراع راهی آسان برای بستن موارد مختلف سخت افزاری با استفاده از مته ضربه است. همچنین کاربر را قادر می سازد لبه های ناهموار لوله کانال فلزی را صاف کند. در نتیجه ، برش خام و لبه های تیز لوله بریده شده را از بین می برد و باعث افزایش کارایی و ایمنی می شود. این اختراع دارای طرحی عملی است که استفاده از آن راحت و آسان است ، بنابراین برای پیمانکاران ، کارگران ساختمانی ، برق و غیره ایده آل است. علاوه بر این ، در صورت درخواست ، نمونه اولیه نیز در دسترس است.

اخبار مرتبط  کفش ایمنی Michelin® جدید به صورت آنلاین و در خرده فروشی های منتخب موجود است

طرح اصلی به تورنتو دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-TRO-350 ، InventHelp ، خیابان 217 نهم را بنویسید پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. درباره خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید

اخبار مرتبط  آشپزی Hestan® برای کمک به تغذیه کودکان در سراسر کشور از هیچ بچه گرسنه ای پشتیبانی نمی کند

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com